Konkurs "Czekoladowe walentynki z Ziaja"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-02-03 12:34
Weź udział w naszym walentynkowym konkursie i wygraj słodki zestaw kosmetyków z serii masło kakaowe od Ziaja!

[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]fot. Fotolia [/CENTER]

Walentynki
to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od imienia Świętego Walentego, który jest patronem tego święta już od XV wieku. Stałym elementem Walentynek jest wzajemne wręczanie sobie ozdobnych karteczek. Czerwonych, w kształcie serca, opatrzonych walentynkowym wierszykiem i oczywiście miłosnym wyznaniem. Ze świętem łączy się również zwyczaj obdarowywania partnera drobnymi upominkami w postaci kwiatów, słodyczy, pluszowych maskotek lub kosmetyków.

Dlatego też, tego wyjątkowego dnia podaruj swojej drugiej połówce słodko pachnące kosmetyki, najlepiej z serii masło kakaowe od firmy Ziaja. Jak wiadomo czekolada to afrodyzjak dla duszy i ciała. Podobny wpływ na naszą skórę i włosy wykazuje masło kakaowe. Zapewnia wysoką biozgodność oraz szereg dobroczynnych właściwości: delikatnie natłuszcza i normalizuje procesy lipo-regeneracji skóry oraz wzmacnia jej naturalną barierę ochronną minimalizując ryzyko podrażnienia. Wyraźnie poprawia nawilżenie, elastyczność i miękkość naskórka pozostawiając skórę delikatną i aksamitną w dotyku. Masło kakaowe wpływa także na poprawę kolorytu i powstawanie równomiernej opalenizny. Z okazji Walentynek mamy dla Was konkurs. Do wygrania 20 zestawów kosmetyków z serii masło kakaowe Ziaja.
Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie konkursowe:

[CENTER]Napisz jaki jest Twój scenariusz na udany wieczór we dwoje?
[/CENTER]

Konkurs trwa od 03.02.2014 - 14.02.2014

Mamy dla Was 20 zestawów z serii masło kakaowe Ziaja.

W każdym zestawie:

- czekoladowy balsam do ust
- krem Q10 przeciwzmarszczkowy
- mleczko do ciała
- czekoladowy peeling myjący
- szampon do włosów
- maska do włosów [CENTER] [/CENTER]


Przed udziałem zapoznaj się z regulaminem
napisał/a: carlajne 2014-02-03 15:01
Każdy wieczór może być wyjątkowy i udany jeśli spędza się go z ukochaną osobą ;)

Mój scenariusz na udany wieczór z moją drugą połówką
-Najpierw poszlibyśmy na spacer , pogoda w najbliższych dniach nas rozpieszczać więc wieczór może być bardzo przyjemny :)
-W domu moglibyśmy razem przygotować kolacje , zrobić klimat ,świeczki pozapalać
-Po kolacji usiąść na kanapie i włączyć jakiś film nie musi to koniecznie być romansidło :)
-Możemy poźniej zrobić sobie na wzajem masaż , iść się wykąpać w wannie :)

