Konkurs "Myśl inaczej"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-08-19 12:03
Weź udział w konkursie i wygraj słuchawki marki Canyon!

[CENTER] [/CENTER]
[CENTER]fot. Fotolia[/CENTER]

30 sierpnia 2013 odbędzie się długo oczekiwana polska premiera filmu "jOBS", fascynującej historii geniusza, który dał światu komputer osobisty, smartfon, tablet i stworzył najbardziej rozpoznawalną markę świata – Apple. Z tej okazji mamy dla was wyjątkowy konkurs! Zobacz, co musisz zrobić by zdobyć super nagrody:
Co musisz zrobić?

[CENTER] Napisz, dlaczego chciałabyś zobaczyć film "jOBS"?
[/CENTER]


Autorów 3 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy super nagrodami!

Co możesz wygrać? Do rozdania mamy gadżety firmy


[CENTER]

www.canyon-tech.com
[/CENTER]

1. miejsce - zestaw: kamera internetowa 1,3MP i słuchawki stereofoniczne z mikrofonem

[CENTER] [/CENTER]
2. i 3. miejsce - słuchawki stereofoniczne

[CENTER] [/CENTER]
Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 września 2013.
Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

"jOBS" w kinach już od 30 sierpnia!


[CENTER][/CENTER]
napisał/a: Runner 2013-08-19 13:19
Chciałbym zobaczyć film "jOBS" ponieważ chciałbym zmierzyć się z legendą Steve'a Jobsa. Poza tym moim ulubionym aktorem jest Ashton Kutcher. Chciałbym przeżyć wydarzenia mające miejsce w latach ’70 ’80 i ’90. Podsumowując: chcę poznać całą historię nieżyjącej już ikony branży elektronicznej, począwszy od 1971 roku, kiedy to Steve Jobs stawia pierwsze kroki w komputerowym świecie, skończywszy na 2011 roku, kiedy Steve Jobs ponownie zasiada na stanowisku szefa koncernu Apple. :)
napisał/a: ana_z 2013-08-19 13:30
Chciałabym obejrzeć film "jOBS", ponieważ jestem wielką fanką Astona Kutchera!! Oglądałam każdy film z jego udziałem i uważam, że jest aktorem na światową skalę. Jest bardzo przystojnym mężczyzną i jak każda kobieta mam do niego słabość. Chciałabym mieć możliwość obejrzenie tego filmu i ocenienia go pod względem aktorskim. Myślę, że ta rola jest dla niego stworzona i świetnie wcieli się z rolę Steve'a Jobsa, który również jest moim wielkim idolem. Dzięki niemu mogę korzystać ze smartfona i tabletu bez których nie mogę się obyć i nie wyobrażam sobie życie bez nich. :)
napisał/a: jaga12Xj1 2013-08-19 15:08
CHCIAŁA BYM OBEJRZEĆ FILM ''jOBS''DLATEGO ŻE SAMA CHCIAŁA BYM OCENIĆ TEN FILM CZY JEST NAPRAWDĘ TAKI FAJNY JAK MÓWIĄ INNI CZY PRZEREKLAMOWANY
Majcik
napisał/a: Majcik 2013-08-19 15:50
W życiu można podjąć dwie strategie: można iść utartymi, sprawdzonymi szlakami, które zaprowadzą nas dokładnie w to samo miejsce, co naszych poprzedników, lub można zaryzykować i wyrywając się ze schematów ruszyć przed siebie własnymi szlakami. Drugą opcję wybrał właśnie Steve Jobs, całkowicie mi tym imponując. Nie zważając na opinie innych, nie przejmując się niezrozumieniem otoczenia, ruszył w sobie tylko znanym kierunku, samodzielnie zwalczając wszelkie przeszkody. Był on wizjonerem, który potrafił zawalczyć o swoje dobro. Analizując jego historię odnoszę wrażenie, że nie było on człowiekiem, który mógłby się zatrzymać, gdy już raz ruszył naprzód, to puszczały wszelkie hamulce. Kierowana ciekawością chętnie obejrzę film o człowieku, który zmienił oblicze dzisiejszej technologii. Myślę, że jego życie może stać się inspiracją i pocieszeniem w najtrudniejszych chwilach, w końcu mówimy o człowieku, który też zaczynał od zera, a mimo to zbudował potężne imperium.
Nie da się jednak ukryć, że nie tylko dla samej fabuły zapoznam się z filmem "jOBS". Dużą zachętą jest też doskonała obsada filmowa - Ashton Kutcher, Matthew Modine i Ahna O'Reilly już w swoich poprzednich rolach pokazali, że gra aktorska jest ich pasją, którą potrafią oczarować widza. Moją uwagę przyciąga również Lucas Vidal, który był odpowiedzialny za stronę muzyczną filmu oraz Russell Carpenter, który zajął się zdjęciami (to właśnie jemu zawdzięczamy przepiękne widoki w "Titanicu"). Po ich wcześniejszym dorobku, można się spodziewać, że nasze zmysły słuchu i wzroku nie ucierpią w czasie oglądania.
Są to główne powody, dla których chcę obejrzeć "jOBS". Czuję, że zapoznając się z historią życia pomysłodawcy i współzałożyciela Apple Inc przeżyję niesamowitą przygodę. Chcę się przekonać, czy w czasie jej trwania będę się śmiać (w końcu Steve Jobs obdarowany był sporym poczuciem humoru), zgrzytać zębami czy może płakać.
napisał/a: anka9290 2013-08-19 16:28
Chciałabym obejrzeć film "jOBS", ponieważ chciałabym wrócić do czasów kiedy zaczeła się zupełnie nowa ,technologiczna epotka.Chciałabym ją odkryć na nowo i spojrzeć na nią w zupełnie inny sposób.Nie w zaślepiony w internet świat pozbawiony prawdziwych uczuć ale świat w którym powstawanie nowych technologi było przepełnione pełną paletą uczuć.Od potrzeby tworzenia do radości z ich powstania. Stave Jobs był niewątpliwym geniuszem którm podzielił się z tym światem. Zmienił go i zapoczątkował nową epokę.Chcialabym choć trochę spojrzeć jego oczami, dotkąć jego wizji,i poczuć jego dzieła./
napisał/a: SzeregowiecB 2013-08-19 17:06
Nie jestem maniaczką komputerową i nigdy nie byłam ,lecz chciałabym objerzeć film "jOBS" z jednego powodu .Jest nim sam Steve Jobs bardzo intrygujący, nietuzinkowy, fascynujący człowiek- jeden na milion ! .
Czytałam już biografię Waltera Isaacsona "Steve Jobs" i się nie zawiodłam .Pochłonęłam ją jednym tchem ,mam nadzieję że film obejrzę również z wielkim zainteresowaniem.
ALICJAtoJA
napisał/a: ALICJAtoJA 2013-08-19 17:50
Nie zawsze to co wydaje się nudne i nieciekawe takim jest. Nie zawsze zamiłowanie partnera, naszej miłości musi być naszym zamiłowaniem. W przypadku moim i mojego partnera sprawa jest jasna. Ja interesuję się sportem i pracuję na siłowni, on- jest zajmuje się Artystycznym Malowaniem Wnętrz... w skrócie na pierwszy rzut oka dwa różne światy. On jest wizjonerem, marzycielem ja raczej twardo stąpam po ziemi. A film chciałabym obejrzeć z prostego powodu-dla niego. W domu mamy już książkę "Być jak Steve Jobs" do której przeczytania jestem ciągle namawiana przez Mariusza tylko, że... ja kocham czytać artykuły o sporcie, biografie sportowców... film więc chciałabym zobaczyć dlatego, bo być może nakłoni mnie on do przeczytania książki i zainteresowania się tym skądinąd dla mnie nudnym tematem... swoją drogą nie miałam pojęcia o tym filmie i dziękuję za informacje o tym, że będzie można już niedługo go obejrzeć! ;)
napisał/a: zabalza 2013-08-19 19:39
Dlaczego chciałabym zobaczyć film "jOBS"?
Dlaczego? Pomijając już samą historię Steve Jobs`a, która jest bardzo ciekawa i fascynująca...No przecież odtwórcą głównej roli jest Ashton Kutcher, którego kojarzę zazwyczaj z głupich komedii. Po prostu muszę zobaczyć, w jaki sposób odnajdzie się w tej roli. Ashton Kutcher i poważna rola - wow, tego po prostu nie można nie zobaczyć

Pozdrawiam
zabalza
evelinek13
napisał/a: evelinek13 2013-08-19 20:15
Bardzo chciałabym zobaczyc film Jobs poniewaz chcialabym chociaz "wirtualnie" poznac takiego geniusza jakim jest Steve Jobs. Ale takze z samej ciekawosci zobaczyc jak sprawdzi sie Ashton Kutcher.
Kolejnym powodem jest "przeniesienie" sie do swiata w ktorym komputer byl najwiekszym hitem.
Uwazam ze film na pewno bedzie bardzo ciekawy i ma mnadzieje ze na wlasnej skorze sie o tym przekonam :)
napisał/a: KasiaKrk92 2013-08-19 21:19
Na film "jOBS" na pewno wybiorę się do kina. Przedstawia on historię jednego z największych wizjonerów współczesnej elektroniki. Steve Jobs był twórcą jednej z najbardziej znanych dzisiaj marek. Logo z nadgryzionym jabłkiem jest rozpoznawane na całym świecie. Tematyka tego filmu pokrywa się z moimi zainteresowaniami, gdyż studiuję informatykę. Bardzo fajnie będzie móc zobaczyć obraz życia tak wielkiej legendy. Jobs dla mnie jest bardzo wybitną osobowością. Jest kreatorem sprzętu, bez którego nie wyobrażamy sobie życia.
Dodatkowo, do zobaczenia filmu motywuje mnie ciekawość. Opinie o filmie są dość sprzeczne. Jedni go bardzo zachwalają, drudzy krytykują. W główną rolę wciela się znany aktor Ashton Kutcher. Wyglądem rzeczywiście przypomina Jobsa, lecz jego role do tej pory nie były zbyt ambitne i wybierał głównie komedie. Jestem ciekawa czy podołał roli i wiarygodnie odegrał geniusza marketingu.
Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
napisał/a: swistakluk 2013-08-19 23:01
film chciałbym zobaczyć nie dlatego aby zobaczyć czy sam film jest dobry albo zły ale po to aby zobaczyć w jaki sposób przedstawiono głównego bohatera...owszem jest on uważany za geniusza który stworzył potęgę firmy apple ale tak naprawdę jest to wizerunek czysto marketingowy. Sam Jobs był jak większość sprzętów apple dobrze zapakowanym, wygodnym człowiekiem który robił co do niego należy nie zwracając uwagi na innych. Po udanym przedstawieniu twórcy facebooka kilka lat temu gdzie kogoś uważanego za współczesnego geniusza przedstawiono w nie najlepszym świetle jestem ciekaw w jaki sposób zmierzono się z postacią Jobsa która w swoim życiorysie może znaleźć równie wiele błędów, przekłamań i ciemnych miejsc.