Konkurs "Piękne włosy z Pilomax"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-01-14 15:13
Weź udział w naszym konkursie i zgarnij cenne nagrody! Do wygrania: Suszarka marki Braun i zestawy kosmetyków Laboratorium Pilomax!


[CENTER]fot. Fotolia
[/CENTER]

Wg statystyk ponad połowa kobiet farbuje włosy, jest to najczęściej stosowany zabieg w salonach fryzjerskich. Panie farbują włosy z różnych powodów – najczęściej, żeby pokryć siwiznę, ale także, żeby poprawić lub zmienić swój wygląd. Po wybraniu odpowiedniego koloru i ufarbowaniu włosów, pozostaje pytanie, jak pielęgnować włosy, by kolor utrzymał się jak najdłużej, był lśniący, a włosy zdrowe i sprężyste?

Farba trwale koloryzująca, nadając włosom kolor, pogarsza ich kondycję, ponieważ powoduje uszkodzenie chemiczne włosa. Włosy farbowane, oprócz działania farb, wystawione są również na działanie promieni UV i słonej wody, stylizacji i klimatyzacji wysuszających włosy, a także na działanie zanieczyszczeń środowiska. Wszystkie te czynniki działają nie tylko na włosy, ale także na skórę głowy, która w wyniku działania tych bodźców, może być podrażniona.

Do pielęgnacji systematycznie farbowanych włosów należy dobrać odpowiednie kosmetyki. Laboratorium Pilomax, wprowadziło nową serię kosmetyków, zaspokających w pełni wszystkie potrzeby włosów farbowanych. Serię tworzą dwie linie: do włosów farbowanych na kolory jasne i do włosów farbowanych na kolory ciemne. Receptura nowej serii została opracowana przez lekarzy i kosmetologów na podstawie badań przeprowadzonych w Polsce, wśród pań farbujących włosy. Na podstawie wyników tych badań, Laboratorium Pilomax powierzyło firmie partnerskiej w Wielkiej Brytanii, produkcję dermokosmetyków.

[CENTER]Weź udział w naszym konkursie i wygraj kosmetyki marki Pilomax
[/CENTER]

[CENTER]Odpowiedź na nasze 2 konkursowe pytania:

1. Jakie są Twoje sposoby na pielęgnację włosów?
2. Wymyśl slogan reklamowy dla produktów PILOMAX

[/CENTER]


Mamy dla Was 10 zestawów kosmetyków do włosów! Osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi otrzyma Suszarkę BRAUN Satin Hair 7 Colour HD 770! Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów do włosów jasnych i 5 zestawów do włosów ciemnych. Pamiętaj żeby udzielając odpowiedzi napisać, który z zestawów chcesz wygrać!

Przed rozpoczęciem konkursu zapoznaj się z regulaminem.

Konkurs trwa od: 15.01.2014-03.02.2014



[CENTER] [CENTER]
[/CENTER]

[/CENTER]

REGENERACJA krok 1: Szampon do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych ciemnych. Delikatnie myje włosy i skórę głowy. Nawilża włosy i wygładza ich powierzchnię. Nadaje im połysk, poprawia wygląd włosów.

REGENERACJA krok 2: Maska do włosów farbowanych na ciemne kolory, krok 2. w Kuracji Regenerującej. Przeznaczona do włosów zniszczonych łamliwych, szorstkich i sztywnych. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.

REGENERACJA krok 3: Odżywka bez spłukiwania w sprayu, do stosowania dla ochrony włosów, jako krok 3. w Kuracji Regenerującej. Przeznaczona do włosów farbowanych ciemnych. Nawilża włosy i zmniejsza skłonność końcówek do rozdwajania. Przywraca kondycję uszkodzonym włosom. Chroni przed zabiegami gorącym powietrzem i przed zanieczyszczeniami środowiska. Wygładza włosy i ułatwia ich układanie.

PIELĘGNACJA krok 1: Szampon głęboko oczyszczający do włosów farbowanych ciemnych do stosowania w Kuracji Regenerującej maskami, jako krok 1. Szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy z nierozpuszczalnych w wodzie substancji: pozostałości produktów do stylizacji i odżywek. Nawilża i przygotowuje włosy na działanie regenerujących składników masek.

PIELĘGNACJA krok 2: Odżywka do włosów farbowanych ciemnych do stosowania po każdym myciu. Pogrubia włosy bez obciążania. Naprawia uszkodzenia włosów, zapobiega ich łamliwości i rozdwajaniu. Nadaje włosom sprężystość i połysk.

[CENTER] [/CENTER]

REGENERACJA krok 1: Szampon do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych jasnych. Delikatnie myje włosy i skórę głowy. Nawilża włosy i wygładza ich powierzchnię. Nadaje im połysk, poprawia wygląd włosów.

REGENERACJA krok 2: Maska do włosów jasnych farbowanych i po dekoloryzacji, krok 2. w Kuracji Regenerującej. Przeznaczona do włosów zniszczonych – łamliwych, szorstkich i sztywnych. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.

REGENERACJA krok 3: Odżywka bez spłukiwania w sprayu do włosów jasnych, do stosowania dla ochrony włosów, jako krok 3. w Kuracji Regenerującej. Intensywnie nawilża włosy i zmniejsza skłonność końcówek do rozdwajania. Przywraca kondycję uszkodzonym włosom i pogrubia je. Chroni przed zabiegami gorącym powietrzem i przed zanieczyszczeniami środowiska. Wygładza włosy i ułatwia ich układanie.

PIELĘGNACJA krok 1:Szampon głęboko oczyszczający do włosów farbowanych jasnych do stosowania w Kuracji Regenerującej maskami, jako krok 1. Szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy z nierozpuszczalnych w wodzie substancji: pozostałości produktów do stylizacji i odżywek. Nawilża i przygotowuje włosy na działanie regenerujących składników masek.

PIELĘGNACJA krok 2: Odżywka do włosów farbowanych jasnych do stosowania po każdym myciu. Pogrubia włosy bez obciążania. Naprawia uszkodzenia włosów, zapobiega ich łamliwości i rozdwajaniu. Nadaje włosom sprężystość i połysk.

