jestem ciagle zmęczona!

napisał/a: anusiak9 2007-11-07 09:06
o 16 jestem nieprzytomna! niewyspana od rana, zła, zmęczona, bez usmiechu..boli mnie ciagle głowa co sie dzieje? Brak witamin?co mam łykać?
napisał/a: dudek2 2007-11-07 16:38
Może jedz więcej witamin - ale nie w tabletkach: warzywa, owoce, mało fastfoodów, jakieś jogurty. Poczytaj o zdrowym odżywianiu, albo zgłoś się do lekarza.
napisał/a: Megx 2007-11-08 16:27
ja bym proponowala badanie krwi na poziom zelaza moze masz anemie... zmeczenie jest wtedy jednym z pierwszych objawow.
napisał/a: leniutka 2007-11-08 16:37
A może po prostu spróbuj poruszac się trochę, żeby doodac sobie energii. Może zapisz się na aerobik albo basen... Może joga
napisał/a: anusiak9 2007-11-09 09:00
dzięki dziweczyny ale jestem taka leniwa i nie mam w sobie zycia ze jak mysle o wysiłku fizycznym to mi sie włosy jeżą na głowie.Zostaje lekarz, a potem moze ...faktycznie jakiś sport
napisał/a: malinka20 2007-11-21 16:02
sama wizyta u lekarza nie doda Ci niestety energii. jesli zupelnie nie chce Ci sie ruszac to chociaz wietrz pokoj 2 razy dziennie i oddychaj swiezym powietrzem i zmien diete na mniej tlusta
napisał/a: leniutka 2007-11-21 16:21
Ja obstaję przy jodze. Nie trzeba się ruszac, a super doładowuje człowieka i dodaje energii
napisał/a: rudzielcowa 2007-12-19 00:24
ja tez tak mialam-i co sie okazało ze zrzerają mnie grzyby od środka-tzn-kandydoza inaczej grzybica pokarmowa-poczytaj o objawach,wpisz w google grzybuca pokarmowa-objawy-wszystko bedziesz miala-i wtedy zobaczysz czy to to czy raczej nie.
pozrawiam
napisał/a: lXete 2008-01-25 17:19
Witam
Ja również mam podobny problem.Ciągłe zmęczenie.Chodze regularnie na ćwiczenia, brałam także witaminy i nawet jeśli śpię kilkanaście godzin to jestem zmęczona.Do tego mam biały nalot na języku i mimo zdrowego stanu uzębienia nieświeży oddech którego nie potrafię zwalczyć.Czy trzeba iść do lekarza i poprosić o skierowanie na badania i jakie badania najlepiej wykonać, czy można zapłacić, wykonać badania i z wynikami iść do lekarza?
napisał/a: dudek2 2008-01-25 17:45
Możesz pójść z wynikami do lekarza rodzinnego nawet, jeśli wcześniej nie byłaś u niego po skierowanie na badania.
Proponuję zrobić badania na magnez, żelazo, potas, morfologię krwi.
napisał/a: Nataria 2008-01-31 17:38
Też czułam się wiecznie zmęczona i sfrustrowana. Żeby się pozbyć tego uczucia przewlekłego zmęczenia, zaczęłam chodzić spać w granicach 22-23. Przed snem piję sobię Novitę. Rano mocna kawa do śniadania na dobry początek dnia. Później po głównym posiłku herbatka energetyzująca, a jeśli czeka mnie nauka to Plusz aktiv myślę, że gdybym była aktywna fizycznie to byłoby lepiej z samopoczuciem. Dodatkowo dobrze na nas wpływa jakieś wciągające zajęcie/hobby, więc warto sobie znaleźć i żyć :D
napisał/a: Joanna283 2008-02-04 17:08
Byłam zmęczona ciągle i wierz mi jest to objaw czegoś niepokojącego w organiźmie. Dlatego najlepiej idź do lekarza ogólnego i ginekologa zanim zaczniesz na własną rękę brać witaminy itp.