Konkurs "Gdybym była gwiazdą"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-11-18 11:53
Czy myślałaś kiedyś o tym jak to jest być gwiazdą? Jeśli tak - koniecznie weź udział w tym konkursie! Do wygrania ciekawe filmy na DVD!

[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]fot. Fotolia
[/CENTER]

Najnowsza produkcja Romana Polańskiego "Wenus w futrze" wzbudziła ogromne zainteresowanie jeszcze na długo przed premierą. Zainspirowane tym filmem organizujemy dla Was prawdziwie gwiazdorski konkurs!


Głównym bohaterem "Wenus w futrze" jest Thomas, reżyser poszukujący do swojej nowej sztuki odtwórczyni głównej roli. Wyczerpujący casting do nowego spektaklu nie przynosi rezultatu. Zrezygnowany reżyser już zbiera się do wyjścia, gdy do teatru wpada Wanda. Wydaje się bezczelna, niewychowana, zdesperowana i nieprzygotowana. Gdy Thomas niechętnie zgadza się dać jej szansę, aktorka przechodzi oszałamiającą metamorfozę. Przeczytaj całą recenzję "Wenus w futrze".

Zadanie konkursowe

[CENTER]Odpowiedz na pytanie "Gdybym była gwiazdą to...?"
[/CENTER]

Swoją odpowiedź umieść na naszym forum, a później już tylko czekaj na ogłoszenie wyników. Może to właśnie Twoja odpowiedź okaże się jedną z tych najciekawszych?

Nagrody

Redakcja nagrodzi aż 5 osób! Zwycięzcy otrzymają zestaw filmów DVD, w którego wchodzi film "Pokusa" oraz "Niebezpieczna przygoda".

Przed udziałem zapoznaj się z REGULAMINEM

Konkurs trwa od 12.11.2013 do 22.11.2013.
napisał/a: citrie 2013-11-18 15:01
Odpowiem nietypowo! Gdybym była gwiazdą byłabym chyba bardzo nieszczęśliwa!
Nie wyobrażam sobie tłumów wokół mojej osoby, bo jestem miłośniczką wszystkiego co kameralne! Nie zniosłabym plotek i komentarzy publikowanych na mój temat i nie umiałabym poradzic sobie z fotografami, którzy nie pozwalają mi byc zmęczoną, niepomalowaną albo czerwoną i spoconą po joggingu! Cóż, nie chciałabym również, żeby cały świat obserwował moje życie uczuciowe! Mój sposób na związek jest mój! A ślub, ciąża i dzieci to sprawy wręcz intymne w moim przekonaniu!

Dlatego też szanuję jedynie te gwiazdy, które cenią swoją prywatnośc i nie sprzedają swojego życia!
Czerwony dywan definitywnie nie jest dla mnie! Sukienka od Diora nie jest warta poświęcenia! Cieszę się, że mogę oglądac filmy na kanapie z moim chłopakiem i popcornem, bez makijażu i w puchatych różowych skarpetach ;)
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2013-11-18 17:48
Gdybym była gwiazdą to... uśmiechałabym się głupio do kamery, a wszyscy myśleliby, że uśmiecham się do nich.
napisał/a: marta_z1907 2013-11-18 18:48
Gdybym była gwiazdą to nie czułabym się sobą. Jestem raczej spokojną i cichą osobą, która stroni od wszelkiego blichtru oraz blasku. Bardzo źle czułabym się w swojej noswej roli, która by mi po prostu ciążyła i w sensie dosłownym "miałabym ją " przed odczami z powodu blusku dziesiątek fleszy aparatów paparazzo.
napisał/a: Alciaaa 2013-11-18 19:11
Gdybym była gwiazdą to by było super!Poznawałabym ciekawych ludzi, odwiedzała ciekawe miejsca, miała sztab ludzi, którzy doradzali by mi jak się prezentować jak dbać o siebie aby wyglądać zjawiskowo. Chodziłabym ubrana w super ciuchy, miała świetną fryzurę i najmodniejszy makijaż a moje marzenie o wielkiej garderobie spełniło by się. Mogłabym jako gwiazda pomagać innym, wspomagać organizacje i fundacje, no i pewnie jako kociara miałabym z tuzin kotów, które miały by ze mną raj. Ludzie by mnie kochali i pewnie co i niektórzy z zazdrości nienawidzili, ale na pewno jako osobie sławnej łatwiej by się żyło. Spędzałabym urlop na rajskiej wyspie, dostawałabym śniadanie do łóżka i na pewno przy moim boku był by jakiś boski mężczyzna a może...ten właśnie jedyny..spojrzał by na mnie w końcu..
napisał/a: snowflower 2013-11-18 19:27
"Gdybym była gwiazdą to... mieniłabym się tysiącem drogocennych kryształków, stąpałabym delikatnie po niebie, byłabym przyjaciółką księżyca i spełniałabym marzenia wszystkich ludzi...
napisał/a: valin0 2013-11-18 23:35
Gdybym była gwiazdą to... czułabym na sobie ogromną odpowiedzialność i starałabym się być wzorem i przykładem dla innych.
napisał/a: jaga12Xj1 2013-11-19 08:56
Gdy bym była gwiazdą to bym miała dużo pieniędzy i bym mogła pomagać innym ,bezdomnym ,chorym dzieciom
evelinek13
napisał/a: evelinek13 2013-11-19 10:37
Gdybym była gwiazdą hmm ALE zależy jaką gwiazdą?
Gdybym była tą prawdziwą gwiazdą to swieciłabym najmocniej najpiękniej na niebie, osiwetlałabym drogę i pilnowała spokoju na naszym pięknym niebie :)
A gdybym była gwiazdą w sensie znanej osoby uważam że mimo wszystko byłabym nie do końca szczęsliwa....Jeste mosobą która ceni swoją prywatność zawsze denerwują mnie wścibscy sąsiedzi czy koleżanki dopytujące o wszystko.... dlatego niezniosłabym namolności paparazzi, ciaglych pytan wywiadów, zdjec z ukrycia ;/

Dlatego wolę jednak zostac taką zwykłą Eweliną :)
napisał/a: wika04 2013-11-19 13:12
Gdybym była gwiazdą, to z pewnością poczułabym się lepiej.
Jednak nie chciałabym byc rozpoznawalna,
tylko raczej dla bliskich osiągalna.
Nie interesowałyby mnie sesje i wywiady do magazynów,
ewentualnie zgodziłabym się jeżeli miałoby to pomóc innym.
Podobnie jak Angelina Jolie nagłaśniałabym ważne sprawy,
o których wśrod innych osobowości nie ma mowy.
W ten sposób poczułabym się spełniona,
a to chyba w życiu sprawa bardzo istotna :)
napisał/a: agasam9 2013-11-19 16:07
... świeciłabym na niebie :)
napisał/a: gladys59 2013-11-19 18:10
Gdybym była gwiazdą.... ech, gdybym była... zamieszkałabym w swoim ukochanym Wałbrzychu, bo pewnie miałabym za co kupić mieszkanie. Chodziłabym na mecze koszykówki i do teatru jak zwykła wałbrzyszanka, bo tam nikt na gwiazdy nie zwraca uwagi... Czasami ubrałabym się jak gwiazda i zbierałabym pieniądze na szlachetny cel lub podróżowała po świecie... Ale najczęściej wskakiwałabym w stare dżinsy i spacerowała ze swym pieskiem po ulicach miasta...