Zapytaj administratora

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-01-08 19:34
Dziewczyny! Serdecznie zapraszamy do zgłaszania w tym wątku wszelkich problemów, jakie zauważycie w funkcjonowaniu portalu, pytań, jakie macie do administratora.

Ważna informacja: w sprawie konkursów piszcie prywatną wiadomość do użytkownika Redakcja. Na pewno dostaniecie odpowiedź ;)

Jestem do Waszej dyspozycji!

Wasza Administratorka ;)
fundacjawop
napisał/a: fundacjawop 2014-02-12 09:05
Witamy Serdecznie.

Jesteśmy małą fundacją która pragnie prężnie się rozwijać i skutecznie pomagać zwierzętom bezdomnym, schorowanym, które przebywają w schroniskach, przytuliskach, domach zastępczych lub zwierzętom wolno żyjącym.

Chcielibyśmy, aby Państwo pomogli nam w tych działaniach poprzez umożliwienie poinformowania swoich użytkowników o możliwości zamówienia u nas BEZPŁATNYCH fundacyjnych plakatów i naklejek, co mogłoby wpłynąć na poszerzenie grona osób, które pomagają fundacji i naszym podopiecznym.

Może moglibyśmy my- jako fundacja i Państwo- jako serwis, czy zespół serwisów rozpocząć jakiś rodzaj współpracy czy wzajemnej promocji itp.

Czekamy na miejmy nadzieję pozytywną odpowiedź :)

Pozdrawiamy,

Fundacja Wołanie O Pomoc
______________________

Więcej informacji na:
[url]www.fundacjawop.pl[/url]
[url]www.facebook.com/fundacjawop[/url]
napisał/a: nacia01 2014-05-26 13:17
Witam jak moge dodac nowy watek na forum? nowy temat?
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-05-26 21:38
nacia01 - wchodzisz w dział, w którym chcesz dodać wątek, np. seks, zjeżdżasz na sam dół i po lewej stronie masz "nowy wątek" :)
napisał/a: IskierkaO 2014-09-08 11:03
Mam pytanie.Lubię brać udział w konkursach jednak mam problem ze znalezieniem wyników.Wpisując archiwalne wyniki wyskakują mi wyniki z przed kilku miesięcy a aktualnych brak.Gdzie ich szukać?
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-09-08 11:24
Iskierko, o który konkurs konkretnie chodzi?

Lista zwycięzców jest zawsze umieszczana na stronie głównej polki.pl - tam, gdzie jest pierwotnie ogłoszony konkurs, a nie na forum :)
napisał/a: IskierkaO 2014-09-10 07:09
Administrator napisal(a):Iskierko, o który konkurs konkretnie chodzi?

Lista zwycięzców jest zawsze umieszczana na stronie głównej polki.pl - tam, gdzie jest pierwotnie ogłoszony konkurs, a nie na forum :)[/QUOTE

Szukałam swego czasu wyników konkursu ,który w tytule miał coś z "dreszczykiem emocji"chodziło o konkurs z książką. Za nic nie mogłam odszukać wyników,w końcu doszłam do wniosku,że gdybym wygrała konkurs to bym dostała jakąś wiadomość ,ale tak z czystej ciekawości chciałam zobaczyć kto wygrał.
Dziękuję za odpowiedź będę szukać.Pozdrawiam,miłego dnia
Redakcja
napisał/a: Redakcja 2014-09-10 12:01
Chodzi pewnie o ten konkurs? :)

Konkurs Lubię emocje

Tak, do zwycięzców jest zawsze wysyłana prywatna wiadomość.

Powodzenia w następnych konkursach i miłego dnia również!
napisał/a: agnes_1986 2015-06-23 08:23
Gdzie znajdę formularz zgłoszeniowy do konkursu https://polki.pl/dom_gadzety_artykul,10043596.html ? Bardzo proszę o odpowiedź. Zamieściłam już odpowiedź na dwa pytania. Jednak w regulaminie konkursu jest napisane, że uczestnik powinien poprzez formularz zgłoszeniowy podać swoje dane i stosowne oświadczenia. Nie mogę jednak znaleźć nigdzie tego formularza... :( bardzo proszę o pomoc. :)