Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Osobna kuchnia czy aneks kuchenny? więcej

Jakie rozwiązanie wybrałyście w swojej kuchni? Jesteście zadowolone z tej decyzji?

forum

Śniadanie wielkanocne więcej

Jakie potrawy znajdują się na Waszym wielkanocnym stole?

forum

Regenerum - opinie więcej

Czy używacie tego typu produktów do włosów, rzęs, paznokci? Jak oceniacie ich efekty?

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. Dodano: 06-08-2013, 15:48 #1

Studiowac psychologie?

A co sądzicie o studiowaniu psychologii? kocham ten temat, interesuję się tym naprawdę mocno. myślę, że potrafię pomóc innym. teraz skończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i zastanawiam się czy nie zacząć własnie psychologii... przeprowadzam się do Nowego Sącza, a tam jest przecież wyższa szkoła biznesu national - louis university, więc w sumie to byłaby dla mnie dobra okazja i szansa, żeby mieć dodatkowe umiejętności z czegoś co mnie tak naprawdę interesuje.
    Z drugiej strony męczą mnie opinie, że "wszyscy idą na psycho", że "przecież nie ma po tym pracy" itd grrr! przecież jak ktoś jest dobry w czymś to pracę zawsze znajdzie. A jak nie to otworzę prywatny gabinet! o!

2. Dodano: 27-01-2014, 18:51 #2

Odp: Studiowac psychologie?

Jeśli Cię to interesuje to studiuj jak najbardziej, mój kumpel się pomału zaczyna realizować już w zawodzie ( jest rok po studiach), ale po wysłuchaniu rad innych zdecydował się na specjalizację kliniczną, oczywiście jeżeli się dostanie )

Uprawnienia umieszczania postów