Wejdź na www.pilomax.pl i https://pl-pl.facebook.com/Pilomax.Wax
napisał/a: 19790411 2014-01-15 08:28
1. Moim włosom staram się nie szkodzić - nie przemrażać, nie przesuszać, nie przegrzewać. Chronię je pod czapką i suszę chłodnym lub lekko tylko ciepłym powietrzem. Regularnie je podcinam, stosuję profesjonalne kosmetyki i nie tapiruję. A one odwdzięczają mi się pięknym, zdrowym, lśniącym wyglądem. Są moją ozdobą.
2. Pilomax - Maxymalnie Piękne Włosy!
napisał/a: koliber31 2014-01-15 14:10
Uwielbiam gdy moje włosy są miękkie, pełne życia i energii. Takie włosy są piękne, staram się więc nie męczyć ich zbyt często idealnie ułożoną fryzurą i nadmiarem kosmetyków, zarówno tych do pielęgnacji ale i stylizacji. Później włosy są oklapnięte, ciężkie, pozbawione życia i lekkości. Jakie są moje sposoby na pielęgnacje włosów? Podstawa to idealnie dobrane kosmetyki do rodzaju włosów. Mam kilka sprawdzonych sposobów na to by moje włosy były w dobrej kondycji. Z chęcią się podzielę moimi sposobami ale uwaga - są skuteczne i niejeden facet już zwrócił uwagę na moje piękne, puszyste włosy :) Na początku napiszę nieskromnie że jestem szczęśliwą posiadaczką pięknych, długich włosów. Tak przynajmniej twierdzi mój mężczyzna. Nie, nie było tak od zawsze - dużo wysiłku, czasu i starań poświęciłam na to by moje włosy wyglądały tak jak obecnie. Lubię naturalne kosmetyki, moje włosy rozpieszczam olejkiem arganowym który zauważyłam że naprawdę działa cuda. Stosuję go zamiennie z jedwabem do włosów. Dla mnie podstawa to włosy zadbane, błyszczące i miękkie. Uwielbiam gdy mój facet dotyka i bawi się moimi włosami, często powtarza mi że pięknie pachną i są takie aksamitne w dotyku. Wiem że zadbane włosy dodają mi uroku, czaru i powabu, ale także i seksapilu. Odpowiednia fryzura może zdziałać prawdziwe cuda, jest moją autentyczną bronią kobiecą na mojego mężczyznę i nie tylko mojego ku rozpaczy tego obecnego:) Dbam o to by szampony, odżywki i maski których używam były bezpośrednio dopasowane do rodzaju moich włosów. To co sprawdzi się na włosach mojej koleżanki niekoniecznie przysłuży się moim. I latem nie przesadzam-nie spryskuję włosów lakierem, rzadziej używam pianki, zapominam o żelu. Ja używam szamponów odżywiających wzbogaconych w witaminy oraz odżywki ze składnikami regenerującymi. I oczywiście słynne złoto z Maroka. Staram się unikać słońca i solarium, zauważyłam że moje włosy źle na to reagują. Latem zawsze stosuję kapelusze lub inne nakrycia głowy. Zimą dbam o to by nakładać na głowę czapkę a fryzurę spryskuję mgiełką chroniącą przed warunkami zewnętrznymi. Zimą wybieram produkty zawierające keratynę, składniki regenerujące i witaminy. Raz w tygodniu stosuję odżywcze maski i regularnie odwiedzam fryzjera, który prawidłowo dobiera mi uczesanie a ono z kolei odmładza mnie, dodaje wdzięku, czaru i elegancji. Latem skracam włosy, od razu robi się chłodniej, wystarczy je umyć, uczesać i same pięknie się układają:) I co bym nie robiła, mój mężczyzna najbardziej lubi gdy mokra wychodzę spod prysznica, z luźno rozpuszczonymi, wilgotnymi włosami. Może dlatego tak bardzo kocha deszcz - twierdzi że wyglądam pięknie z włosami skąpanymi w lekkim deszczu i takimi czesanymi wiatrem. Te wszystkie sposoby, stosowane systematycznie i regularnie sprawiają że moje włosy są pełne życia, miękkie, lśniące i zdrowo wyglądają. A ja czuję się pięknie.

Pilomax - Twoje włosy zasługują na wszystko, co najlepsze

Chciałabym wygrać zestaw do włosów ciemnych
napisał/a: nesteaa 2014-01-15 14:40
1. Moje włosy są bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia, dlatego staram się ich nie obciążać. Nie używam suszarki ani prostownicy, pozwalam im naturalnie wyschnąć. Suszarkę stosuję jedynie, kiedy naprawdę muszę, np.: po wyjściu z basenu. Stosuję szampony i odżywki z naturalnych składników, bez sylikonów i innych obciążających moje włosy, które dają tylko chwilowy efekt. Raz w tygodniu zamiennie z maskami nakładam na włosy i skórę głowy oleje, dzięki który moje włosy są nawilżone i pięknie błyszczą. Ważna jest również dieta i picie wody. Staram się aby posiłki były zróżnicowane, bogate w warzywa i owoce. Poza tym wykonuję masaże skóry głowy. Jeśli nie mam zbyt czasu, robię to podczas mycia głowy. Co jakiś czas podcinam też końcówki, aby zapobiec ich rozdwajaniu się. Takie regularne rytuały wpływają bardzo korzystnie na wygląd i wzrost moich włosów. Zmiana kosmetyków na takie z naturalnych składników wpłynęła na poprawę włosów. Chętnie wypróbowałbym produkty PILOMAX, ponieważ chcę dla moich włosów tego co najlepsze :)
2. PILOMAX naturalnie zadba o Twoje włosy. Przekonało się o tym już wiele kobiet-takich jak Ty!

Wybieram zestaw do ciemnych włosów
napisał/a: anusiaaa 2014-01-15 16:06
1. Kochana Aniu.
Bardzo Ci dziękujemy, że tak o nas dbasz. Jesteś dla nas taka dobra, a my odwdzięczamy Ci się blaskiem, miękkością i pięknym wyglądem.
Wiesz dobrze, że uwielbiamy jak delikatnie codziennie pieścisz nas rękami z dodatkiem szamponu. Jak się cieszymy, że zrezygnowałaś z tych chemicznych produktów, które strasznie nas przesuszały i nie były dla nas dobre. Teraz szampon bez parabenów i reszty „świństw” nie podrażnia nas. Maseczki to też prezent dla nas, szczególnie te, które nosisz dłużej na nas i zawijasz nas w ręcznik. Termoaktywne maseczki są cudowne. Tak nam wtedy cieplutko, że zaraz po spłukaniu jesteśmy mięciutkie i idealnie się rozczesujemy.
Jesteśmy Ci wdzięczne, że przestałaś tak często używać suszarki i prostownicy. Lubimy suszyć się same, bez gorącego powiewu, który nas pali. A prostownica – brrrr ale to boli. Jasne, rozumiemy, że czasami chcesz wyglądać szałowo i używasz wszystkich dobroci elektroniki, ale wtedy nie zapominaj o tych kosmetykach ochronnych. Dają nam ulgę.
Uwielbiamy też płukanki, które nam serwujesz od czasu do czasu. Te z rumianku są świetne i takie odprężające.
Wizyty u fryzjera raz na 3 miesiące bardzo nam służą. Kiedy jesteśmy podcięte lekko lepiej rośniemy i jesteśmy mocniejsze.
Kochana. Nie zmieniaj się i dbaj o nas cały czas tak mocno jak teraz, a my na pewno się odwdzięczymy swoim pięknem.
Twoje włosy.


2. PILOMAX - dogadzaj swoim włosom!
napisał/a: aagnieszkaa1 2014-01-15 16:17
Moje zasady jakimi kieruje się dbając o moje włosy:
1. Stosuje szampony dostosowane do typu moich włosów. Dzięki temu nie mam problemu z łupieżem czy przetłuszczającymi się włosami.
2. Raz w miesiącu podcinam końcówki włosów- to je wzmacnia.
3. Idąc na basen zawsze zakładam czepek na głowę, bo wiem, że chlor niszczy włosy.
4. Jeżeli tylko zauważę jakiś problem z moimi włosami to udaję się do lekarza.
5. Czesanie włosów zawsze zaczynam od końcówek i stopniowo przechodzę do czubka głowy.
6. Kondycję moich włosów wzmacniają również odpowiednie suplementy diety.
7. Używam takiej szczotki, która sprawia, że moje włosy nie elektryzują się, a struktura włosa się nie jest niszczona.
8. Stosuję odpowiednią dietę bogatą w warzywa i owoce.
9. Nie farbuję włosów. Mam swój naturalny, piękny kolor- czerń.
10. Nie używam suszarki. Daję czas włosom aby samoistnie wyschły.
11. Latem stosuję specjalne kosmetyki do włosów z UVA i UVB.
12. Kilka razy w miesiącu płuczę moje włosy w piwie. Taki zabieg sprawia, że się pięknie błyszczą.
13. Jedwab do włosów jest moim przyjacielem.
14. Przed przystąpieniem do prostowania włosów spryskuję je specjalnym sprayem, który chroni je przed nadmierną temperaturą prostownicy.
15. Stosuje maseczki i odżywki, które odżywiają moje włosy. Maseczki najczęściej są wykonywane "domowymi sposobami" np. maseczka z żóltek.


