Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Rozstępy - jak je zlikwidować? więcej

Czy istnieją skuteczne sposoby na ich pozbycie się?

forum

Jak żyć z depresją? więcej

Jak walczyć z tą chorobą?

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. Dodano: 08-01-2014, 19:34 #1

Zapytaj administratora

Dziewczyny! Serdecznie zapraszamy do zgłaszania w tym wątku wszelkich problemów, jakie zauważycie w funkcjonowaniu portalu, pytań, jakie macie do administratora.

Ważna informacja: w sprawie konkursów piszcie prywatną wiadomość do użytkownika Redakcja. Na pewno dostaniecie odpowiedź

Jestem do Waszej dyspozycji!

Wasza Administratorka

2. Dodano: 12-02-2014, 09:05 #2

Odp: Zapytaj administratora

Witamy Serdecznie.

Jesteśmy małą fundacją która pragnie prężnie się rozwijać i skutecznie pomagać zwierzętom bezdomnym, schorowanym, które przebywają w schroniskach, przytuliskach, domach zastępczych lub zwierzętom wolno żyjącym.

Chcielibyśmy, aby Państwo pomogli nam w tych działaniach poprzez umożliwienie poinformowania swoich użytkowników o możliwości zamówienia u nas BEZPŁATNYCH fundacyjnych plakatów i naklejek, co mogłoby wpłynąć na poszerzenie grona osób, które pomagają fundacji i naszym podopiecznym.

Może moglibyśmy my- jako fundacja i Państwo- jako serwis, czy zespół serwisów rozpocząć jakiś rodzaj współpracy czy wzajemnej promocji itp.

Czekamy na miejmy nadzieję pozytywną odpowiedź

Pozdrawiamy,

Fundacja Wołanie O Pomoc

Więcej informacji na:
    [url]www.fundacjawop.pl[/url]
    [url]www.facebook.com/fundacjawop[/url]

3. Dodano: 26-05-2014, 13:17 #3

Witam jak moge dodac nowy watek na forum? nowy temat?

4. Reklama

5. Dodano: 26-05-2014, 21:38 #4

nacia01 - wchodzisz w dział, w którym chcesz dodać wątek, np. seks, zjeżdżasz na sam dół i po lewej stronie masz "nowy wątek"

6. Dodano: 08-09-2014, 11:03 #5

Mam pytanie.Lubię brać udział w konkursach jednak mam problem ze znalezieniem wyników.Wpisując archiwalne wyniki wyskakują mi wyniki z przed kilku miesięcy a aktualnych brak.Gdzie ich szukać?

7. Dodano: 08-09-2014, 11:24 #6

Iskierko, o który konkurs konkretnie chodzi?

Lista zwycięzców jest zawsze umieszczana na stronie głównej polki.pl - tam, gdzie jest pierwotnie ogłoszony konkurs, a nie na forum

8. Dodano: 10-09-2014, 07:09 #7

[QUOTE=Administrator;1027080]Iskierko, o który konkurs konkretnie chodzi?

Lista zwycięzców jest zawsze umieszczana na stronie głównej polki.pl - tam, gdzie jest pierwotnie ogłoszony konkurs, a nie na forum [/QUOTE

Szukałam swego czasu wyników konkursu ,który w tytule miał coś z "dreszczykiem emocji"chodziło o konkurs z książką. Za nic nie mogłam odszukać wyników,w końcu doszłam do wniosku,że gdybym wygrała konkurs to bym dostała jakąś wiadomość ,ale tak z czystej ciekawości chciałam zobaczyć kto wygrał.
    Dziękuję za odpowiedź będę szukać.Pozdrawiam,miłego dnia

9. Dodano: 10-09-2014, 12:01 #8

Chodzi pewnie o ten konkurs?

[URL="http://polki.pl/kultura_ksiazki_artykul,10038211.html"]Konkurs Lubię emocje[/URL]

Tak, do zwycięzców jest zawsze wysyłana prywatna wiadomość.

Powodzenia w następnych konkursach i miłego dnia również!

10. Dodano: 23-06-2015, 08:23 #9

Gdzie znajdę formularz zgłoszeniowy do konkursu [url]http://polki.pl/dom_gadzety_artykul,10043596.html[/url] ? Bardzo proszę o odpowiedź. Zamieściłam już odpowiedź na dwa pytania. Jednak w regulaminie konkursu jest napisane, że uczestnik powinien poprzez formularz zgłoszeniowy podać swoje dane i stosowne oświadczenia. Nie mogę jednak znaleźć nigdzie tego formularza... bardzo proszę o pomoc.

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów