Konkurs "Bądź piękna na zimę"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-12-20 15:34
Mamy dla was 30 atrakcyjnych nagród! Odpowiedz na nasze pytanie i weź udział w konkursie!

[CENTER]
fot. materiały prasowe


[LEFT]Staw czoło mroźnej aurze i pokaż zimie… gładką, zadbaną i nawilżoną skórę! Weź udział w akcji Venus, wygraj kobiece bransoletki Candy Crystal i poczuj się pięknie bez względu na pogodę! Dlatego weź udział w naszym konkursie i wygraj cenne nagrody!


Zadanie konkursowe:
[/LEFT]

Przygotuj skórę na mroźne dni i napisz, jakie produkty do pielęgnacji ciała powinny znaleźć się w zimowej kosmetyczce każdej kobiety.

[LEFT]Mamy dla was 30 atrakcyjnych nagród! Autorki 10 najlepszych odpowiedzi zostaną nagrodzone stylowymi, ręcznie zdobionymi bransoletkami Candy Crystal wraz z zestawem kosmetyków Venus. Autorki 20 kolejnych najciekawszych wypowiedzi otrzymają zestawy kosmetyków Venus.
[CENTER]
[/CENTER]
W skład zestawu wchodzą:

- Regenerujący zestaw kosmetyków Venus
- Nawilżający zestaw kosmetyków Venus
- Pianka do golenia z ekstraktem z żurawiny
- Żel do golenia z ekstraktem Aloe Vera
- Balsam po goleniu i depilacji
- Hipoalergiczna emulsja do higieny intymnej z rumiankiem[/LEFT]


[LEFT]
Przed rozpoczęciem konkursu zapoznaj się z regulaminem!
[/LEFT]
[/CENTER]
Konkurs trwa: 24.12.2013 - 07.01.2014

Sprawdź ich działanie i dołącz do fanek Venus!
https://www.facebook.com/VenusKosmetyki

http://www.venuskosmetyki.pl/

Zobacz naszą galerię nagród !
napisał/a: roxi133 2013-12-24 12:35
W zimowej kosmetyczce każdej kobiety powinny znaleźć się kosmetyki pielęgnujące ciało takie jak: Krem chroniący skórę przed niskimi temperaturami,nawilżający krem wzbogacony składnikami tj. algi,witaminy,kolagen itp. Moja kosmetyczka zawiera też olejek z awokado,który intensywnie nawilża i chroni moją skórę przez całą dobę oraz pomadkę ochronną na zimę,która zawiera w sobie witaminę A i E,masło Shea oraz filtry ochronne UVA i UVB i jest to wybawienie dla moich ust,ponieważ są bardzo wrażliwe na niską temperaturę i bez odpowiedniej ochronny strasznie pękają i są suche. Ale największym faworytem jest krem do rąk. Bez niego nie wyobrażam sobie ochrony w czasie zimy. Jego głównym składnikiem jest alantoina i działająca wysoce nawilżająco gliceryna.Skóra rąk jest odżywiona i elastyczna. Dzięki tym wszystkim kosmetykom,nie muszę się martwić o stan mojej skóry w czasie zimy,ponieważ jest odpowiednio nawilżona i odżywiona na ten mroźny czas.
napisał/a: zabalza 2013-12-24 13:56
Wbrew pozorom to właśnie zimą skóra jest bardziej narażona na przesuszenia, zaczerwienienia i podrażnienia. Temperatury poniżej zera, wiatr, przebywanie wiele godzin w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach - wszystkie te czynniki nie sprzyjają naszej urodzie i powodują, że często myślimy o tym, kiedy wreszcie skończy się ta zima Dlatego w naszej zimowej kosmetyczce koniecznie powinien znaleźć się gęsty kosmetyk, nakładany zaraz po kąpieli lub prysznicu np. masło awokado przeciw przesuszeniu do skóry suchej i odwodnionej lub olejek z dodatkiem oliwy z oliwek lub po prostu zimowy balsam, których dostępnych na rynku mamy wiele rodzajów. Jeżeli lubimy gorące kąpiele, to koniecznie w towarzystwie natłuszczających żeli, olejków lub innych kosmetyków, które zadbają o nawilżenie naszej skóry. A po każdym myciu rąk oraz przynajmniej na 15 minut przed wyjściem z domu należy użyć natłuszczającego kremu, który zabezpieczy nasze dłonie. Nie zapominajmy również o odźywczej, bogatej w witaminę E oraz filtry UVA i UVB pomadce.
napisał/a: koliber31 2013-12-24 14:00
Sezon zimowy w pełni. Szczęśliwcy, którzy mogą pozwolić sobie chociaż na tygodniowy wypoczynek zastanawiają się i już planują gdzie jechać i co zabrać ze sobą. Może góry, może na narty? Ale tak jak kocham zimę, jej uroki, szusowanie na nartach, łyżwach czy też delektowanie się aromatyczną herbatą przy kominku tak a nawet bardziej kocham moją skórę. Dbam o nią wyjątkowo z racji tego że jest wrażliwa. Uważam że powinniśmy dbać o swoją skórę nie tylko zimą. Kluczem do zdrowia i pięknego, zdrowego ciała jest systematyczność. Nie możemy więc ''wymigiwać' się brakiem czasu, brakiem chęci i ochoty. Mam już spakowaną kosmetyczkę na zimę a w niej najbardziej potrzebne kosmetyki. Co się w niej znajduje? Nie wyobrażam sobie dnia bez kremu z filtrami. Taki krem nie jest mi potrzebny tylko latem, zimą także. Przy temperaturach poniżej 8 stopni Celsjusza skóra potrzebuje specjalnej ochrony przed chłodem i mrozem. Przy trzaskającym mrozie skóra nie przetłuszcza się, przez co zwiększa się jej wrażliwość na suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach oraz na ujemne temperatury. Najlepsze będą w tym przypadku kremy zawierające dużą dawkę lipidów;na dzień, na noc i pod oczy. Te trzy kremy są już spakowane w mojej kosmetyczce:) Zimą potrzebny jest mi też nawilżający, regenerujący lub odżywczy balsam do ciała a jeszcze lepiej gdy jest to masło lub krem o tłustszej, bardziej bogatej konsystencji. Dwa razy w tygodniu stosuję maseczki nawilżające i enzymatyczne pilingi do twarzy. Na usta kilka razy dziennie nakładam balsam do ust na bazie lanoliny lub olejku pielęgnacyjnego. Często wystarcza mi też sam miód. To prawdziwy skarb wśród kosmetyków. Barwę i ich blask zapewniają ustom moje ulubione pomadki w kolorze owoców leśnych. O swoich stopach też nie zapominam:)Zimne stopy masuję rozgrzewającym olejkiem lub olejkiem do masażu który też znajduje się w mojej zimowej kosmetyczce. Zimą, kiedy pojawia się śnieg i lód, powinno się stosować pod prysznicem olejki i kremy zawierające kompleks odżywczych substancji, takich jak wyciąg z oliwek, jojoby czy arganu. I ja właśnie takie żele i olejki stosuję. Nie zapominam o nawilżającym lub odżywczym kremie do rąk-zimą nie wyobrażam sobie bez niego życia. Grubą warstwę wsmarowuję w dłonie na noc a gdy wychodzę na zewnątrz zawsze zakładam rękawiczki. O czapce również nie zapominam. Stosuję nawilżające maski do włosów, mgiełki odżywcze chroniące włosy przed niską temperaturą. Zimą ruszam się, uprawiam sporty, dbam o odpowiednią dietę i nie siedzę cały dzień przed komputerem chociaż przyznaje - zawsze wchodzę na moje kochane Polki sprawdzić co dziś nowego:)

Pora na spacer, wysyłam więc pozdrowienia i ruszam z domu mając ze sobą uśmiech na twarzy i oczywiście krem ochronny w kieszeni i balsam do ust :)
napisał/a: marta_z1907 2013-12-24 19:25
Mimo pory roku skórę zawsze warto nawilzać. Do tego mieć zawsze balsam do ciała. Myślę, że też nie wolno zapominać o pielęgnacji idealnie dobranej do rodzaju swojej skóry. Kremy posiadające filtr UV moim zdaniem też powinny być na podstawowym wyposażeniu kosmetyczki. I absolutna podstawa- pomadka ochronna do ust. Bez tego ani rusz przy wyjsciu z domu w zimne dni. Usta są po części wizytówką kazdej kobiety.
napisał/a: madzia1980 2013-12-24 21:23
W alkowach mojej łazienki zimowa porą urządzam rozgrzewającą rytualną kąpiel. Kocham te chwile. Wanna pełna pachnącej piany z dodatkiem olejku do kąpieli o zapachu trawy cytrynowej i kokosu. Zanurzam się w tafli szafirowej wody. Piana spowija moje ciało i czuję, że otula mnie jak poranna mgła, kojąco. Poddaję się ablucjom wykorzystując siłę i doskonałość Stymulującego Peelingu do Ciała HOME SPA. Czuje jak rozluźniają się me sploty włókien nerwowych. Para unosząca się otwiera moje pory a ja dokładnie i z łatwością oczyszczam je tonikiem z toksyn i zanieczyszczeń płynem micelarnym Bioderma. Następnie nacieram swe ciało rewitalizującym balsamem do ciala. Nakładam kojącą ekoAmpulkę 3 na twarz Czynność ta uwalnia moją twarz od napięcia. Osuszam ciało i naoliwiam ciało oliwką Bambino. Nakladam krem głęboko nawilżający na noc i tłusty ochronny krem z filtrem na dzień. Oczywiście nadgorliwie dbam o moje usta i ochraniam je pomadką nawilżającą. Oczywiście w ciągu dnia nie opuszcza mnie glicerynowy krem do rąk - on zawsze jest w zasięgu reki;)
napisał/a: jaga12Xj1 2013-12-25 09:35
Zimą w mojej kosmetyce są kosmetyki ochronne tłuste z fitem i szampony i odżywki do włosów używam tylko przeznaczone na tą porę roku a w torebce zawszę noszę pomadkę ochroną i krem do rąk
napisał/a: zaneta1990 2013-12-25 10:40
Zimowa pielęgnacja jest bardzo ważna! Wtedy to ciało potrzebuję szczególnej uwagi,aby w lecie mogło zachwycać jędrnością i i przykuwać wzrok płci przeciwnej:)Dlatego w mojej kosmetyczce jak i w kosmetyczce każdej dbającej o siebie kobiety zimą powinny znaleźć się takie produkty jak:

- kremy,które dzięki zawartym składnikom będą wzmacniały naturalne bariery ochronne skóry,nawilżały ją i chroniły przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi najlepiej z grupy tłustej lub półtłustej wklepywane na twarz około 15 min przed wyjściem z domu,tak aby miał czas wchłonąć.Ja wybierając krem staram się brać przede wszystkim pod uwagę potrzeby mojej skóry i jej kondycję! A że jest ona sucha i wrażliwa krem wybieram tłusty i ten o bogatszym składzie,takie które zawierają filtry przeciwsłoneczne i witaminę A i E,
-ochronny kremem z rutyną, witaminą K czy wyciągami z arniki do cery która boryka się z problemem pękających naczynek,
-kosmetyk do demakijażu,najlepiej aby był delikatny bez żadnego dodatku alkoholu,
-balsamy nawilżające,po każdej kąpieli wcierane dokładnie w ciało,można też taki masaż balsamem wykonać w ciągu dnia jeśli czas na to pozwala jest to szczególnie ważne,ponieważ temperatura i ciepłe zimowe ubrania wysuszają skórę całego ciała,
-olejki myjące do skóry,takie które oprócz substancji oczyszczających,zawierają też zbawienne dla skóry lipidy,
-wazelina lub pomadki ochronne do ust,które ochronią wargi przed spierzchnięciem,
-MIÓD!!!:) Ja tam zawsze mam go troszkę w małej tubce po lekach:) smaruję nim usta codziennie przed snem,nakładam grubą warstwę i dosłownie słodko śpię;)
-maski nawilżająco-regenerujące do rąk ( ja nakładam ją na noc zakładam wtedy bawełniane rękawiczki ) moje dłonie nawilżają się a ja śpię spokojnie:)
-kremy do rąk nawilżające,najlepszy będzie takie który regeneruje naskórek i zabezpiecza go przed uszkodzeniami,
-maseczka na twarz stosowana najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu,taka która nawilży,odżywi i wzmocni naskórek,
-krem do stóp,który rozgrzewa i nawilża,
-peeling do stóp,który to podziała relaksująco na cały organizm.
-oliwka nawilżająca!

To kosmetyki dzięki którym sezon zimowy uważam za rozpoczęty!!! Pamiętam że jeśli nie zapewnię skórze odpowiedniej ochrony,może stać się sucha, szorstka,skłonna do podrażnień i łuszcząca się a tego nie chcę i każda kobietka przypuszczam także nie.
napisał/a: basiula1 2013-12-25 13:20
W okresie zimowym zmienne warunki klimatyczne dają się we znaki niejednokrotnie mojej skórze. Różnice temperatur otoczenia skutkują naprzemiennym rozszerzaniem i zwężaniem naczyń skórnych
W okresie zimowym szczególnie istotne jest właściwe natłuszczanie skóry twarzy i ciała preparatami , które odbudowują barierę ochronną i aktywnie przeciwdziałają rozwojowi zmian zapalnych.
W mojej kosmetyczce nie może o tej porze roku zabraknąć aktywnego kremu na zimę do twarzy z filtrem przeciwsłonecznym.Skutecznie chroni skórę twarzy przed zimnem, wiatrem, mrozem .
Nie zapominam o pielęgnacji reszty ciała balsamem regenerującym .Moja skóra jest przesuszona ,szorstka,sucha .
Składniki mojego ulubionego balsamu oparte zostały na specjalistycznej formule lipidowej, zawierającej wosk z oliwek, witaminę A, D .C . ekstrakt z błękitnej algi. Dzięki tak bogatym składnikom , pomagają likwidować mikropęknięcia w przesuszonych miejscach na skórze, odbudowując i wzmacniając skórę ,regenerując ją w 100%.
W mojej torebce zawsze pod ręka mam ochronna pomadkę do ust ,zawiera ona witaminę A i E .
magi18
napisał/a: magi18 2013-12-25 15:09
W zimowej kosmetyczne na pewno powinny się znaleźć kremy do twarzy i do rąk. Balsamy.
napisał/a: egorka 2013-12-26 11:45
W zimowej kosmetyczce każdej kobiety powinien znaleźć się przede wszystkim porządny balsam do ust. Ochronna ich delikatnej skóry zimą to podstawa. Zapewnić ją może tylko natłuszczający balsam, bo błyszczyk lub szminka nie wystarczą. Każda kobieta w chłodniejsze dni powinna mieć pod ręką krem do rąk. Dłonie zimą trzeba często natłuszczać, bo ściągnięcie rękawiczki nawet na momencik może źle się skończyć. W zimowej kosmetyczce musi znaleźć się miejsce także na natłuszczające kremy lub masła do ciała oraz peeling. Balsamy można śmiało zastąpić różnego rodzaju olejkami, które są idealne do zimowej pielęgnacji ciała. No i krem do stóp- kosmetyk, o którym żadna kobieta zapominać zimą nie może. W ciepłym obuwiu skóra stóp często się przesusza, wiec trzeba zapewnić jej odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. To chyba wszystko, co powinno znaleźć się w zimowej kosmetyczce.
napisał/a: malutka9 2013-12-26 12:46
Zima to szczególna pora roku. Alejki parku skąpane w magicznych płatkach śniegu zachęcają zakochanych do spacerów, czułych dotyków dłoni i pełnych namiętności pocałunków. Jednak zimny wiatr i niskie temperatury sprawiają, że nasze usta – szczególnie te kobiece, potrzebują troski i pielęgnacji. Na zimową randkę najchętniej zabieram więc błyszczyk o smaku truskawek lub malin. Dzięki niemu moje usta są idealnie nawilżone a owocowy smak zachęca do kolejnych pocałunków. Są tak pysznie owocowe i kusząco delikatne…