Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Naturalna antykoncepcja więcej

Czy któraś z Was ją stosuje? Czy uważacie ją za skuteczną metodę?

forum

Jaka sukienka dla świadka? więcej

Co powinna ubrać kobieta, która będzie świadkiem na ślubie? Doradzicie Forumowiczce?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. Dodano: 09-11-2007, 22:32 #1

prezent pod choinke dla meza

;;;
    Ostatnio edytowane przez kajusia51 ; 16-03-2009 o 22:13

2. Dodano: 25-11-2007, 11:30 #2
    U mnie w tym roku jest latwiej, bo wiem co moj maz chcialby dostac - kubek podlaczany na kabel USB do komputera, dzieki czemu podczas wieczornej pracy bedzie mial ciepla kawe, takie dziwactwo, ale calkiem pomyslowe, poza tym jeszcze jakas ksiazka.
    Zycze udanych poszukiwan

3. Dodano: 25-11-2007, 13:59 #3
    Cześć Eida!Masz świetny pomysł na prezent dla męża-powiem że bardzoooo mi się spodobał i mam pytanie gdzie można taki kubek kupić?Pozdrawiam

4. Reklama

5. Dodano: 25-11-2007, 14:46 #4
    Cytat Zamieszczone przez Julianna
    Cześć Eida!Masz świetny pomysł na prezent dla męża-powiem że bardzoooo mi się spodobał i mam pytanie gdzie można taki kubek kupić?Pozdrawiam
    Podgrzewacze do kubkow mozna kupic w sklepach internetowych, jest tego calkiem sporo:

http://zakupy.ibex.pl/podgrzewacz-do...sb/2006/01/06/

http://toys4boys.pl/Podgrzewacz-do-k...-item1025.html

http://www.infopolis.com/?menu=szczegoly&id=6886&kat=

google.com zapewne wyswietli tego jeszcze wiecej

Pozdrawiam

6. Dodano: 25-11-2007, 16:46 #5
    Oki, dzięki!Na pewno skorzystamPozdrawiam

7. Dodano: 02-12-2007, 12:47 #6
    Mój mąż niestety już ma taki kubek, zastanawiam się co mogłabym mu kupić? Może któraś doradzi co kupić pracoholikowi pod choinkę?

8. Dodano: 21-12-2009, 13:41 #7

Odp: prezent pod choinke dla meza

Cytat Zamieszczone przez eida Zobacz posta
    U mnie w tym roku jest latwiej, bo wiem co moj maz chcialby dostac - kubek podlaczany na kabel USB do komputera, dzieki czemu podczas wieczornej pracy bedzie mial ciepla kawe, takie dziwactwo, ale calkiem pomyslowe, poza tym jeszcze jakas ksiazka.
    Zycze udanych poszukiwan
    O właśnie książka To jest trafione, bo zawsze miło przeczytać cos dobrego. Mój chłpoak ostatnio ptzytaszczył książkę młodego pisarza Marcusa Zusaka pt. "posłaniec". Czytaliśmy oboje, super, śmiesznie i z morałem. Mysle, ze waszym facetom może się spodobać.

9. Dodano: 21-12-2009, 17:32 #8

A o czym jest ten Posłaniec? Bo ja wciąż jeszcze myślę nad prezentem dla mojego chłopca i też właśnie nad książką. Tylko nie wiem jaką Ale skoro tak polecasz tego Zusaka, to może to...

10. Dodano: 21-12-2009, 21:25 #9

A ja dzis kupiłam mezowi czarna koszule ale taka do dzinsów i nie tylko fajna jest i niedroga a ksiazka swietna sprawa ale dla mnie bo mój nie lubi ksiazek
    Blizniaki 2002
    Młoda 2000

11. Dodano: 22-12-2009, 22:00 #10

plyn po goleniu ...-praktycznie w tym roku...
    Nie pozwól mi szukać siebie. Niech ślady moich stóp w własnej myśli zawiewa piach.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów