Konkurs "Wygraj wyjątkową sukienkę est by eS."

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-06-14 14:15
[CENTER][/CENTER]

Siła wiosenno-letniej kolekcji est by eS. to w dużej mierze umiejętność budowania całości na kontrastach. Jest zadziornie i romantycznie. Ubrania powstały na bazie łączenia tkanin naturalnych z technicznymi. Włókno bambusowe, wiskoza i batyst spotykają się z impregnowaną bawełną, a delikatną kolorystykę przełamują desenie pasków i mocne plamy barwne.

Spokój beży i wanilii oraz stonowane niebieskości i krople intensywnego fioletu w harmonii sąsiadują z soczystą i neonową zielenią. Projektantka intryguje. Biorąc na warsztat proste, klasyczne fasony, za pomocą efektownych wykończeń, dopracowanych detali i starannie przemyślanych krawieckich rozwiązań, nadaje im zupełnie nową jakość.

TRACK3 to trzecia kompletna kolekcja est by eS. i ścieżka, która stanowi naturalne przedłużenie poprzednich dwóch tematów. Stale rosnące grono zadowolonych entuzjastek marki potwierdza, że to właściwy tor. Ubrania marki noszą m.in. Ania Wendzikowska, Magda Steczkowska i Anna Prus. Jeśli chcesz dołączyć do ich gorna, weź udział w naszym konkursie!

Mamy dla Was kolejny konkurs! Tym razem do wygrania są wspaniałe projekty z najnowszej kolekcji polskiej marki est by eS. !

Zadanie konkursowe:

[CENTER] Stwórz ciekawą stylizację z jedną z 3 kreacji est by eS., które znajdziesz w naszej galerii.
[/CENTER]

Nagrody w konkursie:


2 sukienki i tunika z wiosenno-letniej kolekcji est by eS. (znajdziesz je w galerii na tej stronie).


Zapraszamy do polubienia fanpage'y: Polki.pl i est by eS.

Konkurs trwa od 17 czerwca do 3 lipca 2013.

Powodzenia!

Regulamin konkursu
napisał/a: candywatch 2013-06-17 12:08
Moja stylizacja z tuniką est by eS jest typowo letnia- optymistyczna i energetyczna :)
napisał/a: kubabe67 2013-06-17 12:23
Zjawiskowa, marszczona sukienka est by eS w połączeniu z pięknymi, robiącymi w tym sezonie szpilkami Bubble Shoes, tworzy połączenie absolutnie fantastyczne! Zielone kolczyki dodają zestawowi nonszalancji, a fioletowa torebka klasycznej elegancji.
Chętnie zobaczyłbym tak ubraną moją ukochaną :)
napisał/a: mikuleq 2013-06-17 12:42
Biel sukienki przełamana soczystą żółcią i radosnym różem kolczyków. Czyż nie takie jest lato? :)
napisał/a: mikuleq 2013-06-17 12:43
Biel sukienki przełamana soczystą żółcią i radosnym różem kolczyków. Czyż nie takie jest lato? :)
napisał/a: jacekm 2013-06-17 14:36
Błysk cekinów i barokowy przepych w połączeniu z piękną tuniką est by eS tworzy zestaw niezwykle intrygujący- idealny dla fashionitek!
Isilie13
napisał/a: Isilie13 2013-06-17 17:25
W mojej stylizacji główną rolę gra jakże wakacyjna sukienka Hold Her, est by eS.
Inspiracją do wykonania tej kompozycji były zbliżające się lato i wszechogarniający bom kolorów! Do tej jasnej piękności z limonkowym akcentem dodałam buty w podobnym odcieniu, a resztę uzupełniłam o szalone wzory :) Jako, że jeans od dawna jest modny i jego chwała nie przemija, dodatkowo doszywa się do niego ćwieki i koraliki to jest on strzałem w 10! Starałam się odpowiednio stonować, a jednocześnie ożywić pachnącą latem sukienkę. Myślę, że taką stylizację można by założyć nie tylko na wyjście do miasta, a również na randkę, czy bardziej oficjalną wizytę. Ważne jest przede wszystkim, by uśmiech nie znikał z twarzy :)
Z tą sukienką każdego dnia czerpałabym coraz to nowszych inspiracji! YEAH :)

napisał/a: madamepoupee 2013-06-17 21:59

Weronika P.
[email]poupee.madame@gmail.com[/email]
primadonna
napisał/a: primadonna 2013-06-18 13:43
Moja propozycja stylizacji - dziewczęco i romantycznie... :)

napisał/a: zakupoholicz 2013-06-18 18:53
Neonowy zawrót głowy
mamy tutaj już gotowy!
Est by eS tunikę mamy
i spódniczkę tu dodamy!
Efekt "fashion"murowany! :)
napisał/a: Mamma-mia 2013-06-18 20:03
Moja lekka, miętowo- biało - cytrynowa stylizacja. Idealna na lato!
napisał/a: lubiekisiel 2013-06-19 10:22
Moja letnia stylizacja