[CENTER]PILOMAX- piękne, mocne i zadbane włosy![/CENTER]
napisał/a: marta_z1907 2014-01-15 18:33
1. domowe maseczki wzmacniajace i porawiajace kondycję włosów, używanie suszarki tylko jak to jest naprawdę konieczne, noszenie czapki zimą, uzywanie odpowiednich grzebienii i szczotek
2. Pilomax- i twoje własy są najpiękniejsze.
napisał/a: wordila 2014-01-15 19:50
Hejże! Włosie!
Ale nie Ty, co rośniesz gdzieś tam, w nosie.
*
Do Ciebie mówię, włosie na głowie.
Idzie wiosna, pogoda, słońce zwróci Ci zdrowie!
*
Wiem, że nie było łatwo przetrwać zimę.
Chłód, czapka, nie było to wszystko zbyt miłe.
*
Lecz teraz solennie Ci przyrzekam,
że z dbaniem o Ciebie nie będę zwlekać.
*
Najpierw udamy się do fryzjera,
niech trochę Cię ukróci, ale nie do zera.
*
Dzięki temu będziesz wzmocniony,
od słabych końcówek uwolniony.
*
A potem czeka nas długa przeprawa,
piwo i jajko, cudowna to sprawa.
*
Bo wierzę ja również w domowe wyroby,
takie składniki to mix bardzo zdrowy.
*
Zakupię też coś ze sklepowych półek,
zwłaszcza ochotę mam na garść ampułek.
*
Skoncentrowane takie specyfiki,
szybo dadzą nam pozytywne wyniki.

Obiecuję nie przegrzewać Cię już suszarką,
ani prostownicą, czy do wody grzałką.
*
Powrócisz do swojej wspaniałej kondycji
i będziesz blaskiem rozświetlał ulice rodzinnej Galicji.


Z Pilomaxem włosy cieszą się zasłużonym relaksem![/B][/COLOR]:D:rolleyes:

Zestaw do włosów ciemnych
napisał/a: Lipiec30 2014-01-15 21:05
1.Piękne włosy to skarb, który każdej kobiety jest wart.
Gładkość otrzymuję, gdy szamponem z jedwabiem włosy traktuję.
Aby były mocne i błyszczące nakładam odżywki regenerujące.
Suszę włosy letnim strumieniem
żeby suchość i matowość nie była problemem.
Urozmaicone jedzenie wpływa na włosów wzmocnienie.
Poza tym tabletki ze skrzypu sprawiają, że łodygi są mocne w dotyku.
Masaż głowy przyczyna się do cebulek odnowy.

2.Pilomax- teraz głos ma włos :)
napisał/a: marzenier 2014-01-15 21:48
Włosy są dla mnie bardzo ważne.Nieważne jak perfekcyjny makijaż sobie zrobię,czy jak perfekcyjne się wystylizuje,jeżeli mam nieład na głowie,czy włosy średnio świeże cała stylizacja bierze za przeproszeniem w łeb.Dlatego poświęcam im sporo czasu i przyznaję-nie żałuje pieniędzy.Dobre kosmetyki to podstawa.Maska obowiązkowo raz w miesiącu,regularne podcinanie końcówek.Nigdy nie eksperymentuję z nieznanymi mi farbami do włosów.Sprawy koloryzacji zostawiam ekspertom.Zimą chronię włosy pod czapką,bo zimno źle wpływa na cebulki.Latem,choć słońce uwielbiam też nie narażam włosów na nadmierne wysuszanie.A po lecie obowiązkowa regeneracja i głębokie nawilżanie.
I dzięki tym zabiegom,mogę się pochwalić całkiem niezłą grzywą.Bo jak to mówiła moja babcia (właścicielka pięknych kruczo czarnych włosów po pas)-jeżeli nie zadbam o swoje atuty czym będę olśniewać:)

