Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak golicie nogi? więcej

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami: którą formę depilacji wybieracie?

forum

Podkłady i fluidy więcej

Czyli o naszych ulubionych tego typu kosmetykach

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. Dodano: 12-02-2017, 22:26 #11

Odp: Wesele w Łodzi, sprawdzone miejsca?

Ja wprawdzie nie w Łodzi, ale swoje wesele miałam w Pałacyku łąkomin. Organizują przyjęcia pod namiotami. I wyszło naprawdę rewelacyjnie, nie zapomnę tego do końca życia, było pięknie!

2. Dodano: 17-02-2017, 09:58 #12

W Łodzi jak dla mnie najlepsze jest Venge. Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, dobra lokalizacja. No i można sobie wybrać ciekawe dodatkowe atrakcje jak na przykład pokaz barmański U mojej przyjaciółki właśnie był, i wyszło to super

3. Dodano: 21-02-2017, 09:12 #13

Najprościej będzie posprawdzać oferty online, jeśli chodzi o katalogi to zobacz sobie tutaj: https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/sale-weselne/miasto/lodz,356 - jeśli masz już ustaloną ilość gości itp. to będzie ci łatwiej przesortować oferty. Szukasz miejsca z parkietem w tym samym miejscu co stoliki, czy w osobnym pomieszczeniu?

4. Dodano: 24-02-2017, 15:38 #14

Jeśli chcecie sprawdzone miejsce na wesele w Łodzi, to ja bardzo polecam salę bankietową Venge. Ładny wystrój, sala elegancka i zadbana, jedzenie naprawdę dobre no i obsługa miła i pomocna. Super miejsce

5. Dodano: 10-03-2017, 15:00 #15

Ja właśnie szukam sali an wesele w Łodzi i słysze tyle dobrego o venge, ze chyba się zdecyduje właśnie na ten lokal Jest tam bardzo ładnie no i jak jedzenie jest dobre to świetna sprawa, bo wiadomo ze róznie to teraz z tym bywa

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów