Konkurs "Fryzura na czasie"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-05-13 13:37
Konkurs zakończony.

Nagrody otrzymują:
koliber31
helena44
vaniliam
joa_nna
nika221
anka9290
Mellerina
ladymalik
magda88lena
gofik
frotka87
Majcik
Sesil
prawdziwa
Mamma-mia
Aga9018
kawoszkaa
19iga89
iris91
wiosenka83

Gratulujemy!


Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 20 atrakcyjnych zestawów kosmetyków Wella


[CENTER]
fot. serwis prasowy[/CENTER]

Wszystkie lubimy wyglądać modnie i pięknie, dlatego na bieżąco śledzimy urodowe trendy. Nowy sezon dla wielu z nas oznacza totalną metamorfozę lub drobną zmianę w sposobie upinania włosów. W tym roku możemy wybrać spośród wielu propozycji z pokazów mody. Ciekawi jednak jesteśmy, które z modnych fryzur podobają się Wam najbardziej? Warto odpowiedzieć na to pytanie i wziąć udział w naszym konkursie, gdyż można wygrać zestaw kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów od Wella.

Pytanie konkursowe:


[CENTER]Która z modnych w tym sezonie fryzur najbardziej przypadła Ci do gustu i dlaczego?[/CENTER]


Odpowiedź zamieść w tym wątku.

Nagroda to wyjątkowy zestaw kosmetyków Wella. Znajdziesz w nim:

- Szampon i odżywkę Wella Pro Series
- Piankę oraz lakier do włosów Wellaflex
- Piankę trwale koloryzującą Wellaton

Uwaga - linie kosmetyków wchodzące w skład zestawu wybierane są losowo.

[CENTER][/CENTER]

Kolekcja Wella Pro Series składa się z sześciu linii pielęgnacyjnych dostosowanych do różnych potrzeb włosów. Są to wysokiej jakości kosmetyki inspirowane profesjonalnym doświadczeniem marki, dostępne w szerokiej dystrybucji oraz w przystępnej cenie. Dzięki produktom z linii Wella Pro Series możesz samodzielnie pielęgnować włosy, korzystając jednocześnie z najnowszych profesjonalnych rozwiązań.

Pianka trwale koloryzująca Wellaton łączy w sobie gwarancję intensywnego, długotrwałego koloru z łatwością aplikacji i większą kontrolą nad procesem farbowania. Teraz jest dostępna w aż 23 odcieniach!

Kosmetyki do stylizacji włosów Wellaflex pomogą przejąć pełną kontrolę nad włosami i zachwycać ich naturalnym ruchem. Innowacyjna technologia lakierów Wellaflex, zapewniająca do 30% mniejsze kropelki, w porównaniu z poprzednią formułą, pozwoli na uzyskanie elastycznego oraz długotrwałego utrwalenia fryzury aż do 24 godzin.

Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin

Konkurs trwa od 13.05 do 26.05.2013

*W porównaniu z poprzednią formułą
napisał/a: marta_z1907 2013-05-13 17:30
Moim faworytem jak co sezon tradycyjnie są fale i loki. Niezależnie od pory roku wygladają bardzo kobieco i subtelnie.
napisał/a: folly 2013-05-14 07:54
Ja stawiam na lekkie, delikatne dodające świeżości fryzury, zarówno rozpuszczone swobodnie opadające jak i wszelkie plecenia. W tym sezonie dużo można podpatrzeć w gazetach, mediach czy internecie fajnych fryzur, łatwych w upięciu. Mi szczególnie spodobał się warkocz zaplatany wokół głowy, gdyż oprócz tego że jest to fryzura supermodna to tez superkobieca i tak się w niej czuje. Warkocz wygląda naturalnie, nawet odstające kosmyki dodają urokowi a ja czuje się swobodnie i świeżo w takiej fryzurze.
napisał/a: editas 2013-05-14 09:08
Włosy są uwieńczeniem naszego wyglądu i samopoczucia. Są wdzięcznym "atrybutem" każej kobiety:) Ostatnio zakochana jestem w każdym warkoczu, a jeśli kokietuje on moje oko z boku głowy deliktnie ukłdając się nad szyją to widok zawsze urzeka mnie... jest kobiecy, piękny, efemeryczny i przywodzi wspomnienie dawnych czasów... kiedy to kobiety pląsały na bosaka po łąkach i polanach... Warkocz jest ponadczasowy, zawsze modny, bo piękny i nie starzeje się:) Zatem ręce w górę i plećmy;)
napisał/a: 19790411 2013-05-14 10:15
Lubie fryzury naturalne, delikatne, kobiece. Podstawą każdej fryzury jest dla mnie zdrowy, ładnie przycięty włos. Ostatnio najczęściej włosy noszę rozpuszczone, jedynie grzywkę zaplatam w warkocz nad czołem do ucha. Dzięki temu jest mi wygodnie, włosy mi nie przeszkadzają.
napisał/a: koliber31 2013-05-14 12:09
Mam długie włosy więc na wiosnę i lato bardzo lubię pleć warkocze. Sądząc po powyższych wpisach nie tylko ja:) ale nie ma się co dziwić- warkocze już dawno przestały być kojarzone z fryzurą małej dziewczynki. Ja uwielbiam kłosy, korony, warkocze dobierane, francuskie ale też te zwykłe, puszczone luźno, trochę jakby niedbale. Takie fryzury też są modne i również je lubię-takie niewymuszone fryzury, trochę niedbałe choć oczywiście jest to niedbałość szczególnie zaplanowana i przemyślana Warkocze kiedyś nosiły jedynie grzeczne dziewczynki w podstawówce, dzisiaj z impetem opanowały salony i czerwone dywany. Wystarczy zajrzeć na światowe wybiegi – warkocze na nich królują. Mnie również bardzo urzekły. Taka fryzura jest idealna na sezon wiosenno-letni, odpowiednia i na randkę i na imieniny u cioci, na rodzinne spotkania ale taki starannie upleciony warkocz również sprawdzi się na uczelni, w szkole lub w pracy. Ten niedbale upleciony dobry będzie na wiosenny spacer. Lubię je łączyć z sukienkami w kwiaty, z rozkloszowanymi spódnicami i topem z koronki. Jestem romantyczną duszą i marzycielska ze mnie kobietka i taka fryzura świetnie do mnie pasuje. Na szczęście mam do tego żyłkę i sprawne ręce i nie muszę prosić o pomoc fryzjerki a z pomocą w razie czego przyjdą nam instrukcje na stronach internetowych których jest mnóstwo. Do takich fryzur często wpinam kwiaty, te duże i kolorowe i styl na miarę Lany Del Rey gotowy:)
napisał/a: mic009 2013-05-14 13:05
Kocham nowości ,inspiruję się tym co proponują najwięksi tego świata projektanci i fryzjerzy .
Wybrałam bardzo gorący trend na ten sezon któży zaprentowali Saint Laurent, Michael Korsc są to super proste włosy .Jest to fryzurka , która sprawdza się na każdą okazję . Noszę ją z przedziałkiem z boku lub środku.
Wybrałam ją ponieważ jest bardzo kobieca ,nikt nie przechodzi obok mnie obojetnie .
Taka fryzura wymaga jednak włosów w dobrej kondycji ,więc używam często na włosy olejków pielęgnacyjnych. Takich jak arganowy lub jedwab .Uwielbiam swój nowy wygląd ,w tej fryzurze czuję się jak modelka prosto z wybiegu:)
napisał/a: helena44 2013-05-14 15:08
Zakochałam się w fryzurze i koloryzacji ostatnich miesięcy, czyli ombre hair w połączeniu z pocieniowanymi falami. Sama jestem już posiadaczką takiej fryzury i choć początkowo bałam się na tak (jak dla mnie) drastyczną zmianę, to efekt przerósł moje oczekiwania, bo włosy idealnie przechodzą z jasnego brązu w rudy i ciemny blond.
Oczywiście inspiracją były dla mnie gwiazdy przede wszystkim te amerykańskie, które noszą ombre tak świetnie, że trudno powstrzymać się od naśladownictwa. W tego typu fryzurze kocham efekt wypłowienia włosów, idealne przejście od koloru do koloru, to że nie wyglądają one jak niezadbane odrosty, tylko jak zamierzony efekt.

napisał/a: vaniliam 2013-05-15 00:37
W tym sezonie zdecydowanie moje serce zdobyły koki. Proste i eleganckie, skomplikowane i fikuśne, czasem połączone z misternymi, niczym koronkowymi, plecionkami i warkoczykami - wyglądają przepięknie!
Królują na wybiegach i czerwonych dywanach, nie bez powodu zresztą - każda kobieta w takiej fryzurze wygląda jak gwiazda.
Kok nadaje smukłości twarzy i szyi. Odpowiednio dobrany odejmuje kilogramy zbyt pulchnej twarzy, a zbyt szczupłej dodaje odrobinę potrzebnej objętości.
Tę propozycję na sezon 2013 uznaję za trafioną także dlatego, że dzięki wypełniaczom do koka każda z nas, w domu, przed lustrem, bez pomocy fryzjera, za to z pomocą kilku spinek, jest w stanie wyczarować niesamowity, elegancki, klasyczny kok, który przyciągnie spojrzenia wszystkich.
Nie bez powodu koki od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wszystkich sław - aktorek, piosenkarek, pierwszych dam polityki i biznesu. To fryzura klasyczna, elegancka, wygodna, która dodaje pewności siebie i mgiełki ulotnego luksusu.
napisał/a: justynarojek 2013-05-15 11:35
Moim faworytem w tym sezonie są warkocze. Do serca przypadły mi szczególnie trzy jeden gdy środek pozostaje wolny a zplecione są tylko boki. Drugi francuz zaczynany od spodu i zakończony na czubku głowy kokardą oczywiście także wykonaną z naszych włosów. Trzeci to natomiast warkocz w kształcie litery S. Są to moim zdaniem fryzury uniwersalne bo w każdym wieku wygląda się w nich wspaniale, efektowne bo nadają się zarówno na co dzień jak i wielkie wyjście a przy tym tanie bo wystarczy tylko gumka:)
joa_nna
napisał/a: joa_nna 2013-05-15 11:36
W tym sezonie najbardziej przypadła mi do gustu fryzura w stylu grunge: pofalowane, podkręcone, delikatnie potargane czy „prosto spod prysznica” takie włosy są bardzo seksowne. Fryzura pełna szaleństwa jest wspaniałą odskocznią od codziennych upięć: kok, kucyk, warkocz które oczywiście bardzo lubię za wygodę. Mam długie falowane włosy więc taka fryzura jest dla mnie prosta i szybka w stylizacji co także jest na plus. Wystarczy że wgniotę w wilgotne włosy piankę, ostateczny kształt nadaję fryzurze palcami by uzyskać efekt kontrolowanego nieładu, na koniec utrwalam lakierem.
W takiej fryzurze czuje się bardzo swobodnie a do tego wyglądam bardzo modnie i oryginalnie:)
napisał/a: Sesil 2013-05-15 14:39
Najbardziej przypadł mi do gustu wysoki kok, który wydaje się być ciekawym elementem niewymuszonej elegancji. Ta fryzura jest dla mnie stworzona, niesamowicie kobiece i pełna finezji a jednocześnie genialnie wygodna – zwłaszcza na zbliżające się upały. Uwielbiam kiedy kok jest nie do końca idealny, jakby spięty w poranny pośpiechu.
Takie wysokie upięcie włosów - odkrywające szyje nadaje intrygującej elegancji, dzięki której wygląda się obiecująco i tajemniczo.