Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak zredukować cellulit? więcej

Ćwiczenia, kosmetyki, zabiegi - co działa najskuteczniej?

forum

Fantazje erotyczne zagrożeniem dla związku? więcej

Czy marzenie o seksie z kimś innym niż partner/partnerka może prowadzić do rozstania?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. Dodano: 14-03-2014, 13:52 #1

Pierwsza randka - zasady

Dziewczyny, wypadłam trochę z randkowego obiegu, a w przyszłą sobotę idę na pierwszą randkę po paru latach.

Help! Czego nie mówić, nie robić, a co jednak uskutecznić?

2. Dodano: 14-03-2014, 14:09 #2

Odp: Pierwsza randka - zasady

Hm... pierwszych kilka spraw, które mi przychodzą do głowy, to:

- nie mówić o przeszłych związkach, swoich eks, a już tym bardziej o łózkowych ekscesach
    - nie "trąbić" o swoich dziwactwach, które potencjalnie mogą odstraszać (np. że ktoś ma obsesję albo fobię na jakimś punkcie, dziwne przyzwyczajenia, nietypową cechę charakteru itp.)
    - nie rozmawiać o pieniądzach, wynagrodzeniu (bo ktoś może poczuć się np. zbyt biedny dla Ciebie)
    - niekoniecznie poruszać temat rodziny, rodziców (nieraz to objaw zbytniego przywiązania, nieodciętej pępowiny)
    - niczego nie obiecywać, np. kolejnego spotkania, lepiej dać sobie czas do namysłu

Warto przedstawić siebie, swój wygląd i osobowość, w pozytywnym świetle, ale NIGDY NIE KŁAMAĆ i nie zmyślać, bo jeśli się zwiążecie, to wyjdzie na jaw i już zawsze będziesz miała etykietkę kłamcy czy mitomanki.

Myślę że absolutną podstawą jest POZYTYWNE nastawienie - do randki, do osoby z którą się masz spotkać, a przede wszystkim do samej siebie. Taka randka to nieraz wielki stres, ale warto dodać sobie odwagi, bo po osobie, która jest mocno zestresowana, zalękniona i mocno samokrytyczna, od razu widać, że jest "wampirem emocjonalnym"!

3. Dodano: 14-03-2014, 15:35 #3

Dzięki!

Ze mną jest ten problem, że nawet nie mam co opowiadać o ekscesach, bo jestem raczej niedoświadczona i to mnie bardzo stresuje.

4. Reklama

5. Dodano: 24-03-2014, 15:24 #4

Nie myśl o tym, czego nie powinnaś robić, bądź sobą. Wiem, rada jak cholera i brzmi sloganowo, na dodatek trudno się nie denerwować, ale pomyśl, że on też się denerwuje.

6. Odp: Pierwsza randka - zasady

trzeba wyluzować, to na chłopaku spoczywa ciężar denerwowania się na pierwszej randce ;p traktuj to jak spotkanie koleżeńskie a będzie git
    Dyplomata to człowiek, który pamięta dzień urodzin kobiety, ale zapomina rok, w którym się urodziła. [URL="http://czerwonywidelec.pl/czekoladowy-telegram/"]http://czerwonywidelec.pl/czekoladowy-telegram/[/URL]

7. Dodano: 03-04-2014, 11:26 #6
    Przegląda
    Świdnica

[URL="http://sympatia.onet.pl/tips/advice/7-zasad-jak-nie-zrujnowac-pierwszej-randki,4793446,advice-detail.html"]http://sympatia.onet.pl/tips/advice/7-zasad-jak-nie-zrujnowac-pierwszej-randki,4793446,advice-detail.html[/URL]

Zasady jak nie zrujnować pierwszej randki

1. Nie ukrywaj zdenerwowania za wszelką cenę,
    2. Mów o rzeczach ci bliskich,
    3. Patrz mu w oczy,
    4. Pokaż, że go słuchasz,
    5. Porażkę obróć w żart,
    6. Poczuj się pewna przed randką,
    7. Nie oczekuj zbyt wiele,

A tak stricte z głowy, jak przypomnę sobie pierwszą randkę z moim facetem.... byłam bardzo zdenerwowana i się pociłam, dlatego koniecznie użyj antyperspirantu i mieć dezodorant lub perfumy ze sobą, oczywiście odpowiednio przypudruj nosek i policzki (ja np w stresujących syt. bardzo się rumienię ), guma do żucia/mentosy (!), jeśli palisz - oszczędź sobie przed randką i w trakcie (faceci tego nie lubią), ubierz się na pięknie i nie maluj się mocno chodzi głównie o usta facetów odstrasza perspektywa pocałunku z pomadką, boją się, że będą nią cali umazani

Powodzenia !

8. Dodano: 18-07-2014, 11:32 #7

Cytat Zamieszczone przez aniwey Zobacz posta
    Dziewczyny, wypadłam trochę z randkowego obiegu, a w przyszłą sobotę idę na pierwszą randkę po paru latach.

Help! Czego nie mówić, nie robić, a co jednak uskutecznić?
    Bądź sobą, nie popychaj tego do niczego i obudź w sobie trochę seksapilu. Tyle.

9. Dodano: 18-07-2014, 11:36 #8

i.. Nie zapomnij żeby bardzo ładnie się ubrać + popsikaj się jakimiś pachnidełkami )

10. Dodano: 19-07-2014, 22:43 #9

I się nie denerwuj

11. Dodano: 22-07-2014, 15:44 #10

Nie denerwować się - jasne! Ja tak nie umiem

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów