Konkurs "Królewska miłość"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-09-18 12:17
Z okazji premiery filmu "Diana" mamy do rozdania zestawy filmowych gadżetów. Nie czekaj i zgarnij nagrodę!

[CENTER] [/CENTER]
[CENTER]fot. Konkursy internetowe[/CENTER]

Już 20 września na ekrany polskich kin wchodzi najnowszy film o księżnej Dianie. Z tej okazji mamy dla was aż 3 zestawy filmowych gadżetów. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z nich!
Co musisz zrobić?

[CENTER] Napisz, dlaczego chciałabyś zobaczyć film "Diana"?


Autorów 3 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zestawami filmowych gadżetów:

[/CENTER]
W skład jednego zestawu wchodzi:[LIST]
[*] koszulka z długim rękawem
[*] torba na zakupy
[*] kosmetyczna[/LIST] Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 października 2013. Wyniki konkursu ogłosimy najpóźniej 8 października 2013.
Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
Zobacz zwiastun filmu o księżnej Dianie
[CENTER] [/CENTER]
evelinek13
napisał/a: evelinek13 2013-09-18 13:52
Bardzo zalezy mi na tym aby obejrzec film "Diana". Diane uwielbialam jako matkę jako kobiete sukcesow, jako zwykla kobiete. Ogladalam juz jeden film o Dianie i ma mandzieje ze i tego nie przegapie.
Diana byla wspaniala osoba ma mnadzieje ze ten film to wyraził i pokazał.
Chcialabym tez zobaczyc jak Naomi Watts sprawdzi sie w roli Diany bo z wygladu jest extra:) Jest mega podobienstwo.
napisał/a: Monic90 2013-09-18 14:23
"Dianę" chciałabym zobaczyć ze względu na to, że od dawna fascynowały mnie dzieje Królewskiej Rodziny. Z wielką ekscytacją oczekiwałam tegorocznych narodzin "The Royal Baby". Podoba mi się to, jakim autorytetem cieszy się Rodzina Królewska na wyspach. Myślę, że nasz kraj mógłby się dużo nauczyć na jej przykładzie, ale też na przykładzie obywateli, którzy traktują królewską władzę z niewiarygodnym szacunkiem i oddaniem. Diana to tylko część tej królewskiej historii, jednak bardzo znacząca część, myślę iż cennym doświadczeniem byłoby przeżycie razem z nią jej wspaniałej ziemskiej wędrówki :)
napisał/a: lazyxlady 2013-09-18 14:54
Każdy z nas choć żyje w Polsce, to zna zwyczaje i rytuały panujące w królewskiej rodzinie. Narodzin ''The Royal Baby'' każdy oczekiwał z zaciekawieniem. Gdy dziecko zostałe pokazane światu, to było owinięte w skromny kremowy kocyk. Tym właśnie też charakteryzowała się Diana, która była prostolinijna a zarazem bardzo elegancka. Idealnie sprawdzała się na bankietach, jak i w wychowywaniu swoich synów. Chciałabym zobaczyć ten film, ponieważ Diana bardzo mi imponowała, lecz wszystkie fakty z jej życia nie są mi bliskie. Warto zaznajomić się z historią tak wyjątkowej jednostki.
napisał/a: orchidea30 2013-09-18 16:18
Diana jest dla mnie niespotykaną zagadką, piękną kobietą uwikłaną w sidła monarchii , królewskiej rodziny, silnej teściowej, jest kobietą symbolizującą dla mnie siłę woli, walkę o swoje szczęście, by wypełnić pustkę jaka w niej dojrzewała po opuszczeniu przez męża. Jest kobietą szukającą siebie, szukającą prawdziwej miłości, której myślę nie doświadczyła z mężem. Jest symbolem delikatnej, młodej zagubionej dziewczyny, której cięzko było odnależć się na królewskim dworze. Śledzona, ogołocona z resztek prywatności, poświęciła się dla innych, kosztem samej siebie. Pomagała w różnych organizacjach, nieustannie na łamach gazet, telewizji. A kim była naprawdę? Tego najbardziej chciałabym się dowiedzieć:). Ten film przybliży mi postać tej kruchej, wrażliwej i silnej kobiety, którą tak bardzo podziwiamy i kochamy za jej dobroć.
napisał/a: owuwu 2013-09-18 17:18
Co statystyczny Polak wie o księżnej Dianie?
1. Wyszła za mąż za księcia Karola.
2. Urodziła dwoje dzieci
3. Zginęła w wypadku samochodowym.

Za jej życia głównie takie obrazy pojawiały się na łamach gazet i w telewizji. Wszystkie newsy kręciły się wokół tych czynników. Ale czy wiemy coś o niej więcej? Ja szczerze mówiąc nie. Na pewno godność księżnej powodowała to, że jej postać stawała się intrygująca już sama w sobie. Z filmu mogłabym się dowiedzieć jak dokładniej wyglądało jej życie. Co przeżywała w swojej duszy rozwodząc się z mężem oraz jak to wpłynęło na psychikę jej synów i jej samej. Może z filmu dowiemy się kim była na prawdę wracając do domu po dniu pełnym fleszów aparatów i oficjalnych spotkać zrzucając godność królewską i zakładając wygodne kapcie.
napisał/a: marta_z1907 2013-09-18 17:36
Diana chociaż stała się żoną księcia i tym sposobem weszła do rodziny królewskiej jednak została sobą. Udzielała się społecznie. Pomagała potrzebującym. Brała udział w akcjach społecznych. Pokazała, że bycie w Royal Family to nie tylko władza, uznanie, szacunek obywateli, ale też bycie po prostu człowiekiem.
napisał/a: SashaFierce3 2013-09-18 18:45
Kiedy byłam małą dziewczynką po raz pierwszy usłyszałam o Księżnej Dianie w przykrych wiadomościach informujących o jej wypadku... Całe to wydarzenie było nasycone niezwykłym mistycyzmem... Zapewne miało to związek z moją nieświadomością wynikającą z młodego wieku. Od tamtej pory jednakże kiedy słyszę o Rodzinie Królewskiej mam nieodparte wrażenie, iż związana jest z nią jakaś głęboka tajemnica. Bardzo chciałabym obejrzeć film "Diana", gdyż pozwoli mi na przeżycie magicznych i enigmatycznych chwil, a także być może pozwoli rozwiązać zagadkę z przeszłości?
napisał/a: kiciuniaaa 2013-09-18 18:51
Chciałabym zobaczyć film "Diana" aby przekonać się czy "Królewska miłość" naprawdę istnieje? Czy życie księżnej było idealne? Czy można być nieszczęśliwą mając u stóp cały kraj? Czy księżna czuła się jak prawdziwa "Księżna"? Czy przeczuwała swoją śmierć? Jak widziała swoją przyszłość? Na te i inne pytania chciałabym znalezć odpowiedz w filmie.
napisał/a: agnesj77 2013-09-18 19:51
Na ten film czekałam od dawna, teraz kiedy już prawie za chwilę pojawi się w kinach wiem że bardzo chciałabym go obejrzeć. Życie Diany wydawało mi się takie czyste i bez żadnej złej rysy. Może się mylę? Może jednak było jakieś "ale". Ciekawa jestem jak było naprawdę, jak wygląda życie za drzwiami komnaty....
napisał/a: koliber31 2013-09-18 20:09
Księżna Diana to kobieta która nadal porusza wyobraźnię ludzi na całym świecie. Nazywana, moim zdaniem słusznie królową ludzkich serc. Niezwykle piękna kobieta z wielkim sercem, pełna niesłychanego uroku i wdzięku. Przyznaję że z wielką niecierpliwością oczekiwałam filmu o tej niezwykłej kobiecie. Może dzięki temu filmowi poznam Dianę trochę bliżej - jaka była, jak naprawdę wyglądało jej życie, z czym się zmagała, co ją trapiło, czy miała jakiekolwiek problemy? Dobrze pamiętam dzień, w którym doszło do wypadku w którym zginęła. Miałam wtedy 15 lat a wydaje się że było to nie tak dawno temu. Wielka strata nie tylko dla rodziny królewskiej. Bardzo bym chciała obejrzeć ten film, jestem ciekawa jak wyglądało życie księżnej Diany. I wiem że niebawem ten film obejrzę.
napisał/a: natalia2801 2013-09-18 21:34
Diana była kobietą pełną wdzięku i elegancji. Przy niesamowitej urodzie posiadała dobre serce, które potrafiła otworzyć na innych ludzi. Chciałabym obejrzeć film, ponieważ marzę, aby być choć w połowie tak odważną kobietą, jaką była Diana.