Hasło: Pilomax-my zajmiemy się włosami,Ty się tylko uśmiechaj :)
napisał/a: fifidorea 2014-01-15 22:10
1. Moja pielęgnacja włosów jest dosyć nietypowa, gdyż lubię eksperymenty oraz posiłkuję się często produktami z kuchennej szafki:) I tak często dodaję do odżywek skrobię ziemniaczaną. Ba! Raz na jakiś czas zdarza mi się nawet nałożyć przed myciem maseczkę z majonezu - najlepiej ukręconego domowym sposobem. By nie wysuszać końcówek włosów podczas mycia, otulam je kremem do rąk. Czego nie zrobi się dla pięknej czupryny:)
2. PILOMAX - i włos ci z głowy nie spadnie.
napisał/a: zaneta1990 2014-01-15 22:27
1.
Moje sposoby na pielęgnację włosów???
Hmm...już odpowiadam :) zacznę od tego iż moje włosy są,a raczej były słabe i łamliwe,obciążałam je nieodpowiednimi kosmetykami i niszczyłam częstymi i nieprofesjonalnymi zabiegami fryzjerskimi,eksperymentowałam z kolorami i niestety nie pozostało to bez konsekwencji i negatywnie odbiło się na moich włosach,ale któregoś dnia postanowiłam że dość tego,przecież one też chcą być piękne i zabrałam się za odpowiednią pielęgnację!!!
Zaczęłam stosować suplementy diety na włosy,po to aby najpierw odżywić je od środka,pozbyłam się wszystkich kosmetyków które zamiast pomóc moim włosom obciążały je i w konsekwencji jeszcze bardziej przesuszały! Teraz wybierając kosmetyki do włosów nie kieruję się wyłącznie zapachem czy ładnym opakowaniem tak jak to było kiedyś tylko zwracam szczególną uwagę na potrzeby moich włosów i dobieram odpowiedni produkt,przeważnie wybieram te z apteki które przy okazji leczą i zapobiegają!
Starannie myję włosy dwa razy szamponem,to bardzo ważne aby zrobić to delikatnie,by bardzo nie plątać włosów,pomiędzy jednym i drugim myciem spłukuję włosy obficie wodą i nakładam dwa lub trzy razy w tygodniu maseczkę na około pół godziny regenerującą,odżywczą lub nawilżającą.A na co dzień stosuję odżywki.Chętnie podzielę się też ze wszystkimi przepisem na maseczkę do włosów,którą kiedyś znalazłam w gazecie wypróbowałam i teraz często ją robię i stosuję to maseczka z ZIELONEJ GLINKI!!! pewnie każda z kobiet dbających o włosy wie o czym pisze! To właśnie zielona glinka jest najskuteczniejszym składnikiem masek do włosów.Ja do jej przygotowania używam 7 łyżek zielonej glinki oraz kilka kropel cytryny wymieszanych w niewielkiej ilości wody.Po nałożeniu zostawiam na 20 minut pod folią i ciepłym ręcznikiem.A w tym czasie gdy włosy się odżywiają ja maluję paznokcie :)Oczywiście także stosuję sprawdzone sposoby naszych babć,które to kiedyś nie miały dostępu do tak wielu produktów a mimo tego mogły pochwalić się pięknymi błyszczącymi włosami! Robię często taki kompres z jaja i piwa
(zawsze podkradam go trochę mojemu mężczyźnie,aby miał mniej) :)Do jednego jajka dodaję dwie łyżki stołowe piwa mieszamy składniki razem i nakładam na włosy.Pozostawiam na 15 minut pod czepkiem kąpielowym,a następnie obficie spłukuje wodą :) Podstawą dbania o moje włosy jest też regularne podcinanie końcówek to dzięki temu są piękne,nie rozdwajają się i nie łamią! Pamiętam też aby woda w której spłukuje włosy była letnia,chociaż tak naprawdę podczas ostatniego płukanie swoim włosom funduje zimny prysznic:) po to aby zamknąć łuski włosów.Włosy susze zimnym strumieniem powietrza przed suszeniem zawsze delikatnie spryskuję włosy olejkiem arganowym,który ma właściwości upiększające i regenerujące.NO i bym zapomniała wykonuję masaż głowy uwielbiam to:) kupiłam sobie do tego celu specjalny masażer,odkąd go stosuję wydaje mi się że moje włosy jakby szybciej zaczęły rosnąć! Nawet moja fryzjerka to potwierdziła!!!
To moja codzienna pielęgnacja włosów! Prosta w sumie mało kosztowna ale przynosi naprawdę zadowalające efekty!!!

2.
PILOMAX- włosy zdrowiem zachwycają i blaskiem przyciągają!!! :)

Gdyby udało mi się wygrać w konkursie bardzo proszę o zestaw do włosów jasnych!!!