Konkurs Podejmij wyzwanie z Normaderm

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-04-10 13:31
Konkurs zakończony
Nagrody otrzymują:
Antolka23
estus
maksia507
nagietkaa
nungal
lula84
vaniliam
Milusienka
Copacabana
Carlin
Anneek
joa_nna
iris91
wszechlinka
bea79


Nie lubisz być zaskakiwana? Zawsze chcesz wyglądać świetnie? Weź udział w konkursie i zgarnij nowość Vichy, która ustrzeże cię przed przykrymi niespodziankami!


[CENTER]
fot. Fotolia[/CENTER]

My - kobiety - lubimy niespodzianki. Lubimy dostawać kwiaty, kosmetyki czy nowe perfumy. Ale co, gdy owa niespodzianka odbiega od ideału i wyskakuje na... twojej twarzy? Zwykle takie przygody trafiają się właśnie wtedy, gdy są najmniej pożądane. Mamy jednak sposób, aby wybrnąć nawet z takich sytuacji! Zastanawiasz się jak? Recepta na przykre niespodzianki jest prosta - wrzuć do swojej torebki nowość Vichy Normaderm Hyaluspot - to twój absolutny must-have. Ten produkt nowej generacji pomoże ci wyjść z twarzą z wszelkich opresji, zachować dobry nastrój i... wspaniały wygląd! Zawsze!

[CENTER][/CENTER]

Zadanie konkursowe

Opisz zawartość swojej torebki z wyszczególnieniem co w niej jest, by móc sobie poradzić w codziennych, kobiecych sytuacjach. Uzasadnij swój wybór.

Nagroda w konkursie: 15 produktów Vichy Normaderm Hyaluspot

[CENTER][/CENTER]

Poznaj bliżej Normaderm Hyaluspot

Vichy Normaderm Hyaluspot to innowacyjna technologia "aktywnego opatrunku": połączenie kwasu hialuronowego oraz składników antybakteryjnych (kwas salicylowy + LHA).

Formuła zawiera:

1. Kwas hialuronowy, aby tworzyć niewidzialny opatrunek w miejscu niedoskonałości.
2. Kwas salicylowy o właściwościach antybakteryjnych, aby oczyszczać niedoskonałości.
3. LHA o właściwościach złuszczających, aby wspierać odnowę naskórka.

Efekt? Skuteczna redukcja punktowych niedoskonałości niezależnie od przyczyny ich powstawania. Redukuje ślady po niedoskonałościach.

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem.

Konkurs zakończony. Trwa wyłanianie laureatek. Prosimy o cierpliwość.

[CENTER][/CENTER]
Antolka23
napisał/a: Antolka23 2013-04-10 14:47
W mojej torebce oprócz portfela, kalendarza, komórki i chusteczek higienicznych, które są częścią zawartości każdej kobiecej torebki znajdują się:
1. CHUSTECZKI NAWILŻAJĄCE abym w każdej sytuacji miała czyste i świeże ręce,
2. KREM DO RĄK-podstawa w pielęgnacji dłoni, moja skóra dłoni jest bardzo słucha i wymaga odpowiedniego nawilżenia, dlatego bardzo ważne jest dla mnie smarowanie dłoni po każdym ich umyciu,
3. WAZELINA DO UST- jest bardzo mała i ma piękny zapach gdy tylko czuję suchość ust od razu ją stosuję,
4.KOREKTOR DO TWARZY i PUDER W KAMIENIU-jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to właśnie te maja pierwsze miejsce w mojej torebce, zawsze przydadzą się w sytuacji gdy nagle "coś" niespodziewanie wyskoczy na mojej twarzy,
5.PILNIK DO PAZNOKCI-niestety moje paznokcie mają tendencję do rozdwajania i łamania dlatego właśnie pilniczek jest bardzo pomocny w takich sytuacjach,
6.GRZEBIEŃ- aby moje włosy zawsze wyglądały prefekcyjnie,
7.PERFUMY- aby w każdej sytuacji pięknie pachnieć ,
joa_nna
napisał/a: joa_nna 2013-04-10 15:49
Odpowiedź brzmi: wszystko!:)
Asortyment mojej torebki jest zmienny, więc nigdy nie wiadomo na co w niej trafię. Jeśli jednak robię "remanent" w tym co noszę przy sobie, okazuje się, że jest kilka stałych i niezmiennych elementów mojej jakże pojemnej torebki!


1. Lusterko niezbędnik w każdej damskiej torebce.
Lubię mieć wszystko pod kontrolą: czy muszka wpadnie, czy oko się rozmaże, zawsze dzięki niemu szybko to zauważę.

2. Portfel w którym trzymam pieniądze, karty, dowód, masę paragonów, zdjęcia oraz pamiątki które lubię mieć przy sobie. I chociaż pieniądze szczęścia nie dają to zakupy już tak ;D

3. Telefon może nie jest najnowszej generacji i służy mi od kilku ale ważne że wysyła smsy, odtwarza muzykę, robi zdjęcia, nic więcej nie potrzebuję.

4. Klucze do domu - bez nich nigdy nie wychodzę, nawet jak zapominam to zaraz się orientuję i wracam po nie.

5. Gumy do żucia - które pomagają pozbyć się chociaż części bakterii.
Czuję miętę a gdy znienacka pocałuje mnie ukochany wiem że mam oddech w pełni do tego przygotowany.

6. Chusteczki higieniczne do przetarcia zasmarkanego noska, na odświeżanie te nawilżane.

7. Korektor - na wypryski i niedoskonałości, dobry kamuflaż dodaje mi dużo pewności.

8. Szminka, błyszczyk - w zależności od wyboru dużo uroku dodaje mi odrobina blasku i koloru.

9. Puder - do przypudrowania gdy błysk za bardzo się wyłania.

10. Antyperspirant - nie raz trzeba się odświeżyć w trakcie dnia,
z resztą chyba żadna z nas nie ma ochoty, aby w najmniej oczekiwanej sytuacji zaskoczył nas i otoczenie nie przyjemny zapach potu.

11. Perfumy - otulona ulubionym zapachem unoszę za sobą mgiełką i kuszę pięknym aromatem.

12. Tabletki przeciwbólowe - nigdy nie wiadomo kiedy dopadnie nagły ból głowy czy zęba.

13. Grzebień, wsuwki oraz gumka do włosów - by fryzura była zawsze w dobrym stanie.

14. Notes - jestem zapominalska więc zapisuję w nim najistotniejsze sprawy takie jak lista zakupów czy czynności w danym dniu do wykonania.

15. Krem do rąk - nienawidzę mieć suchych dłoni, poza tym zadbane są ozdoba kobiety.

16. Podpaski, tampony - gdy przyjdą te dni komfort i uczucie suchości zawsze u mnie gości.

17. Pilnik - by paznokcie nie drapały gdy przypadkiem się złamały.

18. Długopis - do notowania lub w awaryjnych sytuacjach skorzystania.


Na tym koniec - z takim wyposażeniem przykre niespodzianki mogą być tylko wspomnieniem:)
napisał/a: kinias19 2013-04-10 16:12
Oprócz takich niezbędnych rzeczy jak portfel i klucze od domu w mojej torebce znajdują się:
- bibułki matujące i puder- gdyby skóra zaczęła zbytnio się świecić
- pomadkę- aby nawilżyć usta w ciągu dnia
- lusterko- aby perfekcyjnie poprawić makijaż
- chusteczki odświeżające- w razie gdybym się zabrudziła. w zimę, jak jestem poza domem, używam ich też do czyszczenia butów z soli - rezultat bardzo dobry!
- tampony- tak na wypadek...;)
- perfumy- aby zawsze ładnie pachnieć
- małą szczotkę i gumkę- by okiełznać moje długie włosy
- leki przeciwbólowe- żeby szybko uśmierzyć ból
- pendrive'a- ze względu na studia i pracę bardzo często się przydaje
- żelowe wkładki do butów- na wypadek gdyby buty zaczęły obcierać
- notes i długopis- żeby móc sobie zanotować coś ważnego
- torebkę eko- często zachodzę do sklepu jak wracam do domu. a foliówek nie lubię.
- maseczkę ratowniczą- nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć..
- gumy do żucia- aby poprawić oddech
No i to chyba wszystko...:) i w pochmurne dni oczywiście parasolka..
napisał/a: jaga12Xj1 2013-04-10 16:44
W Mojej Torebce Znajduje Się Pomadka By Chronić Moje Usta Przed Słońcem Lub Mrozem ,lusterko By Sprawdzić Czy Z Moim Makijażem Jest Wszytko W Porządku I Krem Do Rąk I Tonik To Twarzy Owocowy By świeżyć Sobie Twarz Kiedy Czuję Zmęczenie
napisał/a: marta_z1907 2013-04-10 17:29
1. Portfel- w nim jest wszystko co najważniejsze i najcenniejsze, czyli dokumenty, karty i pieniądze- myślę,że bez tego nie może obyć się nikt.
2. Notes i kalendarz- aby wszystko dokładnie zaplanować i zapisać, żeby nie zapomnieć.
3. Podpaski- na wszelki wypadek wystąpienia kobiecej przypadłości.
4. Pomadka ochronna i dwa błyszczyki- aby zawsze olśniewać.
5. Długopisy(dwie sztuki)- zawsze potrzebny drobiazg.
6. Pilniczek- pierwsza pomoc dla złamanego paznokcia.
7. Lusterko- aby sprawdzić, czy wszystko jest OK.
8.Tabletki przeciwbólowe- czasem bardzo przydatne.
9.Notatniki A4 i niekiedy książki- obowiązkowa rzecz dla osoby studiującej.
10. Chusteczki do nosa- nigdy nie wiadomo, kiedy dopadnie katar alergiczny...
11. Guma do żucia- miętowy oddech to podstawa.
12. Grzebień- piękna fryzura to ważna rzecz.
13. Perfumy- aby działał na innych.
14. Telefon w specjalnym etui- kontakt z bliski jest bardzo ważny.
15. Słuchawki do telefonu- muzyka jest moim zdaniem lekiem na całe zło.
16. Worek- na wypadek pilnych zakupów.
17. NAJWAŻNIEJSZE- jeszcze dużo wolnego miejsca, aby pomieścić rzeczy nadprogramowe.
napisał/a: estus 2013-04-11 00:20
Nasze, kobiece torebki bez względu na swoją pojemność mają jakąś tajemniczą moc, która pozwala im pomieścić wszystkie niezbędne nam rzeczy. W mojej torebce na pewno znajdą się:
1. Kosmetyczka, w której jest podkład, puder, tusz do rzęs, błyszczyk, by szybko i skutecznie poprawić urodę.
2. Lusterko, bo jak bez niego sprawdzić czy wszystko jest ok.
3. Perfumy, by zawsze czuć na sobie ulubiony zapach.
4. Mokre chusteczki, nie wiadomo czy za chwilę nie zgłodnieje.
5. Gumy do żucia, świeży oddech to podstawa.
6. Krem do rąk, chyba jestem uzależniona od kremowania.
7. Butelka wody mineralnej, nawadnianie skóry od wewnątrz jest konieczne.
8. Okulary przeciwsłonecze, słońce może nas razić w każdej porze roku.
9. Szczotka do włosów, by poprawić fryzurę.
Jak widać w mojej torebce przeważają kosmetyki i rzeczy poprawiające urodę, ale nie może w niej różnież zabraknąć:
10. Portfela, w nim oprócz pieniędzy, dokumenty, zdjęcia bliskich i inne drobne papierki (paragony, bilety itp.), które zawsze zapominam wyrzucić.
11. Klucze od domu, bez nich ani rusz.
12. Telefon komórkowy, kontakt z innymi musi być.
13. Notes, zapisuje w nim wszystko co najważniejsze bez niego pogubiłabym się we wszystkim.
14. Długopis, czymś muszę zapisywać notatki.
15. Książka, którą właśnie czytam.
I wiele innych rzeczy, które akurat w tym momencie są mi absolutnie konieczne.
napisał/a: iris91 2013-04-11 00:41
W mojej torebce króluje... wszechrzecz! Tak zwykłam nazywać ten swoisty rodzaj chaosu. Jeśli chodzi o te najpotrzebniejsze i jednocześnie najbardziej kobiece bibeloty w mojej torbie to są to:

