zabawki dla dzieci

napisał/a: wika7577 2013-06-21 11:07
hej czy też uważacie że tablet dla dziecka 7 letniego to normalne ? ja moje dziecko wychowuje na zabawkach tradycyjnych, gry planszowe, klocki, zabawki do piaskownicy itd... a znajomi dają swoim dzieciom komputery... co o tym myślicie ? teraz znalazłam stronę na której jest wiele zabawek do piaskownicy i myślę że dzieci bardziej sie z nich ucieszą niż z tableta
napisał/a: Izabelenka 2013-07-02 22:37
Też bym tak chciałam, ale niestety jest postęp więc nie ma co dzieci blokować przed nowoczesną technologią. Jak najbardziej zabawki tradycyjne, edukacyjne, czy może jakieś modele zdalnie sterowane są lepsze od tableta. Wydaje mi się, że dziecko ucieszy się zarównoz nowych zabawek do piaskownicy jak i tableta...
napisał/a: gombler 2013-07-03 00:48
nie mam tego problemu, bo mnie po prostu nie stać na to - więc dziecko ma tradycyjne zabawki
napisał/a: madzia131 2013-07-18 19:08
Taki tablet łatwo uszkodzić, może lepiej kupić mu zestaw klocków Lego ?
napisał/a: kolbak 2013-07-21 20:48
ja też jestem zwolennikiem tradycyjnych gier, raczej tablet dla 7 latka to moim zdaniem przesada, ale też mnie na takie zabawki nie stać;/
napisał/a: majkela 2013-11-26 23:36
jak słyszę o tabletach i telefonach komórkowych dla 7-latktów to łapię się za głowę! Ludzie dajcie dzieciom sie wyszumieć, wybiegać, pobawić w prawdziwe zabawy. Chłopcy niech będą policjantami!!! Dobra wyrzutnia no NERF poprawia koordynację ruchową dziecka i uczy gry zespołowej to bardzo ważne w trakcie rozwoju dziecka!!!
AnnaSun
napisał/a: AnnaSun 2013-12-07 13:03
majkela napisal(a):jak słyszę o tabletach i telefonach komórkowych dla 7-latktów to łapię się za głowę! Ludzie dajcie dzieciom sie wyszumieć, wybiegać, pobawić w prawdziwe zabawy. Chłopcy niech będą policjantami!!! Dobra wyrzutnia no NERF poprawia koordynację ruchową dziecka i uczy gry zespołowej to bardzo ważne w trakcie rozwoju dziecka!!!



w 100% się z koleżanką zgadzam...
ludzie, nie dajmy się zwariować
napisał/a: Anjanna 2013-12-08 20:25
charlize91, szczerze jestem wlasnie za taka postawa jaka masz Ty, obawiam sie tylko czy dasz rade:) 3mam kciuki!
napisał/a: borist 2014-01-21 21:40
Planeta Klocków - Sklep z Klockami Lego

http://www.planetaklockow.pl/

Konkurencyjne ceny i błyskawiczna realizacja zamówienia!
napisał/a: edzia851 2014-01-22 18:46
Generalnie ostatnio coraz bardziej modne są takie rzeczy.

Plusy to niewątpliwie to iż zabawki takie mogą rozwijać (gry edukacyjne, nauka języków itp).

Minus to to że zastępują one powoli prawdziwe kontakty z ludźmi oraz ruch na świeżym powietrzu.
napisał/a: alicjasp 2014-01-23 13:03
edzia851 napisal(a):Minus to to że zastępują one powoli prawdziwe kontakty z ludźmi oraz ruch na świeżym powietrzu.

Kontakt z ludźmi da żłobek, przedszkole czy szkoła. I piaskownica. A ruch na powietrzu zawsze może załatwić np. fajny rowerek biegowy, modna znowu hulajnoga czy wrotki. Zima oczywiście sanki.:)
napisał/a: weronika87 2014-01-24 11:04
Jak dla mnie tablet to fatalny pomysł dla tak małego dziecka. Rozumiem - postęp, moda itd., ale jednak jestem za tym, żeby jednak ograniczać kontakt z tego typu elektronicznymi zabawkami. Klocki lego to znacznie lepszy pomysł, przynajmniej rozwiną wyobraźnię :)