Jak i gdzie spędzacie Wielkanoc?

dziewiatka9
napisał/a: dziewiatka9 2013-03-27 14:10
No właśnie? :) Jak wygląda Wielkanoc Polek w 2013 roku? Coraz więcej osób woli spędzać święta na wyjazdach, na sportowo, nie w rodzinnym gronie. Jak to z Wami jest? :)

Bo ze mną jest tak, że wolę, chcę odpoczywać w gronie rodzinnym :)
chmielka
napisał/a: chmielka 2013-03-27 14:29
Ja również nie wyobrażam sobie świąt spędzonych inaczej niż z rodziną. Żal mi by nawet było gdzieś w tym czasie wyjeżdżać. Na wycieczki mogę wyruszać w nudne, szare dni, podczas których w domu i tak nic ciekawego bym nie robiła, a nie podczas świąt. Są one jedną z niewielu okazji do spędzenia czasu spokojnie, z rodziną :)
napisał/a: olamik 2013-03-28 11:01
Witam,

mam taka możliwość i wyjeżdżam do rodziny na wieś. Inaczej wszytsko tam pachnie i smakuje i to strasznie celebruje.
napisał/a: dyt 2013-03-30 16:19
W domu z rodziną ;) Co prawda miałam możliwość wyjazdu do SPA na ten czas, ale to nie w moim stylu ;) wolę posiedzieć na święta w domu a do SPA wybrać się w jakiś wolny weekend ;)
basiekkk
napisał/a: basiekkk 2014-04-02 13:08
Ja w domu rodzinnym, zawsze nie mogę się doczekać świąt, bo jest w końcu okazja, by wrócić do domu. Chociaż na 2 dni. Nie wyobrażam sobie świąt w innym miejscu – tam jest ciepło, bezpiecznie :)
napisał/a: Agnieszka146 2014-04-04 16:57
Serdecznie zapraszamy Państwa do zorganizowania rodzinnych Świąt Wielkanocnych w domku na Mazurach!

Nasz domek położony jest w samym sercu Mazur, w otulinie lasu, na skraju Puszczy Piskiej. Jest to wygodny, dobrze wyposażony dom o wysokim standardzie. Jest to idealne miejsce, aby wyciszyć się, zregenerować siły, uporządkować myśli, uciec od codzienności, wielkiego miasta i żeby spędzić wspaniały czas z rodziną.

Rezerwacji mogą Państwo dokonać pod numerem tel.: 519 604 233

Szczegółowa oferta na stronie: http://Villa-Relax.pl

napisał/a: fashi0n 2014-04-06 11:27
W domu, tradycyjnie, w rodzinnym gronie :)
nawiaa
napisał/a: nawiaa 2014-04-11 15:27
My w tym roku rodzinnie, spokojnie, tak jak lubię najbardziej. Nie wyobrażam sobie, żeby w święta gdzieś wyjechać, nie być z najbliższymi.
jmalinowska
napisał/a: jmalinowska 2014-04-14 10:34
Weekend majowy będzie rodzinnie, w domu ze śniadaniem itd. Wyjazd planuję na Weekend majowy. Zastanawiamy się nad tym hotelem: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/zakopane/hotel-zakopane.htm
Czy ktoś już tam wynajmował? Jak oceniacie to miejsce?
napisał/a: kaaasiaa25 2014-04-14 12:36
My co roku spędzamy świeta u innych rodziców, na zmianę żeby było sprawiedliwie. Więc w tym roku u moich rodziców. Zazwyczaj siedzimy w domu i po południu wychodzimy na spacer wszyscy razem o ile pogoda dopiesze. Dużo rozmawiamy ze sobą bo o to chodzi:)
blackorchidx
napisał/a: blackorchidx 2014-04-14 14:49
Święta z rodziną. Miałam robić u siebie w tym roku, ale tak się złożyło, że spontanicznie wyjechaliśmy nad morze ;) i wracamy w Wielką Sobotę.
Ale jakoś tak tradycyjnie, rodzinnie od kiedy pamiętam...
stazzja
napisał/a: stazzja 2014-04-16 15:42
Ja w tym roku po raz pierwszy u mojego partnera - u jego rodziny. Jestem strasznie zestresowana, ale mam nadzieję, że mimo wszystko miło spędzimy ten czas :D