Jaki kupić telefon?

jmalinowska
napisał/a: jmalinowska 2014-02-04 08:35
Hej, wkrótce kończy mi się abonament... Przeglądałam już sieć w poszukiwaniu czegoś fajnego... Jest tego tyle, że trudno jest się na coś zdecydować. Podoba mi się zarówno HTC ON jak i Xperia Z. Zrobiłam sobie zestawienie tych dwóch modeli: HTC One vs Xperia Z - co o tym myślicie? A może jeszcze coś innego?
napisał/a: smerfetkaaa8 2014-02-09 16:32
Osobiście bym się zdecydowała na Xperię Z - miałam z nich chwilkę do czynienia i to naprawdę fajny telefon
napisał/a: UltraBeniamin91 2014-02-21 14:08
Oba są świetne. Może lepiej dopłacić do Z1 Compact.


Co byśmy zrobili bez butów ? Czy bez nich by się dało jakoś żyć normalnie ? Szczerze to ja w to wątpię i szczerze to dla mnie jest trochę trapiące. http://madziadabek.blog.se/buty-sa-wazne/ Dowiedz się więcej.
napisał/a: moneymaker 2014-03-02 20:21
jmalinowska napisal(a):Hej, wkrótce kończy mi się abonament... Przeglądałam już sieć w poszukiwaniu czegoś fajnego... Jest tego tyle, że trudno jest się na coś zdecydować. Podoba mi się zarówno HTC ON jak i Xperia Z. Zrobiłam sobie zestawienie tych dwóch modeli: HTC One vs Xperia Z - co o tym myślicie? A może jeszcze coś innego?


Ja mam tego Samunga i jestem mega zadowolony http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Samsung,Galaxy,S,Advance,interesujacy,smartfon,klasy,sredniej,zadebiutowal,w,Polsce,1-19208-1.html
napisał/a: shirleyka 2014-04-17 20:55
od paru dni używam LG G2, świetny telefon. Szef się szarpnął i dał nam jako służbowe, ma niezłą baterię. Odkąd go mam ładowałam tylko raz a mam prawie tydzień, często mam włączone wifi. Zastanawiam się czy sobie G2 mini nie kupić do własnego użytku, trochę okroili parametry ale też niezły telefon
napisał/a: mistrz80 2014-05-07 09:51
ja polecam oczywiście Sony Xperie J
napisał/a: klucha36 2014-05-15 13:47
Brałabym jednak Sonego :) Jakoś nie jestem przekonana do HTC.
napisał/a: kubecek 2014-05-15 19:01
Gdybym miał wybierać między tymi telefonami, wziąłbym Sony Xperia Z :)
napisał/a: iamklaudka 2014-05-19 21:36
Odradzam wszelkie modele HTC, ja żałuję zakupu. Polecam Samsunga S III mini, ma niewielki kształt a mieści w sobie wiele dobrych funkcji.
napisał/a: shirleyka 2014-05-20 20:15
mój mąż ma htc i w sumie na niego nie narzeka, teraz chce zmienić na LG albo L7II albo L9II, ja się nakręciłam na G2 mini, strasznie mi się ten telefon podoba. Wielkość taka akuratna, niezłe parametry, 8mpix aparat z autofocusem musi robić świetne zdjęcia, fajnie że ma gorilla glass, przy moim użytkowaniu taka funkcja by się bardzo przydała
napisał/a: lama1980 2014-05-28 07:58
Posiadam niezmiennie od 5ciu lat Nokie E72, i nie zamienię na inny. Może do internetu lepszy jest Iphone,ale dotykowy ekran to nie dla mnie.
napisał/a: truskawka91 2014-10-08 09:03
Ja mam LG i uważam, że dobrze wybrałam. Ale z ręką na sercu mogę też polecić HTC i Samsunga Galaxy. O tych telefonach można poczytać na http://www.comperia.pl/forum/gsm Większość osób wypowiada się na ich temat pozytywnie. Nokii radzę unikać, ich jakość jest coraz gorsza.