Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jeżycjada

1. Dodano: 11-02-2014, 15:25 #1

Jeżycjada

Czy są tutaj miłośniczki książek Małgorzaty Musierowicz i rodziny Borejków? Może pogadamy o naszych ulubieńcach? Które bohaterki darzycie szczególnym sentymentem?

Ja się zgłaszam jako pierwsza! Uwielbiam Cesię z "Szóstej klepki" - mam sentyment do tej pierwszej części - i Idę - ma kobieta temperament!

2. Dodano: 17-02-2014, 15:17 #2

Odp: Jeżycjada

Ja również jestem fanką Małgorzaty Musierowicz i jej powieści Moją ulubienicą jest Gabrysia i mam nadzieję, że w końcu będzie zupełnie szczęśliwa, teraz, gdy Tygrys wyszła za mąż i może da jej spokój

Uwielbiam te pełne rodzinnego ciepła opowieści! Po Poznaniu podróżuję śladami Borejków

3. Dodano: 03-07-2014, 17:33 #3

A niedługo będzie w księgarniach Wnuczka do orzechów - już nie mogę się doczekać!

4. Reklama

5. Dodano: 07-07-2014, 15:49 #4

na "wnuczkę..." to trzeba chyab do listopada poczekać. a ulubioną bohaterką jest Żaba
    [url=http://topprzeprowadzki.pl]TOPPrzeprowadzki[/url] oferują przeprowadzki. a kto oferuje[url=http://bioconceptbhp.pl]szkolenie bhp[/url] dla firm?

6. Dodano: 18-07-2014, 11:46 #5

Cytat Zamieszczone przez basiekkk Zobacz posta
    Czy są tutaj miłośniczki książek Małgorzaty Musierowicz i rodziny Borejków? Może pogadamy o naszych ulubieńcach? Które bohaterki darzycie szczególnym sentymentem?

Ja się zgłaszam jako pierwsza! Uwielbiam Cesię z "Szóstej klepki" - mam sentyment do tej pierwszej części - i Idę - ma kobieta temperament!
    Byłem kiedyś w "Dworze borejków " Polecam wszystkim

7. Dodano: 12-09-2014, 12:42 #6

A czym jest "Dwór Borejków"?

Ostatnio Małgorzata Musierowicz poinformowała na swojej stronie, że premiera "Wnuczki do orzechów" będzie w grudniu Suuuper! I zapowiada się, że to jeszcze nie koniec - następnym głównym bohaterem będzie być może Józef Pałys, mój ulubieniec.

8. Dodano: 31-10-2014, 18:20 #7

"Wnuczka do orzechów" już 6 listopada w księgarniach. Ja na pewno kupię i podzielę się swoją recenzją. Mam nadzieję, że Wy też.

9. Dodano: 05-02-2015, 21:06 #8

Przeczytałam "Wnuczkę..." i moim zdaniem jest totalnie beznadziejna.

10. Dodano: 04-08-2015, 11:45 #9

Zdecydowanie "Ida" była najlepsza
    life's so much better with [url=http://www.talentlms.com/]lms[/url]

11. Dodano: 14-04-2017, 10:59 #10

Kiedyś byłam fanką, od kilku lat niestety czuję się coraz bardziej zażenowana kolejnym "produkcjami" pani Musierowicz. Nie wiem gdzie podział się dawny humor, tolerancja i przyjazne ludziom spojrzenie. Obecnie rodzina Borejków przypomina oblężony dwór z jedynymi słusznymi poglądami na wszystko i innymi od nich złymi, którzy ośmielają się*nie być fanami czytania literatury klasycznej i słuchania muzyki poważnej. Serio, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść i pani Musierowicz dawno by się*to przydało.

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów