Konkurs "Magia makijażu"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-05-08 10:28
Konkurs zakończony!

Nagrody główne otrzymują:

kasia1460
nungal
paramono

Nagrody pocieszenia otrzymują:

candywatch
Gwen23
lilushka
Simia
karolina27
lale3ka
joa_nna

Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedną z najbardziej inspirujących publikacji o makijażu


[CENTER]
Fot. serwis prasowy[/CENTER]

Makijaż jest sztuką. Znani makijażyści potrafią stworzyć wielkiej klasy dzieła. Oczywiście makijaż artystyczny różni się od tego na co dzień, niemniej jednak patrzenie na przepięknie pomalowane modelki, to prawdziwa uczta dla oczu. Takie dzieło może zainspirować każdą z nas, aby do swojego dziennego makijażu wprowadzić odrobinę koloru. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać niezwykłą publikację o makijażu książkę Pałac kolorów. Magia makijażu oraz Kalendarz Pałac Kolorów. Magia makijażu - znajdziesz w nim niezwykłe zdjęcia, które z pewnością Cię zachwycą. Wystarczy, że w tym wątku zamieścisz krótką odpowiedź na pytanie:

[CENTER]Którym kolorem najbardziej lubisz podkreślać spojrzenie i dlaczego?[/CENTER]

Nagrody to przepięknie ilustrowane kalendarze i książki o makijażu.


Do wygrania:

- 3 nagrody główne - Kalendarz Pałac kolorów. Magia makijażu oraz książka Pałac kolorów. Magia makijażu
- 7 nagród pocieszenia - Kalendarz Pałac kolorów. Magia makijażu

Pałac koloru.Magia makijażu - niezwykłą książkę o makijażu, baśń o pięknych księżniczkach, która staje się namacalną rzeczywistością złożoną z mieniących się barw, fantastycznych tekstur i skrzącego światła. To pozycja dla każdej pani i dziewczyny, która wierzy, że królową może być nie tylko odległa gwiazda filmowa, ale i ona sama. Dzięki Pałacowi Kolorów oraz prezentacji ponad 40 makijaży dziennych i wieczorowych ukazanych na przykładzie „zwykłych” kobiet, każda z nas może nabrać rozmachu w kreowaniu własnej osobowości…

[CENTER][/CENTER]

Więcej informacji o albumie znajdziesz na www.polki.palackolorow.pl

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem
napisał/a: kasia1k1 2013-05-08 11:14
Najczęściej podkreślam moje oczy kolorem czarnym.
Mam czarne włosy, jestem brunetką i takie ciemne oczy bardzo mi pasują.
Lubię czarny kolor, ktory kojarzy mi się z elegancją, wyrafinowaniem i tajemniczością... taka własnie jestem.
Moje spojrzenie ubrane w ten kolor zawsze przyciąga spojrzenia innych, mężczyzn oraz kobiet, jest nieziemskie, intrygujące i hipnotyzujące.
napisał/a: candywatch 2013-05-08 11:16
Na swoich powiekach zawsze noszę wiele kolorów! Kolorowe kreski wykonane eyelinerem są absolutnie oszałamiające. Niebieskie, pomarańczowe lub soczyście żółte są moim hitem letnich dni! Pomysł też pokochałam już rok temu, zaopatrując się w cytrynową kredkę do oczu i miętowy eyeliner, który bezsprzecznie pozostaje moją odwzajemnioną miłością. Kolorowe kreski malowane zarówno przy linii rzęs, jak i niebanalnie w załamaniu powieki nadają mojemu spojrzeniu wyrazistość i sprawiają, że czuję się promiennie, dziewczęco, a zarazem niezwykle seksownie. Barwne oko pomaga mi odkryć w sobie kobiecość i dla kobiety kochającej kolory, modę, w dodatku kreatywnej i odważnej, która nie boi się być widoczna na szarej ulicy jest świetnym sposobem na wyrażenie siebie. Kolorowe kreski- żółte, pomarańczowe, miętowe zapewniają mi eksplozję modowej radości- idealną zabawę, genialny wygląd i wspaniałe samopoczucie. Odzwierciedlają prawdziwy styl i energię nie tylko moją, ale i każdej kobiety, odzwierciedlają więc pojęcie 'fashion' w pełnym tego słowa znaczeniu i wymiarze ;) Tej wiosny będę patrzyła na świat przez różowe okulary i spod kolorowych rzęs! ;)
napisał/a: 19790411 2013-05-08 11:44
Najlepiej czuję się w brązach i beżach. Zarówno w tego koloru ubraniach jak i makijażu. Uważam, ze te kolory najbardziej pasują do moich oczu i karnacji. Kiedy chcę zaszaleć używam niebieskich cieni - dla kontrastu z oczami.
kasia1460
napisał/a: kasia1460 2013-05-08 12:45
Uwielbiam makijaż i wszystkie kolory świata - może dlatego że z zawodu jestem wizażystką :) Kolorowe kreski - hit tego lata - na moich powiekach są obecne często, tak samo kolorowe cienie, którymi lubię wykonywać fantazyjny makijaż.
Jednak jeżeli miałabym z całej palety barw wybrać tylko jeden kolor to zdecydowałabym się na czarny. Kolor czarny jest kolorem ponadczasowym. Pasuje każdej kobiecie i na każdą okazję. Moje oczy są koloru piwno zielonego. Uważam że obrysowanie ich czarną kredką cudownie wydobywa ich kolor i stawia je na pierwszym planie. Uważam że ten kolor nadaje się zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Na dzień lubię malować kreski. Czarna kreska namalowana w odpowiedni sposób powiększa moje oczy i zagęszcza rzęsy, które niestety ale nie są tak piękne jak w reklamach tuszów do rzęs ;). Ponadto sposób namalowania takiej kreski pozwala mi uzyskać różny kształt oka - bardziej okrągłe, w kształcie migdała, uniesione do góry. Mogę namalować cieniutką kreseczkę na linii rzęs która podkreśli delikatnie oko i nie zmieni jego kształtu, mogę namalować kreskę modelującą od połowy oka co optycznie uniesie kącik oka do góry. Jest jeszcze kreska kocia (ostatnio moja ulubiona), która pięknie podkreśla, wyciąga oko i przyciąga męski wzrok - faceci uwielbiają kocie oczy :) Jeżeli nie chcę mocnej wyraźnej kreski zawsze mogę ją sobie delikatnie rozetrzeć, co również tworzy ciekawy efekt - ja nazywam to mini smoky eye hihi :)
Gdy przychodzi wieczór wystarczy, że na czarną kreseczkę nałożę czarny cień na całą powiekę ruchomą, gdy chce uzyskać wieczorowe smoky eye lub na pół powieki od zewnętrznego kącika i rozetrę. Troszkę cienia nakładam też na dolną powiekę i rozcieram. Tuszuję mocniej rzęsy i makijaż wieczorowy gotowy. Czarne smoky eye idealnie nadaje się na wieczorne wyjścia, bez znaczenia czy do klubu potańczyć, do znajomych czy na wielkie wyjście typu bankiet czy wesele. Z reszta uważam że kobieta w pięknej sukni wieczorowej, z lokami na głowie albo kokiem i właśnie smoky eye byłaby królową balu i zaczarowała by wszystkich panów na sali.

Czarny kolor jest kolorem uniwersalnym, pasuje na każde wyjście, mniejsze czy większe. Powoduje że oko staje się wyraźne, zmysłowe i przyciąga wzrok. Najważniejsze jest umiejętne dopasowanie formy makijażu do okazji. Jak widać kolorem tym możemy wykonać mnóstwo różnych makijaży, dlatego kolor czarny jest podstawowym kolorem w mojej kosmetyczce. Z reszta, nawet tusze do rzęs są czarne!! Kolor czarny, taki ponury - zapyta ktoś. Ale w końcu oko to nie jedyna część twarzy którą malujemy i dlatego ja rozweselam twarz kolorowymi ustami, które w tym sezonie są strasznie na topie :)

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia.
ivanotta
napisał/a: ivanotta 2013-05-08 14:19
Perła wśród kosmetyków to cień do powiek srebrzyście migocący.
taki magnetyzująco spojrzenie podkreślający.
Bardzo zalotne oczy są wtedy niczym marzenie,
mają w sobie takie magiczne lśnienie.
Dzięki niemu oczy wydają się wydatniejsze
i spojrzenie wtedy też staje się pewniejsze.
Srebrny kolor daje efekt murowany,
to ona na rynku najbardziej jest pożądany.
napisał/a: marta_z1907 2013-05-08 14:39
Do makijażu oczu używam głównie ciemnych barw. Jest to przede wszystkim kolor czarny, a konkretniej mówiąc tusz do rzęs. Dobra maskara umiejętnie użyta potrafi zdziałać cuda. Jeden kosmetyk, jedno zastosowanie i efekt dobrego podkreślenia spojrzenia- bezcenny ;)
joa_nna
napisał/a: joa_nna 2013-05-08 14:45
Którym kolorem najbardziej lubisz podkreślać spojrzenie i dlaczego?