- krem do rąk - chyba zasłyszane setki razy ale prawdziwe- dłonie są moją wizytówką, więc krem to niezbędnik, a jeśli ktoś tak jak ja jest maniakiem mycia rąk to potrzebny jest mu również...
- żel antybakteryjny do rąk - małe to-to, lekkie, i przydaje się po wizycie w toalecie, w której zabrakło mydła, po kontakcie z komunikacją miejską czy po prostu dla zwykłego odświeżenia.
- pomadka-jakakolwiek-byleby-kolorowa - nie raz przeklinałam samą siebie, że gdy wypadło mi niespodziewane i nagłe wyjście zaraz po pracy czy uczelni miałam tylko zwykłą pomadkę nawilżającą, która praktyczna niesamowicie, ale wygląd ma żaden ;) I tak oto od dłuższego czasu chomikuję w torbie szminkę w mocnym kolorze. Nie zajmuje dużo miejsca, a jest niezastąpiona gdy chcę zmienić wygląd w minutę na "mocniejszy".
- zestaw mr gadget - płaskie skórzane etui, a w nim gumka do włosów, mini pilniczek, igła i nić oraz plastry na otarcia - małe, poręczne, ergonomiczne, a nie raz uratowało mi życie np gdy popruła mi się sukienka czy złamał paznokieć.

Faceci takich rzeczy nie noszą! Jednak w ramach ciekawostki przyznam się, że mój narzeczony czasem chętnie korzysta z niektórych zasobów mojej torebki ;)
agibee
napisał/a: agibee 2013-04-11 08:04
Stare przysłowie mówi : Pokaż co masz w torebce i kieszeniach a powiem Ci kim jesteś! Tak więc drogie Panie i Panowie oto JA ;)

Mam ją właśnie przed sobą i pierwsze co rzuca się w oczy to... OGROMNY BAŁAGAN !!! Aż wstyd się przyznać ale porządki wiosenne kompletnie pominęły to miejsce. Co my tutaj mamy?
1. Małą kosmetyczkę a w niej : coś do rzęs, coś do powiek, coś do ust, coś do cery... zawsze znajdzie się okazja żeby co nieco poprawić
2. Lustereczko powiedz przecie... żeby wszystko mieć pod kontrolą
3. Pędzel jeden, drugi, trzeci... nie lubię się świecić :)
4. Szczoteczka do zębów w razie gdybym nie dotarła do domu
5. Mnóstwo paragonów :) ... sama nie wiem po co??
6. Nigdzie nie ruszam się bez portfela...tak jak bez torebki :) Mam w nim wszystkie niezbędne dokumenty i pieniążki rzecz jasna !
7. Mój śliczny pendrive, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda
8. Wielofunkcyjny kobiecy gadżet a mianowicie scyzoryk z małymi nożykami, wykałaczką, pęsetą i otwieraczem :)
9. Parasolka w razie gdyby pogoda mnie zaskoczyła
10. Plastry na odciski ... nie wszystkie buty są tak wygodne jak je zachwalają
11. Telefon, aparat i ładowarki ...kontakt ze światem musi być
12. I wiele, wiele innych rzeczy typu: tamponiki, coś na ból głowy, grzebyczek, "truskaweczka" na zakupy :D

