seks z ciężarną

napisał/a: temsia 2007-11-05 08:57
Witam!
Chciałam się was zapytać jak radziłyście sobie z seksem w ciąży. Chodzi mi głównie o to jak podchodził do tej sprawy wasz partner. Wiadomo - kobieta tyje, robi się okropny cellulit, duży brzuch no i jak na to wszystko zapatrują się faceci, bo dla nich to jszcze "dziwna" świadomość "czegoś" w środku. Jak Wy radziłyście sobie w tych miesiącach. A jeżeli jest jakiś mężczyzna to bardzo proszę o jego opinię jak tak naprawdę widzą męskie oczy kobietę w ciąży w sytuacjach intymnych. Bardzo mi zależy na każdej szczerej opinii, proszę piszcie!
napisał/a: miniar10 2007-11-05 18:43
wypowiem sie jak jest u mnie :rolleyes: , na dzien dzisiejszy mam 3 dni do terminu porodu; i nawet wczoraj seksilismy sie z mezem; odpuscilismy tylko pierwszy trymestr bo czulam sie fatalnie, ale potem do samej koncoki kochamy sie w miare regularnie; nie przytylam zbyt duzo, nie mam kompleksow z powodu wygladu w ciazy, mezus jest bardziej delikatny i mimo wczesniejszych lekkich obaw i oporow, zaakceptowal fakt ze seks jest dla nas i w niczym nie przeszkadza dzidzi. bylismy nawet oboje u ginekologa zeby wyjasnil nam ten temat, czy wspolzyc, czego unikac; i pozwolil mi nawet przezywac orgazm; nie wiem jak inne pary ale takie zblizenia dawaly mi jeszcze wieksze poczucie wiezi z mezem, glebsze przezycie swiadomosci ciazy, wieksze zaufanie i akceptacje sytuacji i zmiany wygladu- mimo 40 tyg ciazy nadal czuje sie sexi dla swojego faceta :D
napisał/a: Monisia_i_Martynka 2007-11-05 19:22
Zgadzam się z miniar.Również wczoraj kochałam sie z meżem i nigdy nie wspomniał, że źle lub brzydko wyglądam.Wręcz przeciwnie mówi, że te moje kształty go bardziej podniecają i podobam mu się bardzo.Brzuch wiadomo w pewnych pozycjach może przeszkadzać, ale jak się wybierze odpowiednią, to można z seksu czerpać naprawde dużą satysfakcję.Dla mnie ciąża to nie bariera.
napisał/a: kratka4 2007-11-05 19:33
Przeważnie kobieta w ciązy podoba się facetowi.Jeszcze nie spotkałam się z inną opinią.Jesli nie ma żadnych przeciwskazań to sex w ciązy jak najbardziej.
napisał/a: temsia 2007-11-05 20:00
kratka napisal(a):Przeważnie kobieta w ciązy podoba się facetowi.Jeszcze nie spotkałam się z inną opinią.Jesli nie ma żadnych przeciwskazań to sex w ciązy jak najbardziej.


Nie chcę nikogo urazić ale to chyba przesada, że kobieta w ciąży podoba się facetowi. Jeżeli tak jest to znaczy, że faceci lubią duże brzuchy, cellulit, widoczne żyły na piersiach, rosnące pupy i rozstępy!
Nie chcę być źle rozumiana, wiadomo że z powodu ciąży nasz ukochany nie zmieni zupełnie postrzegania nas, ale napewno jesteśmy dużo bardziej seksowne i pociągające bez tych wszystkich "dodatków".
Mój mąż też twierdzi, że oprócz brzucha nie ma jakichś szokujących zmian w moim wyglądzie i według niego jest ok, ale pod względem wyłącznie fizycznym ciężko, aby kobieta w ciąży była pociągająca. Jak się czuć seksownie z tymi "dodatkami"???
napisał/a: kratka4 2007-11-05 21:33
temsia napisal(a):Nie chcę nikogo urazić ale to chyba przesada, że kobieta w ciąży podoba się facetowi. Jeżeli tak jest to znaczy, że faceci lubią duże brzuchy, cellulit, widoczne żyły na piersiach, rosnące pupy i rozstępy!
Nie chcę być źle rozumiana, wiadomo że z powodu ciąży nasz ukochany nie zmieni zupełnie postrzegania nas, ale napewno jesteśmy dużo bardziej seksowne i pociągające bez tych wszystkich "dodatków".
Mój mąż też twierdzi, że oprócz brzucha nie ma jakichś szokujących zmian w moim wyglądzie i według niego jest ok, ale pod względem wyłącznie fizycznym ciężko, aby kobieta w ciąży była pociągająca. Jak się czuć seksownie z tymi "dodatkami"???

A jednak jest to mozliwe,żeby podobać się facetowi w ciąży i to bardzo.Sama jestem mamą 2 dzieci i w ciąży podobałam się mężowi i to bardzo.Ciąża ma jednak swój urok.A Ty nie zrozum mnie zle masz chyba jakiś kompleks,albo mąż coś ci powiedział na temat twojego wyglądu,bo autentycznie nie słyszałam jeszcze negatywnej opini na temat ciężarnej kobiety.Gdyby każda kobieta przejmowała się swoim wyglądem w ciązy lub gadaniem męża że ma wielki brzuch i pupę i celulit,to żadna z nas nie miałaby dzieci :confused:
napisał/a: temsia 2007-11-05 22:00
Jasne zgadzam się - podobać się można swojemu mężczyźnie, bo dziwne by było gdyby nagle mu się odmieniło tylko z powodu ciąży. Nie chodzi mi o to, że nagle nasz ukochany będzie miał o nas inne zdanie i kompletnie mu się nie podobamy, ale chyba oczywistym jest, że gdyby miał wybierać pomiędzy seksem z ciężarną żoną, bądź z żoną sprzed ciąży to raczej nie wybierze tej pierwszej.
Podobać się można, ale niestety te "dodatki" o których pisałam raczej nie czynią nas seksowniejszymi i bardziej pociągającymi. No chyba, że Twój mąż należy do grona mężczyzn, których ogólnie bardziej pociągają kobiety w ciąży.
Może mało opinii naprawdę szczerych słyszałaś od mężczyzn, bo jak kobieta tyje 25kg, ma spuchnięte ciało i co tu cię czarować wygląda jak mały hipopotam to chyba ciężko powiedzieć, że jest atrakcyjna???
Ja na szczęście przytyłam 8 kg i mój mąż mówi mi to co myśli, a nie to co chcę usłyszeć i jestem mu za to bardzo wdzięczna.
napisał/a: kratka4 2007-11-05 22:36
Zgadza się ,że jeśli kobieta w ciązy przytyje 25 kg i ma spuchnięte nogi nie wygląda czarująco.Jednak wydaje mi się ,że nie ma się czym przejmować,bo można dbać o siebie w czasie ciązy,że i celulitu sie uniknie.Ja urodziłam syna który ważył 4,800 i był 63 cm długi.Kolos!!!w ciązy przytyłam 12 kg,i nie przeżywałam,że coś mi zostanie,bo wzięłam sie ostro do roboty i udało się.Potem córkę urodziłam i było jeszcze lepiej bo przy samym karmieniu schudłam 15 kilo.Mam wrażenie,że za bardzo przywiązujesz wagę co do wyglądu kobiety w ciązy.Sama zobaczysz jak urodzisz,jak to będzie.Nosisz w sobie życie i na nawet jak ci "coś "zostanie to przecież tragedii nie będziesz z tego robić.W kazdym razie życże powodzenia i pozdrawiam
napisał/a: Heike1 2007-11-05 23:41
Mój mąż twierdził,że widok mnie w ciąży baaardzo Go pociągał. :D :D :D
anetakam0
napisał/a: anetakam0 2007-11-05 23:45
Heike napisal(a):Mój mąż twierdził,że widok mnie w ciąży baaardzo Go pociągał. :D :D :D

mój też
zresztą jeśli dla męż a tylko wygląd się miałby liczyć - oj źle by było pięknością nie jestem, tu i tam miałam za dużo ciałka już przed ciążą... nie mówiąc o teraz - 1 dzień przed terminem... :D

jeśli tylko lekarz pozwala to czemu nie?
napisał/a: miniar10 2007-11-06 01:15
ja tez mysle temsia, ze czyms maz cie moze zranil skoro watpisz ze innym parom nawet w ciazy moze byc dobrze w lozku
mi przed ciaza raczej brakowalo troche.. zeby znalezc sie na okladce playboya a mimo to podobalam sie mezowi, a teraz dlaczego mialobybyc inaczej nie przytylam duzo, skore mam niezla.. a poza tym trudno mi zrozumiec dlaczego maz moglby odsuwac sie ode mnie z powodu ciazy- raczej nigdy nie planujemy ze bedziemy sie kochac, raczej sie przytulamy, glaskamy i niewiadomo kiedy namietnosc i pozadanie samo sie pojawia
poza tym seks to caly czas sposob na okazanie sobie milosci, czulosci, zaufania i fascynacji..- u mnie tak to dziala :rolleyes:

jesli facet jest tylko i wylacznie wzrokowcem to bardzo wspolczuje- ale to wlasciwie od poczatku wcale nie potrzebna mu kobieta- zadna- tylko gazetka, osobista raczka, ustronne miejsce...
napisał/a: grazka12 2007-11-06 15:26
w ciazy przytylam duzo ok 25 kg ale sex byl naprawde ok mialam intensywniejsze orgazmy a maz byl zachwycony moim cialem wiec nie wiem nad czym tu tak rozprawiacie