KONKURS: Niech zakupy będą jeszcze przyjemniejsze

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-12-20 14:55
Wygraj telefon z usługą My Wallet!


[CENTER]fot. fotolia.pl[/CENTER]

Która z nas nie kocha shoppingu.... Robienie zakupów może być jeszcze prostsze i przyjemniejsze! Dzięki usłudze MyWallet w łatwy sposób można zmienić telefon w portfel i wygodnie płacić za zakupy. Żeby korzystać z usługi należy być abonentem sieci T-Mobile, posiadać odpowiedni telefon wyposażony w technologię NFC. U nas można go wygrać!
Co można wygrać?

Do wygrania są 4 telefony Samsung Galaxy Young
[CENTER][/CENTER]
Co trzeba zrobić?

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe:

[CENTER]Ile modeli telefonów z usługą MyWallet jest dostępnych w ofercie T-mobile?

[/CENTER]
2. A następnie napisz krótko, dlaczego twoim zdaniem ta usługa ciekawa.

Dowiedz się więcej o My Wallet


[LIST]
[*]W niedalekiej przyszłości zostaną udostępnione inne funkcjonalności. Mogą to być, m.in., bilety okresowe, karty lojalnościowe i rabatowe, cyfrowe klucze i inne.
[*]Korzystanie z usługi MyWallet jest tak proste jak płacenie kartą. Po dodaniu jednej lub wielu kart klient ma możliwość ustawienia jednej z nich jako automatycznie wybranej do wykonywania płatności.
[*]Telefonem można zapłacić we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowymi kartami kredytowymi. Wystarczy wtedy zbliżyć telefon do czytnika i poczekać chwilę na sygnał potwierdzający transakcję. W przypadku płatności powyżej 50 złotych, transakcję należy potwierdzić jeszcze kodem PIN.
[*]Z płatności można korzystać wszędzie, gdzie funkcjonują czytniki kart kredytowych obsługujące tzw. płatności zbliżeniowe. Takich czytników w Polsce jest ponad 130 000 i ich liczba stale rośnie. Do końca 2015 roku ma być ich ponad 200 000.
[*]Usługa umożliwia umieszczenie w telefonie kart kredytowych i debetowych oferowanych przez pięć banków: eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, Getin i Noble.
[/LIST]
[CENTER][/CENTER]

Przeczytaj jeszcze więcej o usłudze My Wallet, by poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

[CENTER]
[/CENTER]

Konkurs odbywa się w dniach 23.12.2013 - 06.01.2014
Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM
napisał/a: marta_z1907 2013-12-23 13:51
Pytanie 1.: 10 modeli telefonów

Pytanie 2.:
Opcja My Wallet jest bardzo interesujaca. I też bardzo przydatna. Mozna ją płacić w każdym miejscu. I przede wszystkim telefon, konieczny w tych czsach, zyskuje też całkowicie nową funkcję. Swoistej karty płatniczej ukrytej pod przykrywką telefonu, czyli tajemniczo i dyskretnie.
HellNo_Kitty
napisał/a: HellNo_Kitty 2013-12-23 15:55
1. W ofercie T-Mobile jest 10 modeli telefonów z usługą MyWallet.

2. Która z nas nie kocha kupować? Która nie czuje się na zakupach w swoim żywiole? Jesteśmy boginiami zakupów! Aby jednak "ustrzelić" swoje zdobycze i cieszyć się trofeami, z kocią zwinnością musimy najpierw wyłowić je ze sklepowych wieszaków i półek, przymierzyć lotem błyskawicy, nieraz nawet zwyciężyć rywalki w biegu do kasy - tylko jak to zrobić (wyglądając przy tym jak milion dolarów!) jeśli jesteśmy obciążone torbami, siatkami... a nawet przysłowiowym "grubym portfelem"? MyWallet to nasz sprzymierzeniec - dzięki tej usłudze wystarczy nie rozstawać się ze swoim ukochanym telefonem (z którym przecież i tak się nie rozstajemy!), a zakupy staną się jeszcze prostsze i wygodniejsze! My, zakupowe królowe, KOCHAMY TO :)
napisał/a: bea79 2013-12-23 15:59
odp nr.1 -10 modeli
0dp nr.2
Taki telefon z taką funkcją jest bardzo potrzebny i przydatny osobą roztrzepanym,które mają problemy z utrzymaniem wokół siebie porządku i ładu.Bo dla takiej osoby jak ja ważna jest praktyczność!!!Im mniej rzeczy ( przedmiotów ) w rękach tym lepiej dla mnie - a z tym telefonem już nie będę musiała nosić pięciu kart do bankomatu czy pieniędzy w portfelu.Będę mogła bardziej skupić się na tym co robię i co wybieram na przykład na zakupach.
napisał/a: smerfik1702 2013-12-23 17:24
Pytanie 1.Telefonów z usługą My Wallet ma 10 modeli telefonów.

Pytanie 2. Bardzo trafnie T-Mobile wprowadził nową opcję wraz z usługą

MyWallet, a jako pierwsi będziemy mogli skorzystać z niej jako klienci dwóch

banków Polbank oraz mBank. Oferta jest przydatnie skierowana zarówno do

obecnych, jak i nowych klientów T-Mobile (i banków).

Główną zaletą wprowadzonych przez T-Mobile są płatności mobilne.

Wprowadzenie usług w technologii MY WALLET do telefonu komórkowego

otwiera dla ich użytkowników wachlarz nowych możliwości.

Płatności zbliżeniowe są jedną z wielu funkcji rozwiązania MyWallet

oferowanego przez T-Mobile. W telefonie są zakodowane także cyfrowe

klucze, bilety, karty lojalnościowe i partnerskie, a nawet dokumenty

tożsamości. Producenci dążą do tego. by w przyszłości smartfon był

wszystkim, czego potrzebujemy, wychodząc z domu.

To także przełomowy krok w integrowaniu usług telekomunikacyjnych i

finansowych, który wprowadza nas w zupełnie nowy świat.

Usługa My Wallet ma zamienić smartfona w portfel pozwalający na

dokonywanie płatności i gromadzenie kart lojalnościowych.

W skrócie ma umożliwić szybkie i bezpieczne dokonywanie zakupów kartami

kredytowymi i debetowymi, płacenie za przejazdy komunikacją miejską czy

zbieranie punktów w programach partnerskich i lojalnościowych, więc dla

mnie to ogromny PLUS.

Ogólnie bardzo cieszy mnie to, że Polska jest jednym z pierwszych krajów na

Starym Kontynencie, w których uruchamiane są płatności mobilne. Widać

bowiem zainteresowanie polskich użytkowników nowymi formami

dokonywania płatności, co powinno pomóc w ich popularyzacji. Osobiście

możliwość płacenia za pomocą telefonu z MY WALLET uważam za bardzo wygodną,

szczególnie że coraz więcej telefonów wyposażonych jest w tę technologię.


evelinek13
napisał/a: evelinek13 2013-12-23 19:37
1. W ofercie T-Mobile jest 10 modeli telefonów z usługą MyWallet.
2-Opcja MyWallet jest Genialnym fantastycznym pomyslem wreszcie zrealizowanm!!!! :) To cos niesamowitego miec "portwel w telefonie" Jestem pod wrazeniem ze w Polsce mamy juz coraz wiecej rarytasow :)
Moze juz niedlugo w ogole nie bedzie pitrzebna mi torebka? :) bedzie wystarczyl m itylko smartfon :)
LUBIEEE TO :)
napisał/a: madzia1980 2013-12-23 19:54
1. W ofercie T-Mobile jest 10 modeli telefonów z usługą MyWallet.
2. Och nareszcie wyczekiwana przeze mnie usługa
MyWallet w telefonie to doskonała T-mobile zasluga
Ja chronicznię cierpie na nagminny brak gotówki
I nie mam na to zadnej rozsądnej wymówki
Po prostu bankomaty często są nie po drodze
A brak gotówki w portfelu jest mą kulą przy nodze
W mej obszernej torebce coś wiecznie się zawieruszy
Ciągłego szukania portfela mam już szczerze po uszy
Szukam, wszystko wyrzucam , torebkę opróżniam
Przez to zawsze i ciągle wszedzie się spóźniam
Jedynie telefon zawsze mam w płaszcza kieszeni
Dzięki temu z usługą Mywallet zyje w nadziei
Że skończą się me bolączki, rozpaczanie i frustracje
A usługę MyWallet uwazam za najwygodniejszą w telefonii rewelacje
napisał/a: agata0703 2013-12-23 20:17
1) 10 telefonów
2) A następnie napisz krótko, dlaczego twoim zdaniem ta usługa ciekawa:

(T)ransakcje bezgotówkowe MyWallet są niezwykle użyteczne
(M)ogę robić zakupy gdzie tylko chcę – paragony są zbyteczne!
(O) zapas gotówki martwić już się nie muszę
(B)ezbłędny MyWallet mnie wyręcza – chyba się wzruszę...
(I)nnowacyjna, prosta usługa dla każdego – przyda się i Tobie mój drogi kolego.
(L)ekka jej formuła, kart nie trzeba mieć przy sobie
(E)kskluzywne zakupy w zasięgu ręki – takie sobie zrobię!

(P)o telefon sięgam, „klik” i gotowe
(O) takich technologiach marzyłam – to przyjemności bezproblemowe.
(L)ubię z nich korzystać, radość mi to sprawia
(K)upić chcę komuś prezent – to mnie od wyrzutów sumienia pozbawia
(I) od zbędnych formalności wybawia.
napisał/a: Yamajka 2013-12-23 22:46
1. Dziesięć telefonów.

2.

Jak co dzień budzik 8 rano narzucam na siebie kurtkę biorę telefon, słuchawki i wybiegam z domu. Mój maraton zaczyna się na niewielkiej alejce w centrum Bydgoszczy skąd biegnę na obrzeża i z powrotem. Trzeci grudnia niczym nie różnił się od pozostałych dni z wyjątkiem jednego małego zdarzenia. W trakcie mojego codziennego maratonu byłam świadkiem wypadku. Chłopiec idący domyślam się, że do szkoły nagle upadł. Podbiegły do niego dwie osoby w tym i ja. Wszyscy krzyczeli wody wody... BIEGNIJ PO WODĘ - wskazując na mnie palcem. Zdesperowana zaczęłam szperać po kieszeniach, przecież nie wzięłam portfela, a w kieszeni żadnych drobnych! Zbyt napięta atmosfera żeby wypytywać o pieniądze. Kurcze przecież mam telefon komórkowy z opcją MyWallet! Czym prędzej pobiegłam do sklepu szybka płatność, bez zbędnego wydawania reszty, doszukiwania się końcówki paragonu. Całe szczęście gdy przybiegłam na miejsce chłopiec już był przytomny, a woda nie była konieczna. Z ulgą wyjęłam telefon spojrzałam na niego, uśmiechnęłam się , a w duchu pomyślałam tylko " jak dobrze że mogę na Ciebie liczyć"!

Jak widać jest to usługa w telefonie czasem "ratująca życie" warto na nią zwrócić uwagę zmieniając telefon na nowy :)
napisał/a: AgaWojtk 2013-12-24 05:51
1. W chwili obecnej dostępnych jest 10 modeli telefonów z tą usługą.
2. Choć wiem, że to nie do końca dobra sprawa, ale tak czy siak nie da się ukryć, że telefon to, jak moja trzecia ręka i stale mam go przy sobie!
Znacznie gorzej ma się rzecz w kwestii torebki Na 365 dni w rok pewnie jakąś 1/4 z nich albo jej zapominam zabrać z domu, albo ją u kogoś zostawiam! Jak na razie jest to zjawisko niewytłumaczalne, ale jego konsekwencje wyraźnie dostrzegalne Można sobie wyobrazić ile razy miałam minę zdziwienia, gdy przyszło mi za coś zapłacić,a tu brak torebki i ulokowanego w niej portfela Wierzcie bywało gorąco...
Tak, więc bez wątpienia usługa MyWallet to zbawienie dla roztrzepańców takich, jak Dzięki niej zamiast świecić oczami w kasach, z ulgą można wyciągnąć telefon i dokonać zapłaty! Chwała technologii!!!
dostojewska
napisał/a: dostojewska 2013-12-24 08:50
Ad. 1 10 modeli
Ad. 2 Nie mogę wyjść z podziwu, jak świat szybko się zmienia. To, co wczoraj wydawało się fikcją z zakresu science fiction dziś staje się namacalną rzeczywistością. I pomyśleć, że jeszcze kilkanaście lat temu szczytem moich marzeń był walkman, komputer stacjonarny i wreszcie telefon komórkowy. Dziś jestem nałogowym posiadaczem komórki - nie potrafię bez niej egzystować i gdybym mogła cofnąć się do lat młodości ze świadomością, że w przyszłości moje życie będzie bogatsze o zdobycze techniki to ze zgrozą przyznaję - odmówiłabym. Wyznanie dosyć bezwstydne i ordynarne, jak na humanistkę... W końcu telefony pozbawiają nasze życie swego rodzaju poezji, niedopowiedzenia, romantyzmu, ale jednego w obliczu tych prozaicznych faktów nie można im odmówić - magii. To niesamowite, że mogę w sekundę połączyć się z osobą na drugim końcu świata, wymieniać się zdjęciami, muzyką, prowadzić podwójne życie... więc do usługi MyWallet podchodzę z dużą dozą podszytej dreszczem niedowierzania ciekawości. Jako klientka T-Mobile i jednocześnie mBanku na razie zajęłam bezpieczną pozycję obserwatora, ale gdzieś przez skórę czuję, że ulegnę pokusie. Zdarza mi się wyjść bez portfela... a bez telefonu nigdy, więc czułabym się bardziej otwarta na wszelkiego rodzaju nieprzewidywane sytuacje, zaskakujące okazje... a czy to właśnie w życiu nie jest najpiękniejsze i najbardziej magiczne?
napisał/a: catherinet 2013-12-25 10:45
1. 10 telefonów

2. Usługa jest ciekawa, bo ułatwia życie każdemu szarakowi. Nie muszę szukać portfela w torebce, tylko wyciągam telefon z kieszeni. Nawet jeśli gdzieś się zapodzieje, to mogę zadzwonić do swojego "portfela". Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i perspektywa zniżek w przyszłości jest niesamowicie kusząca. Wszystko w jednym, zamiast kolejnej rzeczy w torebce. Przyszłość zamknięta w telefonie.