Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Jak zredukować cellulit? więcej

Ćwiczenia, kosmetyki, zabiegi - co działa najskuteczniej?

forum

Fantazje erotyczne zagrożeniem dla związku? więcej

Czy marzenie o seksie z kimś innym niż partner/partnerka może prowadzić do rozstania?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. Dodano: 21-03-2016, 22:46 #41

Odp: Gdzie kupić meble?

Ja najczęściej zamawiam online. Wybór w sieci jest duży a ja nie znoszę chodzić po sklepach
    Ostatnio edytowane przez administratorka ; 16-05-2017 o 13:20

2. Dodano: 22-03-2016, 09:55 #42

Jest XXI wiek, teraz cały handel przenosi się do internetu. W klasycznych sklepach teraz można sobie co najwyżej kupić bułki i mięso. Jeśli chcemy znaleźć bardziej wyszukane lub mniej rotujące towary, to normą jest szukanie ich w internecie. Dzisiaj np szukając luksusowych mebli nikt nie pójdzie do pobliskiego salonu meblowego, tylko znajdziei tu kupi, bo w internecie zawsze ma bardziej konkurencyjne ceny, większy wybór i swobodę. Jeśli ktoś obstaje przy zwykłych sklepach, to z własnej woli zostaje z tyłu.
    Ostatnio edytowane przez administratorka ; 16-05-2017 o 13:21

3. Dodano: 05-05-2016, 14:33 #43

piękne meble na brumble są

4. Dodano: 10-12-2016, 22:35 #44

Ja lubię włoskie meble. Jednak Włosi mają talent do pięknych rzeczy, czy to ciuchów czy mebli. Wymyślają tak, że przyciąga to spojrzenia

5. Dodano: 21-12-2016, 07:24 #45

Owszem ładne meble, ale jaki jest sens przepłacać, jak u nas mozna kupić rodzime mebelki i również bardzo dobrej jakości. Sama zresztą się o tym przekonałam kupując w Ola Mebluje szafę do sypialni, porządnie wykonany mebel równie z dużą dbałością o szczegóły. Zresztą wcześniej kupowałam u nich stół i krzesła do kuchni i naprawdę złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. Po co to zatem wspierać zagraniczne firmy jak swoje pod przysłowiowym nosem robią tak samo dobre i dużo taniej.

6. Dodano: 24-01-2017, 09:07 #46

Meble można kupować wszędzie jednak ja stawiam na oryginalność.

7. Dodano: 16-05-2017, 11:18 #47

Fajną ofertę ma Mebel Partner. Może ktoś ich kojarzy? Mają showroom w Kępnie, raz tam byłem i robi wrażenie. Świetnie zaprojektowana ekspozycja, fachowe doradztwo. Można też kupować przez internet na mebel-partner.pl. Warto sobie też poczytać ich bloga, jest dużo przydatnych tipów na temat aranżacji i wystroju wnętrz.

8. Dodano: 20-05-2017, 01:41 #48

W sumie zależy jak chcemy urządzić wnętrze, jaki mamy budżet oraz jakie rozmiary mają pomieszczenia. My zdecydowaliśmy się na zamówienie mebli na wymiar, także mogliśmy wybrać projekt i dopasować meble do swoich potrzeb. Obecnie wybór w salonach meblowych jest duży, tyle, że wszystko jest robione na jedno kopyto, jak zależy Wam na oryginalny wnętrzu może być trudno coś wybrać. Jak mieszkacie w okolicach Szczecina, to mogę polecić Estaco, firma wykonuje nawet bardzo nietypowe meble, mają ciekawe pomysły.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów