Biuro nieruchomości w Poznaniu - jakie?

napisał/a: sunandflower 2014-02-18 18:35
Do tej pory trafiłam na biuro nieruchomości Imperial w Poznaniu, ale nie mogę znaleźć na ich temat żadnych opinii, a potrzebuję sprawdzonego pośrednika, aby sprzedać swój domek. Za każdą opinię będę bardzo wdzięczna ;)
napisał/a: kasiaaskaa 2014-06-20 20:10
sunandflower napisal(a):Do tej pory trafiłam na biuro nieruchomości Imperial w Poznaniu, ale nie mogę znaleźć na ich temat żadnych opinii, a potrzebuję sprawdzonego pośrednika, aby sprzedać swój domek. Za każdą opinię będę bardzo wdzięczna ;)


Poszukaj może na poznańskich forach. Ja mogę Ci jedynie polecić Pana Wilczyńskiego: [email]biuro@twoj-posrednik.pl[/email]. Świetnie poradził sobie z naszym m2.:)
napisał/a: moniaaa78 2014-08-08 14:48
Jeżeli chodzi o zarządcę nieruchomości to budynkiem w którym mieszkam zajmuje się firma LTG z Poznania. Nie mogę narzekać. Wszystko zawsze załatwione i tak jak powinno być.
napisał/a: manapak 2014-08-20 21:19
sunandflower napisal(a):Do tej pory trafiłam na biuro nieruchomości Imperial w Poznaniu, ale nie mogę znaleźć na ich temat żadnych opinii, a potrzebuję sprawdzonego pośrednika, aby sprzedać swój domek. Za każdą opinię będę bardzo wdzięczna ;)



Ja jakoś nie mam zaufania do tego Imperial, są wszędzie, a kontakt z nimi był dla mnie ciężki - nikt nie odbierał a potem jakoś pani, z którą rozmawiałam była niemiła.
moja znajoma mi polecała biuro Rej, ostatnio jej mieszkaniem się zajmowała Mariola Piekarczyk stamtąd i szybko sprzedała i ogólnie była bardzo zadowolona z kontaktu itp, jej nr 795 595 155 oni chyba mają to biuro na Sołaczu
cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2014-08-30 06:26
Możesz jeszcze obadać sytuację w Home Broker, pochodzić i zobaczyć nie zaszkodzi a może akurat Ci przypadną do gustu, będą dobre warunki itp. u nich jest o tyle dobrze, że zaraz mogą pomóc w zdobyciu kredytu na mieszkanie, które chcesz kupić.
napisał/a: truskawka91 2014-10-08 20:44
A nie możesz sprzedać mieszkania na własną rękę? Ja tak zrobiłam i poszło zadziwiająco szybko :) Teraz planuję przeprowadzkę do Krakowa i szukam mieszkania na http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-krakow/ Początkowo chciałam poszukać czegoś w ogłoszeniach ale stwierdziłam, że kupować najlepiej jest od pewnych deweloperów niż od osób prywatnych.
napisał/a: kalmira 2014-10-27 11:33
Zobaczcie to - http://www.jartom.com/Polecane-nieruchomosci-na-sprzedaz-w-JARTOM-listopad-2014 Okazji jest całe mnóstwo, kwestia tego czy rynek faktycznie je wykorzysta, ale ogólnie potencjał jest ogromny
napisał/a: wuwanka 2014-10-28 09:04
hej, dziewczyny a zna może któraś agencję mieszkaniową w warszawie: www.eurovilla.pl? Moja babcia chce sprzedać mieszkanie, ale nie jest już w wieku, gdy łatwo to zorganizować, a my mieszkamy 200km od niej. Z tego co wiem, to ta własnie agencja zajmuje się wilanowem - a zależy nam na mniejszej firmie, by babcia nie była tylko numerkiem oferty.
napisał/a: ewelina546 2014-12-31 08:43
Dziewczyny, tak ku przestrodze. Niezależnie od tego czy zdecydujecie się na zakup mieszkania od dewelopera, czy od osoby prywatnej, koniecznie zajrzyjcie przed podpisaniem umowy do księgi wieczystej nieruchomości. Można skorzystać z aplikacji Bezpieczny Notariat https://bezpiecznynotariat.pl/rkw , która umożliwia korzystanie z rejestru ksiąg wieczystych oraz rejestru pełnomocnictw notarialnych. Tyle się teraz słyszy o przekrętach sprzedażowych, kiedy to ludzie kupują np. działkę budowlaną, chcą ją ogrodzić, a dowiadują się, że mają służebność i przez ich teren biegnie droga dojazdowa do innych posesji. Ciężko potem wyplątać się z takich zobowiązań, dlatego lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić wszystko wcześniej.
napisał/a: finezjaxx 2015-07-06 13:08
Ja polecam blog prowadzony na http://www.polnoc.pl/
W ogóle warto też przejrzeć ich oferty co do nieruchomości w mieście, które nas interesuje!
Info o kredytach też posiadają na stronie!
napisał/a: anna345 2015-08-28 22:50
manapak napisal(a):Ja jakoś nie mam zaufania do tego Imperial, są wszędzie, a kontakt z nimi był dla mnie ciężki - nikt nie odbierał a potem jakoś pani, z którą rozmawiałam była niemiła.
moja znajoma mi polecała biuro Rej, ostatnio jej mieszkaniem się zajmowała Mariola Piekarczyk stamtąd i szybko sprzedała i ogólnie była bardzo zadowolona z kontaktu itp, jej nr 795 595 155 oni chyba mają to biuro na Sołaczu


Ja nie mogę się zgodzić z powyższą opinią - miała trzy biura obsługujące mnie przy sprzedaży i tylko Imperial zrobiło coś więcej niż "wrzucenie" oferty do serwisów. Finalnie sprzedali mi nieruchomość i to się dla mnie liczy.
Poza tym, jak ktoś w poście (jak wyżej) pisze, że poleca firmę XYZ mieszczącą się tu i tu, mającą taki a taki nr telefonu etc. to od razu mi się zapala czerwona lampka bo wygląda to na tandetną reklamę a nie na rzeczywistą opinię.
napisał/a: Blaszida 2015-12-16 19:46
oo ja tam się niedawno przeprowadziłam do Krakowa i polecam to wszystkim. Piękne miasto. Szukałam z kolei tu jakiegos biura, żeby wynająć mieszkanie i wpadłam na Nowodworski Estates. Znaleźli mi fajne mieszkanie w centrum i jestem meega zadowolona