Ciuszki z fasardi.

NoemiSui
napisał/a: NoemiSui 2014-02-12 12:10
Kojarzy może ktoś sklep z fasardi? Natknęłam się na innym forum gdzie mocno zachwalali i w sumie z ciekawości weszłam i naprawdę są fajne rzeczy w stosunkowo niskich cenach, akurat sama zamówiłam marynerkę. Ogólnie podoba mi się też inne rzeczy, ciekawe kroje.
napisał/a: melci 2014-02-12 22:52
ja zamawiałam kilka razy w fasardi i nigdy nie zwracałam ciuchów, mogę spokojnie Ci polecić szczególnie bluzy - mają bardzo fajne modele w ofercie i różne bluzki - ciuchy są w bardzo konkurencyjnych cenach w porównaniu do tych oferowanych w sieciówkach i są dobrej jakości, nie kulą się w praniu, nie mechacą, nie rozciągają:)
kajametrowsk
napisał/a: kajametrowsk 2014-02-13 13:42
Ja zakupy w Fasardi zrobiłam całkiem niedawno i jestem zaskoczona wysoką jakością ubrań ;) Ceny mają faktycznie przebojowe - marynarka za 50 zł, spodnie za 30...
Tak więc zafundowałam sobie po wypłacie całkiem dużą paczuszkę ubrań.
Wysyłka szybka - ubrania były u mnie w domu już w 3 dni.
Myślę, że jeszcze nie jeden raz zrobię tam zakupy ponieważ mają bardzo fajne fasony.
Szczególnie lubię tą marynarkę:
napisał/a: File07 2014-02-13 21:16
Też przeglądałam ich ciuszki i podobają mi się całkiem, całkiem. Szukałam opinii na ich temat i generalnie są pozytywne.
Czekam na wypłate i sobie sprawię jakiś mały prezent :)
napisał/a: jagoda999 2014-02-14 10:02
Ja się natknęłam i z jakiś miesiąc temu zamówiłam kilka ładnych ubrań. Jakość dobra, kontakt dobry, duży wybór, wyprzedaże. Pewnie jeszcze zaglądnę tam nie raz.
napisał/a: Magda-doma 2014-02-14 14:48
Kupuje w sklepie Fasardi od jakiegoś czasu i było wszystko dobrze. Kontakt dobry, paczki przychodziły dość szybko. Ogólnie zadowolona jestem z tych ubrań. Można naprawdę znaleźć coś dla siebie.
gasiorek
napisał/a: gasiorek 2014-02-14 15:24
Kupiliśmy sobie z chłopakiem nawzajem prezenty na Walentynki w Fasardi.pl On dla mnie taką fajną tunikę w której chciał mnie widzieć a ja jemu kupiłam czarną bluzę z kapturem, tak skośnie zapinaną. Trochę się bałam, że nie zdążą z paczką przed Walentynkami, ale przyszła na czas.
napisał/a: kiwi2 2014-02-14 16:00
NoemiSui napisal(a):Kojarzy może ktoś sklep z fasardi? Natknęłam się na innym forum gdzie mocno zachwalali i w sumie z ciekawości weszłam i naprawdę są fajne rzeczy w stosunkowo niskich cenach, akurat sama zamówiłam marynerkę. Ogólnie podoba mi się też inne rzeczy, ciekawe kroje.

Kupiłam asymetryczną tunikę za 44,28 zł Rewelacyjna cena i jakość bardzo dobra, będę częściej odwiedzać ten sklep tym bardziej , ze trzeba się rozejrzeć za jakimiś nowymi wiosennymi ciuszkami.
napisał/a: sunandflower 2014-02-15 13:04
Ja kupiłam w fasardi.com żakiet i spodnie i jestem zachwycona, bo muszę się przyznać, że nie byłam do końca przekonana do tych zakupów. Ale jakość jest rewelacyjna i ceny konkurencyjne :)
napisał/a: Gemma83 2014-02-17 20:58
Witam,
fasardi.com to rewelacyjny sklep!! ceny konkurencyjne szybka dostawa miła obsługa i jakość towarów bezkonkurencyjna!!! Kupuje tam już od dłuższego czasu i muszę przyznać chyba się powoli od nich uzależniam;)
Polecam gorąco ten sklep! Naprawdę nie pożałujecie:)
napisał/a: martens5 2014-02-18 22:26
Dla siebie jeszcze nie zamawiałam, ale postanowiłam zrobić sobie u nich wiosenną zmianę garderoby ;) W zeszłym miesiącu kupiłam u nich bluzę dla przyjaciółki, z okazji urodzin i moim zdaniem, bluza jest świetna (jej chyba też się podoba, bo wiele razy już ją w niej widziałam), więc jakość też najgorsza chyba nie jest. Szczególnie, że cena jest bardzo konkurencyjna, nie oszukujmy się.
napisał/a: sylwia4012 2014-02-19 00:46
Ja też zamawiałam kilka razy w fasardi. Jestem zadowolona. Bardzo fajne kroje mają tych ubrań. Jak na moją figurę i gust :) Szczególnie podobają mi się tuniki i sukieneczki :) W ogole to szybko paczki dochodzą. Kontakt też z nimi dobry, kiedyś pomyliłam się w zamówieniu i bez problemu udało się wszystko "naprawić".