Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. Dodano: 12-02-2014, 12:10 #1

Ciuszki z fasardi.

Kojarzy może ktoś sklep z fasardi? Natknęłam się na innym forum gdzie mocno zachwalali i w sumie z ciekawości weszłam i naprawdę są fajne rzeczy w stosunkowo niskich cenach, akurat sama zamówiłam marynerkę. Ogólnie podoba mi się też inne rzeczy, ciekawe kroje.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 12-02-2014 o 12:46

2. Dodano: 12-02-2014, 22:52 #2

Odp: Ciuszki z fasardi.

ja zamawiałam kilka razy w fasardi i nigdy nie zwracałam ciuchów, mogę spokojnie Ci polecić szczególnie bluzy - mają bardzo fajne modele w ofercie i różne bluzki - ciuchy są w bardzo konkurencyjnych cenach w porównaniu do tych oferowanych w sieciówkach i są dobrej jakości, nie kulą się w praniu, nie mechacą, nie rozciągają
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 14-02-2014 o 22:59

3. Dodano: 13-02-2014, 13:42 #3

Ja zakupy w Fasardi zrobiłam całkiem niedawno i jestem zaskoczona wysoką jakością ubrań Ceny mają faktycznie przebojowe - marynarka za 50 zł, spodnie za 30...
    Tak więc zafundowałam sobie po wypłacie całkiem dużą paczuszkę ubrań.
    Wysyłka szybka - ubrania były u mnie w domu już w 3 dni.
    Myślę, że jeszcze nie jeden raz zrobię tam zakupy ponieważ mają bardzo fajne fasony.
    Szczególnie lubię tą marynarkę:
    Nazwa:  pol_il_Marynarka-2223.jpg
Wyświetleń: 4009
Rozmiar:  22.8 KB

4. Reklama

5. Dodano: 13-02-2014, 21:16 #4

Też przeglądałam ich ciuszki i podobają mi się całkiem, całkiem. Szukałam opinii na ich temat i generalnie są pozytywne.
    Czekam na wypłate i sobie sprawię jakiś mały prezent

6. Dodano: 14-02-2014, 10:02 #5

Ja się natknęłam i z jakiś miesiąc temu zamówiłam kilka ładnych ubrań. Jakość dobra, kontakt dobry, duży wybór, wyprzedaże. Pewnie jeszcze zaglądnę tam nie raz.

7. Dodano: 14-02-2014, 14:48 #6

Kupuje w sklepie Fasardi od jakiegoś czasu i było wszystko dobrze. Kontakt dobry, paczki przychodziły dość szybko. Ogólnie zadowolona jestem z tych ubrań. Można naprawdę znaleźć coś dla siebie.

8. Dodano: 14-02-2014, 15:24 #7

Kupiliśmy sobie z chłopakiem nawzajem prezenty na Walentynki w Fasardi.pl On dla mnie taką fajną tunikę w której chciał mnie widzieć a ja jemu kupiłam czarną bluzę z kapturem, tak skośnie zapinaną. Trochę się bałam, że nie zdążą z paczką przed Walentynkami, ale przyszła na czas.

9. Dodano: 14-02-2014, 16:00 #8

Cytat Zamieszczone przez NoemiSui Zobacz posta
    Kojarzy może ktoś sklep z fasardi? Natknęłam się na innym forum gdzie mocno zachwalali i w sumie z ciekawości weszłam i naprawdę są fajne rzeczy w stosunkowo niskich cenach, akurat sama zamówiłam marynerkę. Ogólnie podoba mi się też inne rzeczy, ciekawe kroje.
    Kupiłam asymetryczną tunikę za 44,28 zł Rewelacyjna cena i jakość bardzo dobra, będę częściej odwiedzać ten sklep tym bardziej , ze trzeba się rozejrzeć za jakimiś nowymi wiosennymi ciuszkami.

10. Dodano: 15-02-2014, 13:04 #9

Ja kupiłam w fasardi.com żakiet i spodnie i jestem zachwycona, bo muszę się przyznać, że nie byłam do końca przekonana do tych zakupów. Ale jakość jest rewelacyjna i ceny konkurencyjne

11. Dodano: 17-02-2014, 20:58 #10

Witam,
    fasardi.com to rewelacyjny sklep!! ceny konkurencyjne szybka dostawa miła obsługa i jakość towarów bezkonkurencyjna!!! Kupuje tam już od dłuższego czasu i muszę przyznać chyba się powoli od nich uzależniam
    Polecam gorąco ten sklep! Naprawdę nie pożałujecie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów