Wózek elektryczny - co sądzicie?

napisał/a: JasminkaKam 2013-06-24 09:33
Na Polskim rynku pojawił się pierwszy na świecie wózek elektryczny http://www.motokobiety.pl/Myo,Tronic,Foppapedretti,kosmos,na,ziemi,2162.html
Co sądzicie o takich nowinkach? Dla strudzonej, zmęczonej mamy to może być jakieś ułatwienie, ale jakoś nie jestem do tego przekonana...
Design - połączenie Stokke i Orbita - może się podobać.
konik33
napisał/a: konik33 2013-06-24 10:11
Na pewno dwa minusy:
1. cena (niewiele osób na taki wózek stać, sprawdźcie ceny w internecie)
2. waga (wózek z gondolą waży bagatela 14 kg)
napisał/a: dotka2 2013-07-10 13:34
dziwna rzecz, jestem zwolenniczką standardu, musza cos wprowadzac nowego na rynek zawsze sie jacys napalency trafia, ja rodze za miesiac, i dluugo szukalam odpowiedniego wozeczka, przerazaly mnie przede wszystkim ceny, ale przyjaciolka znalazla mi oferte w zakupach grupowych na fajny wozek no i w przystepnej cenie, to bylo na najdeal.pl, dała mi kupon, tam sie chyba pobiera za darmo no i zaplacilam dopiero w momencie realizacji uslugi, wozeczek fajny a tak naprawde wyjdzie w praniu jak sie bedzie sprawdzal
napisał/a: sylwuchafl 2013-08-08 17:53
Mnie nie przekonuje... nie chcę nawet myślę, gdyby spotkała mnie jakaś awaria pewnie "niezawodnego" systemu:) poza tym jest ciężki! nawet nie wspomnę o cenie...
napisał/a: malami21 2013-10-10 15:30
Ja jestem przeciwna nowością takim, dziecko potem się uzależnia . A dodatkowo strata pieniędzy lepsza jest chusta.
napisał/a: madzia798 2014-02-23 19:15
a potem mamusie płaczą, że są grube po ciąży itp. no kochani jak będziemy sobie tak ułatwiać to za chwilę będziemy wyglądać jak Amerykanki, moim zdaniem zbędny bajer, chyba, że ktoś nie ma co z pieniędzmi robić :)
napisał/a: niuni23 2014-02-25 11:53
Co kto lubi... ja bym nie chciala takiego wozka natomiast maz jak najbardziej jest z tych co to lubia gadzety, bo jak inaczej nazawac taki wozek? poza tym dla dziecka nie jest to potrzebne a pieniadze zamiast wydac na taki bajer mozna przeznaczyc na cos innego..
napisał/a: oliwia33 2014-02-25 23:00
dla mnie troche przesada ;p
napisał/a: macinka 2015-03-03 17:32
Elektryczny wózek dla dziecka? Moim zdaniem to przesada. Rozumiem, ze na rynku są elektryczne wózki widłowe, ale nie wyobrażam sobie wózków dla dziecka. Prowadzenie wózka jest dla rodziców przyjemnością, więc nie rozumiem jak można im tę przyjemność odbierać.
dziewiatka9
napisał/a: dziewiatka9 2015-03-03 20:54
Cena i waga to na pewno minusy. Dla mnie to coś bardzo dziwacznego, nie zamieniłabym tradycyjnego wózka na taki wymysł.
napisał/a: makarena00 2015-03-26 19:15
No bez przesady... To jest produkt z serii, który nie zaspokaja naszych potrzeb a ma wzbudzić w nas te potrzeby, żeby producenci mieli zysk. Ja bym nie chciała, elektryka siądzie i jeszcze więcej kłopotów.
napisał/a: borsuk9w 2015-04-23 18:13
E, za duży bajer. A ciekawe jak się coś popsuje czy elektryk to naprawi. Bo może to takie bardziej do pierwszego zepsucia.