Koparka - kupno czy leasing.

NoemiSui
napisał/a: NoemiSui 2014-02-17 11:16
Czy ktoś może działa w tej branży. Brat stara się o dotację na założenie firmy i ma dylemat czy wydać dużą kwotę na zakup nowej (pewnie na kredyt) czy leasingować? Co jest waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem? Dodam, że firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży tego rodzaju maszyn i ceny jakie oferują są naprawdę bardzo zachęcające. Kwestia tylko czy to, aby na start nie jest zbyt ryzykowne. Tym bardziej, że kredyt może mieć większe oprocentowanie niż leasing.
napisał/a: kasnow 2014-11-21 13:42
Jeśli potrzebujecie Państwo leasingi, pożyczki gotówkowe, pożyczki hipoteczne, kredyty, programy inwestycyjne, podstawową obsługę bankową, księgowość oraz pozyskiwanie dotacji unijnych.
W ramach naszych usług dobieramy dla Państwa najlepsze rozwiązania z zakresu sektora finansowego. Zaparszamy japco-finanse pl
napisał/a: 30-almelka 2015-08-17 12:52
wydaje mi się że leasing będzie korzystniejszy. w przypadku firmy męża to się sprawdziło. znalazł dobrą ofertę w leasingszczecin.pl. maja konkurencyjne oprocentowanie niż tradycyjne kredyty
napisał/a: danina 2016-01-05 21:37
Raczej leasing albo wynajem się najbardziej opłaca, bo co jak nie będziesz mieć zleceń? A dużo osób chwali sobie taki wynajem, szczególnie, że można brać np. na doby. Poczytaj sobie o tym na stronie Kynpol - ładowarki manitou pewnie można się dogadać. Może nawet kojarzysz ich firmę.
napisał/a: marysia8383 2017-02-23 13:06
Moim zdaniem lepiej się opłaca kupno ,ja byś jakiś części potrzebował do niej typu: świdry, głowice wiercące, rury, przedłużki i wiele innych to warto zerknąć do firmy http://staltechnika.pl/pl/ , która zna się na tym doskonale.
napisał/a: nikoqaz 2017-03-02 22:37
Zdecydowanie leasing Sam brałem ostatnio urządzenia dla firmy w lesaing, korzystałem z platformy finansowej można złożyć wniosek online także wygodniej. Na chwilę obecną dzięki temu ruszyłem z działalnością i nieźle na tym wyszedłem, bardziej się opłaca leasing jeśli ma się firmę
napisał/a: mentrota 2017-03-03 05:10
A to zależy, jeżeli masz calkiem dobrze presperującą firmę, ale nie stać Cię na duży wkłąd własny przy zakupie na kredyt to leasing jest świetnym wyborem. Niektóre z firm oferują nawet finansowanie do 100% więc ne trzeba się martwić sporym wydatkiem początkowym. Z drugiej strony często na aukcjach poleasingowych ożna zakupić fajny sprzęt, mnie akurat na stronie raiffeisen udało się wynaleźć
napisał/a: bibitka 2017-03-27 16:07
Platforma finansowa ma bardzo korzystne warunki jeśli chodzi o leasing. Sama brałam jakiś czas temu na rozwój biznesu. Bardzo fajne jest składanie wniosku online nie musiałam nigdzie chodzić wszystko załatwiłam online także może przejrzyj ich ofertę