Może to i banalne i oklepane :) ale prawda jest taka ze udany wieczór to wieczór w dobrym towarzystwie . Więc nie ważne gdzie i co sie robi ale ważne z kim ! :)
napisał/a: koliber31 2014-02-03 15:10
Kupiłam seksowną bieliznę i zaplanowałam namiętny wieczór i noc tylko dla nas. Po pracy wstąpiłam po butelkę dobrego, czerwonego wina. Wysłałam narzeczonemu smsa że dzisiejszy wieczór będzie tylko dla nas, że mam na sobie nową, seksowną bieliznę i nie mogę się doczekać aż znajdziemy się sami. Gdy mój mężczyzna wrócił z pracy, najpierw przygotowałam mu jego ulubione danie. Następnie zaprosiłam go do wanny pełnej bąbelków i cudownie miękkiej, pachnącej piany. Włączyłam nastrojową muzykę. Wyłączyłam telefony, komputer i telewizor. Ten wieczór to czas tylko dla nas, czas odprężenia, relaksu i przyjemności. Po wspólnej kąpieli przyszedł czas na masaż relaksujący. Natarłam plecy ukochanego pachnącym olejkiem i roztarłam go w dłoniach. Długo i powoli masowałam jego plecy, kark i szyję. Do mojej seksownej bielizny ubrałam małą czarną ale taką krótką, o długości przed kolano:) Miałam elegancką fryzurę i makijaż. Nigdzie nie wychodziliśmy ale chciałam tego dnia wyglądać wyjątkowo. Gdy z radia poleciała nasza ulubiona piosenka tańczyliśmy wtuleni w siebie mocno przytulając się. Czułam że jego dłonie obejmują moją talię, biodra i pośladki. Złączyliśmy się ustami. Słyszałam jak szepcze że mnie kocha, że jestem piękna i że jest szczęściarzem że mnie ma. Przyszedł czas na wino. Aromatyczny trunek cudownie mnie rozgrzał, poczułam błogie ciepło w środku. Zrobiło mi się gorąco więc zdjęłam sukienkę. Nowa, satynowa pościel zapraszała nas by się pod nią schować. Mój mężczyzna wyszedł do łazienki a gdy wrócił czekałam na niego już w łóżku - i uwierzcie, to była gorąca, niezapomniana noc. A i wieczór na długo zapadnie mi w pamięci. Następnego dnia rano, czekała na mnie aromatyczna, gorąca kawa a po śniadaniu udaliśmy się na kręgle ale to historia na inne opowiadanie-pt.scenariusz na udany dzień bo jaki był wieczór i noc to już wiecie:) A był wyjątkowy!
napisał/a: JesiennaMama 2014-02-03 15:27
Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami 3-miesięcznej Patrycji. Wiadomo ile pracy i wyrzeczeń wymaga opieka nad takim maleństwem. Postanowiliśmy jednak, że Walentynkowy wieczór spędzimy tylko we dwoje :) Nie zaszalejemy zbytnio ale wybierzemy się do kina a potem na romantyczną kolację w barze sushi. Zanim wrócimy do domu, do córeczki to na pewno wybierzemy się na spacer wieczorową porą ulicami naszego miasteczka. Kiedy córcia już będzie spała wypijemy po lampce czerwonego wina i poprzytulamy się czule. Taki wieczór jest nam potrzebny, bo nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie a dzięki uprzejmości babci wrócimy do czasów narzeczeństwa :)
napisał/a: Rudeemily 2014-02-03 15:36
Wieczór we dwoje? Udany? Myślę, że ciężko znaleźć idealny scenariusz. Chyba najważniejsze jest by była z nami ta ukochana osoba. Nasze wieczory we dwoje chwilowo zmieniły się na wieczory we trójeczkę, ja, mąż i nasza córeczka pod moim sercem :) Do szczęścia niewiele nam potrzeba, wystarczy, że w natłoku codziennych spraw i pogoni za wszystkim znajdziemy- z reguły właśnie wieczorami- dla siebie kilka chwil spędzonych wyłącznie ze sobą, patrzeniu sobie w oczy, z kubkiem kakao i grubym kocem na nogach, kiedy możemy poprostu być razem. I mimo iż w mgnieniu oka pojawi się w naszym domu mała istotka, zamierzamy celebrować takie wieczory tak często, jak to możliwe. Dbajmy o miłość :)
napisał/a: Doroteq 2014-02-03 15:48
"We dwoje"-Scenariusz oparty na fantastyce.
Miejsce akcji: Niebo
Udany wieczór: Rozpoczęty spacerem z ukochanym za rękę wokół czekoladowych obłoków-Z poczuciem bliskość i bezpieczeństwa. Rozwinięty dzięki wspólnemu kakau-Wypitemu na jednej z chmur i spektaklowi aniołów. Dopełniony nietypowym spotkaniem z Małym Księciem. Zakończony sceną bliskości-Pocałunkiem tuż nad ziemią. Koniec!
napisał/a: ji26 2014-02-03 15:58
Klimatyczna knajpka z zaledwie kilkoma stolikami, półmrok, świece i romantyczna muzyka.
Dwoje aktorów, najlepiej amatorów, którzy grają intuicyjnie, słuchają siebie nawzajem i kreują wyłącznie prawdziwe emocje. Krótkie dialogi z serii tych o niczym, o pogodzie i o widzianym niedawno filmie, najlepiej nieco nieporadne, przez co uroczo zabawne. Za to dużo czułych gestów i czytania między słowami. I koniecznie musi to wyreżyserować serce, żeby wyszło z tego ujmujące love story, a nie jakiś melodramat. Na koniec piękny pocałunek, który tak naprawdę jest dopiero początkiem tej historii...
Oto mój idealny scenariusz na wieczór we dwoje
napisał/a: jaga12Xj1 2014-02-03 16:09
Dla mnie udany wieczór we dwoje to każda chwila spędzona z moim chłopakiem ale w tym roku planuje spędzić walentynki w teatrze ponieważ uwielbiamy kulturę chodzić do kina do opery a nie tylko spędzać czas z sobą
joa_nna
napisał/a: joa_nna 2014-02-03 16:10
Mój scenariusz na udany wieczór we dwoje?
Wymarzyłam sobie go tak:

Na początek miły, romantyczny spacer, gdy wrócimy na przygotowaną już wcześniej zastawę stołową: świeczki,serwetki,wino... Podam kolację, nie będzie to nic specjalnego, prawdopodobnie zwykłe spaghetti bolognese. Jednak bardzo lubiane przez nas oboje. W tle oczywiście romantyczna i nastrojowa muzyka:) Popijamy winko w tym czułe spojrzenia... delikatny dotyk dłoni... Później pozwolę mojemu mężczyźnie troszkę odpocząć po kolacji, a ja w tym czasie pójdę do łazienki nalać gorącej wody do wanny i zapalić świeczki zapachowe. W tym czasie zrzucam ubranie, mam na sobie tylko seksowną bieliznę. Żeby było bardziej tajemniczo zarzucę tylko delikatny satynowy szlafroczek. Wrócę po ukochanego by wprowadzić go wprost do wanny. W wodzie oczywiście pełno piany i płatków róż, do tego dwa kieliszki szampana oraz truskawki. Po długiej kąpieli prowadzeni "dróżką" zdobioną świeczkami i rozsypanymi płatkami róż zmierzymy wprost do łóżka, i tam... To już zostanie między nami zdradzę tylko, że będzie masaż, gra erotyczna a później wiadomo.... Rano wtuleni obudzimy się obok siebie i po upojnej i niezapomnianej nocy weźmiemy razem prysznic na miły początek dnia...
napisał/a: rybkanemoo 2014-02-03 16:12
Wkrótce Święto Zakochanych, znów, jak co roku.
Trzeba pomyśleć o płatkach róż, romantycznej kąpieli, mdławych wręcz czekoladkach i czerwonej bieliźnie.
Hmm ... tylko po co.
Dla mnie to jednak coś innego.
Zresztą... nie czuję się dobrze w czerwieni.

Pewnie tak po prostu poleżymy do 12 w łóżku, śmiejąc się i wygłupiając.
Zjemy śniadanie - tak jak zwykle, każdego dnia.
Ubierzemy się ciepło i pójdziemy na długi spacer.
Później obejrzymy niezły film.
Na koniec przykryjemy się wielką puszystą kołderką, która odizoluje nas od problemów i przykrości, od reszty świata...
Zaśniemy w swoich objęciach i będziemy śnić.


Może dla kogoś to zwykłe nic, ale ja czuję już przypływający ogrom szczęścia!
:)
napisał/a: draco1604 2014-02-03 16:13
Po pierwsze - "sprzedać" dzieci
po drugie - budyń czekoladowy, truskawki i szampan - podawać razem ze szczyptą pikanterii i bitą śmietaną. Posypać garścią miłości, doprawić erotyzmem, wstrząsnąć. Udany wieczór gwarantowany.
napisał/a: kiciuniaaa 2014-02-03 16:14
By oczarować mojego lubego,
rano wezmę kąpiel z dodatkiem olejku różanego,
wtedy będzie pięknie pachniało me ciało
a jego zmysły rozbudzało.
Po kąpieli kolej na zębów mycie,
aby świeżym oddechem wyszeptać mu skrycie,
że go kocham i będę kochała nad życie!
Gdy już z ust mych blask świeci,
kolej do mamy zawieźć nasze dzieci,
aby w ten dzień nam nie przeszkadzały,
bo tylko my sami chcemy go spędzić cały.
Dzieci w dobrych rękach są,
więc zaczynam z makijażem przygodę swą.
Ciemny cień na oczy?...hmm, na pewno go zauroczy!
Aby me rzęsy były długie i jak wachlarze
to tuszu użyć na pewno się odważę.
I będę na kochanego zalotnie spoglądać,
jak czarująca dama przepięknie wyglądać.
Chcę w ten wieczór mieć jak malinkę słodką minkę,
więc na usta nałożę różową szminkę.
I będę Go całowała...całowała...całowała...
....aż zetrze się pomadka cała.
Na koniec natrę brokatem me ciało,
aby w blasku świec przepięknie się błyszczało.
I to by było na koniec mojego starania...
nie! chwilę!...muszę wyprasować swoje ubrania...
...i jeszcze tak do smaku ;) do kolacji dodać szczyptę AFRODYZJAKU!!!