Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. Dodano: 13-02-2014, 15:33 #1

Moja najbardziej fantastyczna randka ;)

Dziewczyny, czy przeżyłyście randkę marzeń? Jaka była Wasza najpiękniejsza randka? A jeśli nie - o czym marzycie, jak powinno wyglądać takie Wasze wyśnione spotkanie z ukochanym?

Ja przeżyłam taką randkę: chłopak zabrał mnie na weekend do Paryża Nic nie wiedziałam, miałam po prostu do niego przyjechać, siostra mnie spakowała, gdy byłam w pracy. I to tak bez okazji.

2. Dodano: 18-02-2014, 09:00 #2

Odp: Moja najbardziej fantastyczna randka ;)

Dla mnie najbardziej ekscytujący był sam fakt szykowania się na randkę... Ten cały ceremoniał...

3. Dodano: 18-02-2014, 10:50 #3

A ja nie mogę psychicznie znieść tego szykowania się - tych całych nerwów, już wolę, żeby było po

Moja najwspanialsza randka była dość tradycyjna: kolacja przygotowana przez mojego mężczyznę po dokładnym wypytaniu wszystkich moich znajomych, co lubię.

4. Reklama

5. Dodano: 18-02-2014, 16:56 #4

Wszystkie były wspaniałe z moim ukochanym... ale jedna z takich wymarzonych to leśniczówka, skóra niedźwiedzia, kominek szampan i truskawki ;-)

6. Dodano: 20-02-2014, 10:17 #5

Moja najbardziej odlotowa randka... odlotowa w sensie dosłownym .

Mój mąż wiedział, jak bardzo jestem przygnębiona po tym, co nam się wydarzyło. Nie chcę o tym pisać, ale przeżyłam coś bardzo złego, o co miałam pretensje do siebie, choć to żadna moja wina tak naprawdę.

Ale wiecie, pewne rzeczy ogarnia się głową, a czuje inaczej. Byliśmy na wyjeździe, który miał mnie zrelaksować, ale jakoś tego nie czułam.

I tak mój kochany mąż wymyślił coś, co zawsze wydawało mi się szaleństwem, ale kusiło. Tylko mówiłam, ze gdzie ja... nie odważę się, za cienka jestem i inne takie.

Ale totalnie mnie zaskoczył, wziął, zaprowadził za rękę i nie pozwolił się wyrwać . No i zrobiłam TO!

Czy oderwało mnie od ponurej rzeczywistości? Zgadnijcie ...

A potem to już było klasycznie - po wszystkim wziął mnie do super kanjpy, wieczorem potem romantycznie...

Do teraz twarz sama mi się śmieje .
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 20-02-2014 o 15:57

7. Dodano: 26-02-2014, 13:19 #6

Te pierwsze randki, odwieczny problem w co się ubrać, jak się pomalować i ta adrenalinka- samo w sobie traktuje już jako randkę... i miłe wspomnienia...

8. Dodano: 01-07-2016, 23:57 #7

Skoro tak to wchodź w [url]https://www.mydwoje.pl/Oferty-matrymonialne[/url] i zaczynaj poszukiwania. Dobra informacja jest taka, że jak najbardziej możesz spędzić życie u boku jednego mężczyzny. Potrzebujesz jednak do tego dużych chęci i odpowiedniego partnera. Jestem przekonana, żę jeśli będziesz miała te dwie rzeczy, to reszta się ułoży.

9. Dodano: 11-07-2016, 12:47 #8

no to rzeczywiście musiała być świetna radnka

10. Dodano: 11-07-2016, 13:43 #9
    Przegląda
    Ciągle w rozjazdach

Ją jedna z fajnych i niestandardowych randek miałam również na bazie czekolady. Była to także czekolada na gorąco, a nawet bardzo gorąco, bo konsumowana w czekoladowej saunie w Ljubljanie. Czekolada jest tam używana do nacierania i masażu. Jest ona nie tylko jadalna, ale do tego świetna w smaku (!).

W dużym kompleksie saunowym mieliśmy zarezerwowaną prywatną saunę, gdzie mogliśmy nacierać się czekoladą i objadać się nią do woli. Jak ona była konsumowana to pozostawiam Waszym domysłom, dla ułatwienia powiem, że nie z kubka;-)

Jeżeli któraś z Was byłaby w okolicach, to znajdziecie tu zdjęcia i dodatkowe logistyczne informacje na ten temat: [url]http://www.atlantis-vodnomesto.si/en-gb/sysmenu/About-Atlantis/News/ArticleID/2846/-The-Chocolate-Sauna[/url]

11. Dodano: 13-07-2016, 10:30 #10

Ty to chyba zawsze byłaś pokręcona :P oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów