Konkurs " Carmex"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-09-30 09:40
Weź udział w konkursie i zdobądź zestaw balsamów do ust Carmex!

[CENTER] [/CENTER]
[CENTER]fot. Fotolia[/CENTER]

[CENTER] [CENTER]Napisz, jaki jest Twój sposób na piękne usta.[/CENTER]
[/CENTER]


Autorów 5 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zestawami balsamów " Carmex".

W skład zestawu wchodzi:[LIST]
[*] Carmex Moisture Plus pink
[*] Carmex Moisture Plus clear
[*] Carmex Mint
[*] Carmex jasmine green tea
[*] Carmex clear w tubce
[*] Carmex clear w sztyfcie
[*] Carmex strawberry w tubce[/LIST]
Na Wasze zgłoszenia czekamy od 30 września do 14 października!
Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

[CENTER]Zobacz wszystkie nagrody w konkursie!
[/CENTER]
napisał/a: alanml 2013-09-30 10:50
Jestem szczęściarą którą natura obdarzyła dużymi ustami. Mają tak ładny kolor, że pomadki nie są mi potrzebne. Ale błyszczyk i owszem. Uwielbiam zapach błyszczyków i ten blask który dają podkreślając moje usta. Dzięki błyszczykom usta są jeszcze bardziej apetyczne i gotowe na słodkie pocałunki. Czasami usta potrzebują pomocy wtedy robię im "maseczkę" z miodu! Nie ma nic lepszego a przy okazji zdrowego i smacznego. Polecam szczególnie zimą gdy usta są bardzo narażone na czynniki zewnętrzne. Miód sprawia, ze usta są super odżywione a pocałunki słodkie :)
napisał/a: jamelia 2013-09-30 11:10
Mój sposób na to, aby zawsze mieć piękne, zaróżowione i gładkie usta jest bardzo prosty i zawsze się sprawdza. Na co dzień, o każdej porze roku, nawet latem używam pomadek ochronnych (najlepiej z filtrem UVA I UVB).

Dwa razy w tygodniu robię sobie masaż miękką szczoteczką do zębów, zabieg ten pozwala doskonale ukrwić delikatny naskórek i pozbyć się zrogowaciałego naskórka (tak samo działa peeling cukrowy). Potem tylko na noc najlepiej nakładam grubą warstwę miodu i idę spać.

Takie proste czynności robią prawdziwe cuda, nie potrzeba wydawać dużo pieniędzy na serum, balsamy czy pomadki. Zwykła ochronna pomadka, miód i szczoteczka do zębów w mig nam pomogą, aby mieć zawsze nieskazitelne usta :)
napisał/a: 19790411 2013-09-30 11:13
Codzienne szczotkowanie.... ust i okłady z kostek lodu to sprawdzony sposób na piękne, pełne różowe usta. Do tego nawilżanie pomadką, kremem lub miodem i nie sposób się im oprzeć.
CallMeAlex
napisał/a: CallMeAlex 2013-09-30 12:12
Mój intensywny tryb życia nie pozwala na codzienne, długie sesje pielęgnacyjne ust, dlatego wybieram tylko najlepsze balsamy do ust, które zapewnia nawilżenie i odżywienie.
Gdy mam wolny czas szoruje usta ręcznikiem lub szczoteczką do zębów, żeby pozbyć się martwego naskórka. Następnie nakładam na usta miód zmieszany z odrobiną mleka. Taka maseczka nie utrzyma się długo ale zapewnia świetne nawilżenie i ujędrnienie ust. Po zmyciu papki, nakładam balsam do ust.
napisał/a: kasia1k1 2013-09-30 12:42
Mam bardzo delikatne i wrazliwe usta, muszę je ciagle smarowac balsamem, a i tak od czasu do czasu muszę uzyc specjalnego peelingu do ust aby byly gladkie i nie łuszczyły się. Także jestem zawsze zaopatrzona w cały arsenał pomadek nawilżających, balsamów, masełek do ust i zawsze mam któryś z tych kosmetyków pod ręką, na biurku, w torebce, przy łóżku. Z domu nie wyjdę bez pomadki ochronnej, na noc mam specjalny balsam odzywczy. Przed aplikacją pomadki kolorowej też zawsze uzywam najpierw czegoś nawilżającego.
No i najważniejszy jest masaż ust w postaci długich i namiętnych pocałunków poprawiający ukrwienie i kolor ust :)
napisał/a: nesteaa 2013-09-30 12:48
Moje sposoby na piękne usta to: masaż miękką szczoteczką do zębów zwilżoną zimną wodą, peeling z cukrem i miodem, pomadki ochronne (ich nigdy za mało ;)) i ostatni, najlepszy sposób na piękne usta to uśmiech od ucha do ucha :D
napisał/a: koliber31 2013-09-30 12:49
Miód!!! Nie znam lepszej metody na piękne usta. Obecnie można to wyczytać w każdej gazecie i w każdym poradniku urodowym ale tę metodę poleciła mi moja ukochana babcia. Prawdziwa skarbnica przydatnych rad. Miód wspaniale nawilża i odżywia nawet najbardziej suche i spierzchnięte usta. Często nanoszę grubą warstwę na usta, zwykle przed snem, choć nie tylko. Poza tym nigdzie nie ruszam się bez balsamu ochronnego do ust, w lecie koniecznie z filtrem SPF. Na zimnie, wietrze nie oblizuję ust, pomadka nawilżająca lub odżywcza to mój kosmetyczny niezbędnik który naprawdę działa, pod warunkiem że używamy jej regularnie. Dwa razy w tygodniu robię peeling ale nie szczoteczką do zębów ale takim specjalnym kupionym za grosze w pobliskiej drogerii. Uważam że podstawą jest nawilżenie ust, bo takie usta zawsze wyglądają ponętnie i sexy. Czasami pomagam sobię makijażem ale zwykle używam bezbarwnego błyszczyka lub pomadki w delikatnym odcieniu różu lub beżu. Nie lubię zbyt mocnego makijażu ust, wolę podkreślać oczy. Często też wykonuję gimnastykę ust. Czego się nie robi dla urody:) Rozciągam usta w wzdłuż i w szerz, tak jakbym gryzła jabłko. To napina i rozluźnia mięśnie wokół ust. Następnie głośno wymawiam samogłoski „o”, „a”, „u”, „e”. Robię to tylko wtedy gdy jestem sama. Niektórym może się to wydawać śmieszne ale ja myślę że to działa. Raz w tygodniu oprócz maseczki z miodu stosuję maseczkę lodowo-śmietankową. Jedną łyżeczkę kwaśnej śmietany mieszam z pokruszonymi dwiema kostkami lodu i kilkoma kroplami świeżo wyciśniętego soku z cytryny. Maseczkę nakładam na usta, pozostawiam na kwadrans, po upływie wskazanego czasu zmywam. Wspaniale wygładza i ujędrnia usta. I nigdy, przenigdy nie zapominam o uśmiechu -uśmiech upiększy każde usta. Nic nie poradzą profesjonalne zabiegi, ostrzykiwanie kwasem hialuronowym, najlepsze pomadki i błyszczyki gdy nie będziemy się uśmiechać i zwiesimy nos na kwintę.
napisał/a: zabalza 2013-09-30 13:08
Mój sposób na piękne usta, tak jak w przypadku pielęgnacji twarzy składa się z kilku kroków:

Krok 1. Peeling z brązowego cukru i wody lub po prostu masaż miękką szczoteczką do zębów (od kącików ku środkowi).
Krok 2. Nawilżenie np. wazeliną, kremem lub pomadką nawilżającą albo po prostu nałożyć na nie trochę miodu.
Krok 3. Kolor, dzięki któremu każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i pięknie.
napisał/a: jaga12Xj1 2013-09-30 13:18
Ja Jak Mam Popękane I Suche Usta To Smaruje Je Miodem Oczywiście Tylko W Domu
Majcik
napisał/a: Majcik 2013-09-30 13:33
Nic tak nie poprawia wyglądu ust, jak szczery uśmiech.
Ale też nie ma się co okłamywać – usta roześmiane, wyglądają znacznie lepiej gdy są zadbane. Dlatego też, w tę wiedzę wyposażona, na stałe zaprzyjaźniłam się z miodem oraz witaminą A. Taka systematyczna kuracja sprawia, że usta moje są gładkie i pozbawione ewentualnych spękań. Rozsądnie też dobieram pomadki, tak aby nie wysuszały i nieprzyjemnego wyglądu moim wargom nie nadawały. Jeszcze tylko kuszący błyszczyka błysk i aż chce się uśmiechać =)
napisał/a: lula84 2013-09-30 14:50
Piękne usta są marzeniem każdej kobiety! Mam kilka rad, ale zimą jest ciężej pielęgnować ustka.

1. Staram się je peelingować, czy to przy szczotkowaniu zębów szczoteczką elektryczną, przejadę czasem całe usta.
2. Następnie staram się je kilka razy dziennie nawilżać, używając środków pielęgnujący z witaminami i masłem shea. Nabieram na palec odrobinę i rozprowadzam na całe usta.
3. Na noc kładę grubą warstwę masełka do ust, by rano były świeże i nawilżone.
4. Nie oblizuję ust, staram się dbać, by nie podbierać innym kosmetyków do ust ani nie dzielić się z innymi.
5. A naturalnym sposobem na masaż jest całowanie! Także się całujmy, i masujmy nawzajem z ze swoim mężczyzną. Wtedy ustka będą całuśne i zadbane.