Humor i dowcipy

napisał/a: kused 2013-11-17 01:02
Zapraszam do zamieszczania śmiesznych zdjęć, obrazków, memów czy dowcipów! :)

Ja zaczynam: http://shithappens.pl/pokaz,1366,Kiedy_biegam_na_biezni.html - jest w tym trochę prawdy :)
napisał/a: Malwixia 2013-11-18 00:51
Przychodzi baba do lekarza.
- Panie doktorze, mojego męża ugryzła pszczoła.
- Gdzie?
- W tego... no wie pan...
- Rozumiem. A czego pani ode mnie oczekuje?
- Niech pan da mężowi coś, żeby ból minął, a opuchlizna została.
napisał/a: Garwin 2013-11-19 20:27
Prawdziwy mężczyzna jest najlepszym przyjacielem kobiety. Nigdy jej nie zawiedzie. Zawsze pocieszy ją kiedy ma zły dzień. Zainspiruje ją do robienia rzeczy, których myślała, że nie nie jest w stanie dokonać. Pomoże jej wyrazić swe najskrytsze pragnienia. Dzięki niemu kobieta będzie pewna siebie, seksowna, uwodzicielska i nie do pokonania... yyyy... zaraz, zaraz... sorry... myślałem o winie... To wino sprawia to wszystko. Szlag! Zresztą nieważne...






________________
Pełna i zautomatyzowana obsługa bram wyjazdowych i garażowych http://www.budogro.pl/piloty-do-bram/ Najlepszy wybór ! Skontaktuj się z nami już dziś!
napisał/a: Indiard 2013-11-19 23:30
Wchodzi koń do pubu, zamawia sobie piwo.
- Należy się 30 złotych - Informuje barman.
Koń płaci i sączy sobie powoli przy ladzie.
- Nieczęsto widujemy tu konie - zagaduje zaciekawiony barman.
- Nic dziwnego. 30 złotych za piwo?!





__________
Pozycjonowanie stron Bądź pierwszy ze swoją stroną w wyszukiwarkach! http://eactive.com.pl/ Skontaktuj się z nami już dziś!
napisał/a: Bandardoo 2013-11-22 12:35
Facet przyszedł do sklepu, w którym wcześniej kupił rajstopy dla żony, z zamiarem ich zwrotu.
Ekspedientka pyta:
- A co, za małe?
Facet na to:
- No, stopy się mieszczą, tylko raj nie wchodzi.
napisał/a: Kardzian 2013-12-05 09:24
Niemiec, Rusek i Anglik podróżują po świecie i pewnego dnia trafili nad magiczne jezioro, które jeśli pobiegniesz pomostem, wyskoczysz do niego i powiesz jakieś słowo to jezioro zamieni się w tą rzecz.
Pierwszy biegnie Rusek, wyskoczył i krzyknął Vodka!! Jezioro zamieniło się w Wódkę. Następny biegnie Niemiec i krzyknął Bier!! Jezioro zamieniło się w Piwo. Jako ostatni biegnie Anglik. Biegnie, biegnie poślizgnął się i wrzasnął: O Shit!!!
cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2014-01-12 21:27
Mnie na maksa rozbawiła reklama znaleziona w necie https://www.youtube.com/watch?v=nHkZAckgreQ nie wiem czy w telewizji też jest bo widziałam inną wersję, ale ta jest zdecydowanie lepsza. Dlatego umieszczam w humorze :)
napisał/a: MRGERALDINE2775 2014-01-15 11:57
- O jaka fajna puszysta kuleczka! To kotek czy kotka?
- Po uszach nie umie pani poznać?
- Po uszach? Nie umiem.
- To królik.
napisał/a: Leopoldo1278 2014-01-15 14:11
- Halo?
- Halo.
- Dobry wieczór. Dzwonię do pana z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
- Wiem.
- Skąd pan wie?
- Bo się pan dodzwonił na telefon, który miałem wyłączony.
napisał/a: fe1639 2014-01-16 14:02
Kobieto! Chcesz, żeby twój mąż szybko wrócił z popijawy z kolegami? Wyślij mu SMS-a o treści ''Bierz wino i przyjeżdżaj, mój idiota wróci jutro'' - a potem wyłącz telefon.
napisał/a: McSilva78 2014-01-17 19:20
Grudzień. Zawieje, zamiecie, marznący deszcz ze śniegiem, wiatr duje, jakby się kto powiesił. Znajdujemy się, drodzy czytelnicy, w domku na przedmieściach. Nagle - pukanie do drzwi. Właściciel otwiera, patrzy, a tam teściowa stoi:
- Mamusiu, co też mamusia w taką pogodę na ulicy robi? Niech mamusia natychmiast wraca do domu!
napisał/a: Hilde80 2014-01-22 15:11
Sąsiad spotyka sąsiadkę w ogródku przed domem.
- Jak pan, panie sąsiedzie to robi, że te pańskie pomidorki takie duże, ładne i czerwone? - pyta sąsiadka.
- Bo ja mam na nie taki własny patent: wychodzę wcześnie rano do ogrodu w szlafroku, kiedy wszyscy śpią, zrzucam ten szlafrok, przechadzam się między grządkami, no i te pomidorki tak się do mnie pięknie rumienią. To wszystko.
Sąsiadka zrobiła tak samo, przez miesiąc przechadzała się nago po ogrodzie. Pewnego dnia spotyka się z sąsiadem:
- I co? Działa mój patent? - pyta sąsiad.
- Wie pan... Pomidorki jakie były, takie są... Ale ogóry to taaaakie!


----------------------------
Na tanie zakupy to tylko do nas gabor torebki zapraszamy!