Beż, brąz, złoto, miedź to kolory które najbardziej pasują do mojej złocistej cery, czarnych włosów oraz ciemnych brązowych oczu.
Cudownie podkreślają moją tęczówkę, połączone se sobą dodają niesamowitego uroku i blasku. Do tego zaznaczam czarnym eyelinerem górną linię rzęs która wydobywa z oczu głębię i dodaje wyrazistości:)
W takim zestawie czuje się naprawdę wyjątkowo i na pewno pewniej siebie!:)
Gdy nachodzi mnie ochota na małe szaleństwo i odrobinę koloru stawiam wtedy na akcenty fioletu: dojrzałą śliwkę lawendę, oberżynę lub turkus który kojarzy mi się z Lazurowym Wybrzeżem i pięknymi krajobrazami. Te odcienie niesamowicie kontrastują z moimi oczami, przyciągają spojrzenia:)
napisał/a: basiula1 2013-05-08 15:33
Makijaż dla mnie jest przygodą ,w którym nie ma zasad ,jest tylko miejscem na eksperyment . Moim ulubionym kolorem ,którym podkreślam spojrzenie jest kolor nude .
Towarzyszy mi na porządku dziennym ,wygląda naturalnie ,jest kolorem iluzji .Potrafi ożywić zmęczone oko i ukryć mankamenty takie jak zmęczenie .Jest prawie niewidoczny ,podkreśla delikatnie spojrzenie ,dlatego tak bardzo go lubię .Cappuccino, cielisty róż i cynamon to kolory które nadają moim oczom świerzego spojrzenia .
napisał/a: asiakali 2013-05-08 17:27
Wszystkie odcienie fioletu, od ciemnej śliwki po liliowy odcień. Przy rudych włosach i zielonych oczach właśnie te kolory najbardziej podkreślają moją urodę. Bogactwo tych odcieni sprawia, że codziennie moje spojrzenie wygląda inaczej, czasem delikatnie, subtelnie a czasami bardzo seksownie wszystko zależy od nastroju. Dodam tylko że fiolet uwielbiam na powiekach, ale w szafie już nie, moje ciuszki są w innych kolorach.
napisał/a: paramono 2013-05-08 17:37
Mam niemal czarne tęczówki- tak jakby ktoś kubańską kawę zmielił z odrobiną cynamonu. Uwielbiam podkreślać ich kolor w przewrotny sposób- dolną część oka, tuż pod dolnymi rzęsami zraszam ciepłym i słodkim cappuccino, które nie połyskuje. Dzięki temu oko nabiera "tajemniczego, przydymionego" charakteru, niemal nie dowierza światu i wątpliwością odpowiada na każdy bodziec z zewnątrz. Natomiast powiekę ruchomą oblewam oceanem matowego kobaltu. Jak szarfą z tureckiego bazaru, spowijam oko intensywnym kolorem, który wydobywa czerń tęczówki, uwodzi fantazją i sprawia, że palona kawa nabiera prawdziwie egzotycznego smaku... :)
napisał/a: koliber31 2013-05-08 18:48
Najbardziej lubię podkreślać oczy kolorem grafitowym. Lubię ten kolor ponieważ makijaż w tym kolorze jest propozycją dla osób, które lubią intensywniejsze makijaże, jednakże chcą zachować umiar i nie przekraczać granicy między make-upem dziennym a wieczorowym. Czyli dla mnie:) Lubię go ponieważ styl makijażu oczu jest w miarę uniwersalny, pasuje dla każdego kształtu oczu i typu urody. Zwykle przy takim makijażu oczu nie podkreślam już ust, a jeśli to tylko bezbarwną pomadką lub błyszczykiem w kolorze nude. Nie lubię przesady. Próbowałam już wielu kolorów i wydaje mi się że w grafitowym cieniu jest mi najlepiej, taki kolor idealnie komponuje się z kolorem mojej tęczówki. Mam wtedy takie kuszące, zalotne spojrzenie a wiem że to działa na facetów. Tak umalowana czuje się bardziej pewna siebie. Słysząc komplementy ze wszystkich stron wiem że taki makijaż podoba się nie tylko mnie. Czarny, wydłużający tusz do rzęs, zalotka, czarny eyeliner dopełniają całkowity makijaż oczu.
I moje spojrzenie jest zachwycające...