Mała zmywarka - co możecie polecić?

stazzja
napisał/a: stazzja 2013-12-02 19:56
Czy możecie mi polecić jakąś fajną, wydajną i niedrogą małą zmywarkę? :)

Zależy mi na niewielkim rozmiarze, bo mam mało miejsca w kuchni, by gdzieś ją wcisnąć i dlatego, że każdego dnia najwyżej będę ją raz włączać.

No i pytanie: czy po zakupie zmywarki Wasze koszta się zmniejszyły? Jesteście z niej zadowolone?
napisał/a: SandraraR 2013-12-05 13:59
Hej,
Nie wiem, czy podpasuje Ci taki pomysł, ale ja ze względu na małą ilość miejsca w kuchni wybrałam zmywarkę kompaktową (jest o połowę mniejsza niż standardowe modele). Osobiście kupiłam Electroluxa ESF2300OW. Jestem z niej bardzo zadowolona :) Podsyłam Ci fajnie zestawienie, z którego korzystalam - może wpadnie Ci w oko jedna z nich ;) Powodzenia!
PS Jak coś to pytaj.
stazzja
napisał/a: stazzja 2013-12-06 18:41
Bardzo dziękuję już zapoznaje się z zestawieniem :) A ile Cię kosztował ten Samsung? :) Właśnie taka kompaktowa zmywarka byłaby najlepszym rozwiązaniem.
napisał/a: SandraraR 2013-12-20 12:18
Ja mam Electroluxa, nie Samsunga :) Kosztował niewiele ponad 1000 zł. Naprawdę świetne rozwiąznie ;)
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-01-31 15:21
A przepraszam, nie wiem, skąd mi się to wzięło ;) Niedługo kupujemy, więc zaraz sobie zobaczę :)
napisał/a: GabiGabi2 2014-04-07 19:43
hmm może ten poradnik Ci trochę pomoże http://wiem.biz.pl/ , my u siebie mamy BEKO, troche czytaliśmy na temat tej zmywarki przed podjeciem decyzji ale warto było bo póki co sprawuje się świetnie.
napisał/a: pasjans 2014-05-15 16:54
Czy taka zmywarka to duży wydatek, czy też coś w miarę solidnego można kupić też za mniejsze pieniądze?
napisał/a: Frutella 2014-06-30 09:55
Co do marki to nadal polecam Elektroluxa, bo u mnie sie sprawdził ze wszystkim. A co do małych modeli to mają np takie już za niespełna tysiąc zł. Ta co pokazalam jest na 6 kompletow.

napisał/a: kasiamango 2014-08-22 13:36
Powinien Ci się spodobać ten model: zmywarka Amica ZIM448E. Jej wymiary wynoszą: 44.8 x 82-92 x 54.8 cm, więc zmywarka nie należy do dużych :) Sam ją mam i nie zajmuje dużo miejsca.
napisał/a: Frutella 2014-08-24 12:00
W sumie to tak nie zapytałam autorki, ale zmywarki szukasz małej czy ogólnie wąskiej ? W sumie jeszcze jakieś kryteria moglabyś podać jakie bierzesz pod uwagę. Każda firma ma dużo modeli. Electrolux ogrom sam ma ich ogrom i można dobrać coś odpowiedniego dla siebie i wielkością i parametrami.
napisał/a: Dorota225 2014-08-25 10:35
ta jest fajna: http://www.electrolux.pl/Produkty/Zmywarki/Zmywarki_45_cm/Wolnostoj%C4%85ce/ESF4650ROX/
mamy nieco starszy model, ale sprawdza się świetnie, myje dobrze, jest cicha (co przy naszej otwartej kuchni było bardzo ważne), oszczędna i nie kosztowała majątku ;)
napisał/a: Frutella 2014-08-31 19:32
Te z systemem RealLife są genialne. Nie trzeba myśleć tak na prawdę jak się wklada naczynia i jak je się uklada. Mnie się to strasznie podoba, bo nie musze układac ciągle tylko dokladam, aż się nazbiera cała.