Jeszcze tylko VICHY i śmiało mogę wyprowadzać się na bezludną wyspę !!!
napisał/a: folly 2013-04-11 08:21
Torebki lubię duże i pojemne by zmieścić moje ,,niezbędniki" a więc..tusz, podkład w kamieniu, bibułki matujące, pomadka nawilżająca oraz ognista czerwień, która często ratuje mnie w sytuacji gdy muszę ,,wyglądać "a nie mam czasu na inny makijaż. Suchy szampon, lakier i szczotka do włosów także przydają się w sytuacji gdy trzeba odświeżyć lub poprawić włosy. Dobra książka, telefon z mp3 oraz notes na umilenie wolnej chwili i miejsce na zapisanie kontaktów iiii złotych myśli. Mały płyn do płukania jamy ustnej, nić dentystyczna, gumy, drażetki aby poprawić swój oddech. Sucha karma dla kotów, którą mam zawsze przy sobie, jestem wielką miłośniczką zwierząt wrażliwą na ich los i krzywdę iii puste brzuszki. Mały parasol na wypadek deszczu. Majtki- świeże czyste bo nigdy nie wiadomo gdzie wyląduje i czy wrócę na noc do domu.W mojej torebce zawsze mam małą wodę niegazowaną i jakiś zbożowy lub czekoladowy batonik na wypadek..spadku cukru. Zdjęcie ukochanej osoby, mój talizman i sposób na lepsze samopoczucie. Klucze, portfel , dokumenty- standard. Śmieci- no niestety, ale mimo częstych porządków w mojej torebce zawsze pełno w niej papierków po cukierkach, paragonów, karteczek, próbeczek itp.
napisał/a: koliber31 2013-04-15 16:06
Nie trzymam zbyt wielu rzeczy w torebce. Wiem to dziwne ale naprawdę tak jest:) Oprócz niezbędnych rzeczy typu telefon, portfel oraz dokumenty mam trochę kosmetyków ale zawsze tylko te najpotrzebniejsze. W mojej torebce jest zawsze krem z flirtem UV, ponieważ mam wrażliwą cerę i nawet zimą nakładam taki krem na twarz aby chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym. Zawsze też mam ze sobą krem do rąk-nie lubię uczucia suchych dłoni a zauważyłam że niestety dość częściej mam przesuszone ręce. Podręczne lusterko-by sprawdzić jak wyglądam , czy czasami makijaż się nie rozmazał. Mam też zawsze bezbarwny błyszczyk do ust lub bezbarwną pomadkę by chronić usta przed przesuszeniem. Jestem jedną z niewielu chyba kobiet które mają albo przynajmniej starają się mieć porządek w torebce. Nie lubię szukać i wysypywać zawartość torebki by znaleźć najpotrzebniejszą rzecz. Zawsze też noszę ze sobą puder do twarzy lub bibułki matujące gdyż moja twarz niestety jest mieszana i lubi się świecić. Oprócz tego korektor antybakteryjny w razie gdy wyskoczy jakaś niemiła niespodzianka. I najważniejsze-zawsze ale to zawsze zdjęcie ukochanego w portfelu. Mimo że mam na telefonie kilka Jego zdjęć bardzo pilnuje by nie zgubić tradycyjnego zdjęcia trzymanego w portfelu:)
napisał/a: aniuska42 2013-04-15 17:10
w mojej torebce zawsze jest kredka do oczu, nie tylko służy do podkreślenia ich ale także służy jako długopis-na wszelki wypadek żeby zostawić gdzieś swój numer, oczywiście są jakieś "żujki" bo ja lubię przeżuwać, karta kredytowa-bo gotówki nie potrafię mieć przy sobie bo zaraz ją tracę, rachunki z "biedronki" uwielbiam ten sklep. Dokumenty, gumka do włosów, i mnóstwo przepisów kulinarnych, bo non stop coś znajdę fajnego, ze ciągle od kogoś spisuje. I chyba to wszystko, no jeszcze zdjęcie mojego męża, żebym zawsze go miała przy sobie choć jest kilkaset kilometrów ode mnie. I chyba ono jest najważniejsze.