Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Związek po zdradzie więcej

Doradzicie Forumowiczce jak funkcjonować po doświadczeniu takiej sytuacji?

forum

Kolory jesieni więcej

Ubrania i dodatki w jakich barwach wybieracie podczas tej, podobno szarej, pory roku?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. Dodano: 12-02-2014, 12:10 #1

Ciuszki z fasardi.

Kojarzy może ktoś sklep z fasardi? Natknęłam się na innym forum gdzie mocno zachwalali i w sumie z ciekawości weszłam i naprawdę są fajne rzeczy w stosunkowo niskich cenach, akurat sama zamówiłam marynerkę. Ogólnie podoba mi się też inne rzeczy, ciekawe kroje.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 12-02-2014 o 12:46

2. Dodano: 12-02-2014, 22:52 #2

Odp: Ciuszki z fasardi.

ja zamawiałam kilka razy w fasardi i nigdy nie zwracałam ciuchów, mogę spokojnie Ci polecić szczególnie bluzy - mają bardzo fajne modele w ofercie i różne bluzki - ciuchy są w bardzo konkurencyjnych cenach w porównaniu do tych oferowanych w sieciówkach i są dobrej jakości, nie kulą się w praniu, nie mechacą, nie rozciągają
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 14-02-2014 o 22:59

3. Dodano: 13-02-2014, 13:42 #3

Ja zakupy w Fasardi zrobiłam całkiem niedawno i jestem zaskoczona wysoką jakością ubrań Ceny mają faktycznie przebojowe - marynarka za 50 zł, spodnie za 30...
    Tak więc zafundowałam sobie po wypłacie całkiem dużą paczuszkę ubrań.
    Wysyłka szybka - ubrania były u mnie w domu już w 3 dni.
    Myślę, że jeszcze nie jeden raz zrobię tam zakupy ponieważ mają bardzo fajne fasony.
    Szczególnie lubię tą marynarkę:
    Nazwa:  pol_il_Marynarka-2223.jpg
Wyświetleń: 4411
Rozmiar:  22.8 KB

4. Reklama

5. Dodano: 13-02-2014, 21:16 #4

Też przeglądałam ich ciuszki i podobają mi się całkiem, całkiem. Szukałam opinii na ich temat i generalnie są pozytywne.
    Czekam na wypłate i sobie sprawię jakiś mały prezent

6. Dodano: 14-02-2014, 10:02 #5

Ja się natknęłam i z jakiś miesiąc temu zamówiłam kilka ładnych ubrań. Jakość dobra, kontakt dobry, duży wybór, wyprzedaże. Pewnie jeszcze zaglądnę tam nie raz.

7. Dodano: 14-02-2014, 14:48 #6

Kupuje w sklepie Fasardi od jakiegoś czasu i było wszystko dobrze. Kontakt dobry, paczki przychodziły dość szybko. Ogólnie zadowolona jestem z tych ubrań. Można naprawdę znaleźć coś dla siebie.

8. Dodano: 14-02-2014, 15:24 #7

Kupiliśmy sobie z chłopakiem nawzajem prezenty na Walentynki w Fasardi.pl On dla mnie taką fajną tunikę w której chciał mnie widzieć a ja jemu kupiłam czarną bluzę z kapturem, tak skośnie zapinaną. Trochę się bałam, że nie zdążą z paczką przed Walentynkami, ale przyszła na czas.

9. Dodano: 14-02-2014, 16:00 #8

Cytat Zamieszczone przez NoemiSui Zobacz posta
    Kojarzy może ktoś sklep z fasardi? Natknęłam się na innym forum gdzie mocno zachwalali i w sumie z ciekawości weszłam i naprawdę są fajne rzeczy w stosunkowo niskich cenach, akurat sama zamówiłam marynerkę. Ogólnie podoba mi się też inne rzeczy, ciekawe kroje.
    Kupiłam asymetryczną tunikę za 44,28 zł Rewelacyjna cena i jakość bardzo dobra, będę częściej odwiedzać ten sklep tym bardziej , ze trzeba się rozejrzeć za jakimiś nowymi wiosennymi ciuszkami.

10. Dodano: 15-02-2014, 13:04 #9

Ja kupiłam w fasardi.com żakiet i spodnie i jestem zachwycona, bo muszę się przyznać, że nie byłam do końca przekonana do tych zakupów. Ale jakość jest rewelacyjna i ceny konkurencyjne

11. Dodano: 17-02-2014, 20:58 #10

Witam,
    fasardi.com to rewelacyjny sklep!! ceny konkurencyjne szybka dostawa miła obsługa i jakość towarów bezkonkurencyjna!!! Kupuje tam już od dłuższego czasu i muszę przyznać chyba się powoli od nich uzależniam
    Polecam gorąco ten sklep! Naprawdę nie pożałujecie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów