prezent dla chłopaka

napisał/a: katiusza1988 2013-07-24 12:22
Zbliżają się urodziny mojego chłopaka. Pomyślałam, że na prezent kupię mu maszynkę do golenia, bo jego stara golarka już się wyeksploatowała :). Co o tym sądzicie? Dobry to pomysł? On niezbyt lubi się golić, bo mówi, że to teraz to trwa strasznie długo, a żeby było szybciej to musiałby wymienić „folię” w tej swojej golarce (po roku zupełnie stępiły się ostrza) i to się raczej nie opłaca… Poza tym od zawsze narzekał, że szyję musi golić dwa razy dłużej niż resztę twarzy bo ta golarka jest trochę badziewna :/.Może nowa , lepsza maszynka przekona go znów do codziennego golenia :)? Tak bardzo lubię jak ma gładką twarz a rzadko mogę go oglądać bez zarostu…
zuz303
napisał/a: zuz303 2013-07-24 15:09
Te rankingi są robione na podstawie tego co ludzie kupują najczęściej w danym miesiącu, czyli co kupują najchętniej. Chyba warto się nimi zasugerować, bo jednak to co wybierają uznają przecież za najlepsze :).. Twój ranking generalnie potwierdza, że philips jest ok. Mój mąż ma golarkę tej firmy (taką z wyższej półki , chyba nr 2 na liście, ale głowy nie dam) i bardzo sobie ją chwali. Jak widać mają też takie do 200zł, więc może właśnie którąś z nich zakupisz na prezent :).
zuz303
napisał/a: zuz303 2013-07-24 15:13
Moim zdaniem pomysł jest ok :)Szczególnie, że też jestem fanką gładkich męskich twarzy, haha :). Mój mąż ma Philipsa, który w jego przypadku dobrze się sprawdza. Przede wszystkim dlatego, że daje sobie radę z jego „niedźwiedzim” zarostem ;), bateria też długo trzyma (na jednym ładowaniu goli się codziennie prawie 2 tygodnie!!). Najlepiej popatrz sobie na golarki w Internecie albo idź do sklepu, niech Ci sprzedawca doradzi i podpowie jakiś model. Powodzenia!
nawiaa
napisał/a: nawiaa 2013-07-24 15:15
Golarka to dobry pomysł. Zwłaszcza, jeśli, jak piszesz, ta stara już mu się kończy. Ja co prawda nie jestem fanką zupełnie gładkich męskich twarzy, ale na pewno golarka dobrej firmy, na którą raz wydasz trochę więcej, będzie opłacalna, bo nie trzeba będzie jej co minutę wymieniać w przyszłości na nową :)
napisał/a: tamajka 2013-07-26 10:17
A nie lepiej będzie mu sprawić coś oryginalnego ? :) Jeśli chłopak poczuje, że w przygotowanie prezentu włożyłaś trochę wysiłku ucieszy go to na pewno o wiele bardziej ;)
Ja bym mu na przykład zaprojektowała koszulkę albo kubeczek na generatorze: http://cupsell.pl/generator - łatwa sprawa - robiłam coś takiego z okazji urodzin mamy jakiś czas temu i wystarczy podłożyć własny wzór albo zdjęcie. No i co ważne - nie trzeba wydawać na taki prezent fortuny ;)
napisał/a: shakima 2013-07-27 09:46
Ja proponuję, żeby przestał się golić! :D A oto czemu:

Jeśli już jednak zdecyduje się na golenie a zapragnie kiedyś brody instant to też jest sposób;)

A tak serio to dobra myśl:) Mój kiedyś też dostał maszynkę, był zadowolony bardzo, teraz jest drwalem-brodaczem ;)
nawiaa
napisał/a: nawiaa 2013-07-30 14:27
Daj znać, co w końcu kupiłaś i jak reakcja :)
napisał/a: katiusza1988 2013-08-01 12:25
nawiaa napisal(a):Daj znać, co w końcu kupiłaś i jak reakcja :)

A wszyło tak, że nic nie kupiłam. Znajoma znalazła tani domek nad samym morzem, miała jechać z chłopakiem, ale musieli zrezygnować więc ostatecznie jedziemy w ten weekend na romantyczny wyjazd w ramach jego urodzin :). Ucieszył się bardzo, dawno nigdzie razem nie byliśmy i pogoda podobno ma być super wiec nie mogę się doczekac :) Dzięki wszystkim za rady!
moorelka
napisał/a: moorelka 2013-08-01 13:55
Moim zdaniem maszynka jest ok, sama bym też kupiła, gdyby potrzebował, a ja nie miałabym innego super pomysłu :)
napisał/a: izapolki 2013-08-02 10:39
Maszynka to bardzo praktyczny prezent, a jak wiadomo, mężczyźni takie lubią. Tym bardziej, jeśli Twój chłopak męczy się ze starą golarką. Teraz musi poczekać do świąt na nową :)
Ja też niedawno szukałam maszynki elektrycznej dla swojego mężczyzny. Nie mogłam patrzeć, jak się męczy zwykłą maszynką i pianką do golenia. Bardzo się ucieszył z tego prezentu, bo teraz golenie zajmuje mu kilka minut a nie pół godziny. Szczególnie zadowolony jest, że ma trymetr w maszynce, dzięki czemu ciągle może nosić swój kilkudniowy zarost :) Długo zastanawiałam sie jaki trymer wybrać, kompletnie się na tym nie znam, ale jak widać wybrałam idealnie.

Życzę udanej i romantycznej wycieczki z chłopakiem.
napisał/a: tamajka 2013-09-03 10:19
fajnie ;)
napisał/a: ssinnerr22 2013-09-03 10:50
Potwierdzam maszynka to dobry i wyjątkowo praktyczny prezent, który można kupić w rozsądnej cenie.

Od kiedy kupiłam mojemu maszynkę Philipsa (koszt około 300 zł), to zaczął w końcu się golić i przestała narzekać na zarzynania twarzy.