Konkurs "Dobre intencje"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-05-21 14:18
Czy warto wierzyć w dobre intencje innych? A może to tylko gra pozorów? Weź, udział w konkursie, wygraj książkę "Bezdomna" Katarzyny Michalak

[CENTER]
Fot. Fotolia[/CENTER]

Kinga straciła już wszystko: dom, rodzinę, dziecko i poczucie godności. Wtedy w jej życiu pojawia się Aśka. Kobieta, która kiedyś zrujnowała jej małżeństwo, teraz wyciąga do Kingi pomocną dłoń. Czy to wyrzut sumienia, ludzki gest, a może jakiś ukryty plan? Weź udział w konkursie i znajdź odpowiedź na to pytanie!

Co możesz wygrać?

Do rozdania mamy aż 10 egzemplarzy wyjątkowej książki "Bezdomna" Katarzyny Michalak:

[CENTER][/CENTER]

Co musisz zrobić?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skończą się losy Kingi i czy warto wierzyć w dobre intencje ludzi weź udział w naszym konkursie! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe:

[CENTER]Dlaczego to właśnie ty powinnaś dostać tę wyjątkową powieść?[/CENTER]

Laureatów 10 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy egzemplarzami książki "Bezdomna" Katarzyny Michalak.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 czerwca 2013. Wyniki konkursu ogłosimy najpóźniej 10 czerwca 2013, a laureatów powiadomimy o wygranej mailem (na skrzynkę forumową).

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Uwaga! Czas oczekiwania na dane laureatów wynosi 14 dni od daty powiadomienia o wygranej. Po upływie tego terminu prawo do nagrody wygasa.
napisał/a: marta_z1907 2013-05-21 15:57
Lubię książki, które pokazują zachowanie człowieka i jego duszę. Muszą też ona opowiadać historie z ludzkiego życia, które jest warte spisania i wspominania. Taka właśnie jest książka "Bezdomna" i dlatego mnie ona zainteresowała.
evelinek13
napisał/a: evelinek13 2013-05-21 16:28
Ja powinnam dostac ta wyjatkowa ksiazke, dlatego ze jestem wielkim fanem doskonalej lektury, moja pasją jest calkowite zatracenie sie w czytniu....
przenosze sie do innego swiata :)
Uwielbiam ten sten dlatego tez chcialbym moc miec szczescie i dopisac ta ksiazke do swojej ulubionej lektury!
napisał/a: a24 2013-05-21 18:01
Powinnam dostac te ksiązke, bowiem literatura to całe moje życie i nie wyobrazam sobie swiata bez ksiązek, dlatego tez chciałabym przeczytać ów ksiązke, która jest o zwykłym życiu, takie jak poniekąd moje i wielu innych ludzi; dlatego tez warto czerpać doswiadczenia z takich powiesci, albowiem jest w nich cos, co moze pomóc niekiedy w przemysleniu naszyego zycia i moze czasem zmienienia go, albo po prostu oderwania sie od naszych problemów.
napisał/a: Runner 2013-05-21 21:55
To właśnie ja powinienem dostać tę wyjątkową powieść dlatego gdyż lubię ciekawie opowiedziane historie, które wciągają i nie pozwalają się od siebie oderwać. Opowieści o ludzkim dramacie, które ostrzegają i pokazują, że każdego może spotkać to samo, bo nieszczęście nie wybiera oraz wywołują masę emocji. Oprócz tego chciałbym poznać problem depresji i psychozy poporodowej przez pryzmat przeżyć bohaterki – jako temat do dyskusji o problemie, diagnostyce, szukaniu pomocy. Poznać historie, które mogą toczyć się obok mnie – tragedie, których nie dostrzegam.
napisał/a: kropelka551 2013-05-22 01:56
… bo ja chętnie przygarnę „Bezdomną”, która zamieszka w pokoju ze mną. Będzie przez moich znajomych rozchwytywana i tym samym nigdy nie będzie już sama, no i na pewno będzie przez wszystkich doceniana! :D
Taka będzie jej dola, gdy to ja zostanę przez Redakcję wyróżniona ;)
napisał/a: chemasia 2013-05-22 11:47
Bardzo chciałabym otrzymać książkę Katarzyny Michalak pod tytułem „Bezdomna”, ponieważ jestem ogromną fanką twórczości pani Katarzyny. Do tej pory miałam okazję przeczytać wszystkie książki jej autorstwa. Ostatnio czytałam pierwszą cześć nowej serii („Nadzieja”), do której należy też powieść „Bezdomna” i muszę przyznać, że całkowicie skradła moje serce. Dlatego bardzo pragnę przeczytać kolejny tom tej wspaniałej serii, która traktuj o losach zwykłych ludzi. Uważam, że powieści Katarzyny Michalak są jednymi z najlepszych książek polskich autorek jakie można obecnie znaleźć w księgarniach. Dotykają spraw codziennych, sprawiają, że człowiek może się utożsamiać z ich bohaterami. Z jednej strony autorka opowiada o trudnych sprawach, a z drugiej przemyca w swoich książkach ogromną dawkę humoru oraz skłania człowieka do myślenia o problemach dnia codziennego, a także o tym jak sobie radzić z wszelkimi przeciwnościami losu. Pragnę przeczytać „Bezdomną”, ponieważ wiem, że kolejna książka pani Katarzyny będzie prawdziwą ucztą dla czytelnika i spędzę z nią wspaniałe chwile. Dzięki niej będę mogła się zrelaksować i znaleźć się w świecie kreowanym przez autorkę. Znając twórczość Katarzyny Michalak to czytając jej powieść zetknę się z bardzo skrajnymi uczuciami i emocjami. Z jednej strony na mojej twarzy będzie gościł uśmiech, a z drugiej pewnie zdarzy mi się uronić łezkę ze wzruszenia. To chyba główne powody, dla których bardzo chciałabym mieć powieść „Bezdomna”.
napisał/a: klaudia28 2013-05-22 14:18
Z chęcią stałabym się posiadaczą tej właśnie książki, bo potrzebuję czegoś co oderwie mnie od świata przepełnionego technologią. Uzależnienie od internetu, telefonu czy telewizji, jest gorsze niż moja słabość do słodyczy. To niestety niesamoity pożeracz czasu, którego nikt nam nie odda. Wolałabym spędzić ten czas leżąc na tarasie i czytając książkę, która pozwoli mi na inne spojrzenie na świat. Choć powyższy opis tej lektury jest wyjątkowo krótki, to bardzo zaciekawiający. Często trudno jest nam się zmagać choćby z jednym z problemów gółwnej bohaterki, ale co zrobić, gdy wszystko skumuluje się w jednym czasie. Z chęcią dowiedziałabym się co w takiej sytuacji zrobiłaby, pomyślała inna osoba, bo warto jest zawsze mieć kilka punktów widzenia.
napisał/a: kalajf 2013-05-22 15:25
Chciałabym przeczytać tę książkę i dowiedzieć się jakie jest jej zakończenie.Ciekawi mnie historia bohaterki,ponieważ jest ona podobna do mojej życiowej historii.Różnica jest na pewno jedna i wyraźna między nami,a mianowicie taka,że moja historia nadal trwa,a zakończenia nie zna nikt!
napisał/a: koliber31 2013-05-22 15:38
Bardzo bym chciała wygrać tę książkę ponieważ uwielbiam czytać, literatura jest moją wielką pasją, mam duszę humanisty, interesuje mnie zgłębianie ludzkich zachowań i motywów postępowania. W książkach znajduję ukojenie, są dla mnie odskocznią od codzienności, dzięki książkom mogę się przenieść w inny, bardziej magiczny świat. To niezwykłe przeżycie. W dzisiejszych czasach - niestety- coraz mniej ludzi sięga po książki. Konkurencją dla nich stały się media elektroniczne, takie jak telewizja czy Internet. Ale ja uwielbiam zaczytywać się w książkach, przewracać kartki, lubię nawet ten specyficzny zapach farby drukarskiej:) Zauważyłam, że książki bardzo mi pomagają: łatwiej mi teraz pisać, czy wypowiadać się na różne tematy, rozwijają moją wyobraźnię. Łatwiej mi też nawiązywać nowe znajomości z ludźmi, czy brać udział w interesujących rozmowach. Poza tym bardzo wzbogaciły moją wiedzę z różnych dziedzin. Dlatego zgadzam się ze stwierdzeniem że ten, kto nie czyta, przeżyje tylko swoje życie, czytający przeżyje więcej. Zachęcam wszystkich do czytania i mam nadzieję że do mojej kolekcji książek dołączy jeszcze ta ciekawa powieść jaką z pewnością jest Bezdomna.
blebelebe
napisał/a: blebelebe 2013-05-22 16:43
Są różne typy ludzi: wśród nich tacy, którzy przejdą obojętnie nawet koło umierającego oraz ci, którzy podarują uśmiech i pomocną dłoń każdemu, bez wyjątku. Zastanawiam się, czy jestem pośrodku, czy może jednak należę do tego typu ludzi, którzy nie potrafią wytrzymać krzywdy drugiego. Miałam dość smutne dzieciństwo i to wykształciło we mnie wrażliwość obecną do dziś. Nie potrafię mieć zamkniętego serca dla smutnych twarzy i łez, chociaż czasami tak ciężko jest się otworzyć na niektórych ludzi. Czy bycie altruistą zawsze popłaca? Niekoniecznie, czasami wpadamy w pułapkę naiwności. Czasami, a nawet dość często. Mimo wszystko jestem zdania, iż należy spróbować. Oddajmy się drugiemu człowiekowi, a być może on również odda się nam w potrzebie. Nawet jeśli nie, to poczujemy radość spełnionego obowiązku.
HOLLYWODD
napisał/a: HOLLYWODD 2013-05-22 17:26
Niezwykle intrygujacy jest tytuł książki ,który zachęca do jej przeczytania . Bardzo chciałabym ją przeczytać i przekonać się czy warto wierzyć w dobre intencje innych ludzi :)