Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Witaminy więcej

Które witaminy same zażywacie, a które najlepiej sprawdzają się jako składnik kosmetyków?

forum

Wibrator dla par więcej

Korzystacie?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. Dodano: 20-03-2017, 18:50 #31

Odp: Jak i gdzie spędzacie Wielkanoc?

Ja w tym roku nie robię świąt w domu. Jestem tak przemęczona pracą, zestresowana że muszę odpocząć. Wybieram się do mojego rodzinnego miasta do Wrocławia, mój mąż nigdy tam nie był. Święta spędzimy w Q Hotel Plus Wrocław , mają ciekawą ofertę Wielkanocną, posiłki, super wyposażone pokoje w hotelu, także zamierzam odpoczywać i zwiedzać.

2. Dodano: 22-03-2017, 14:49 #32

Jak zawsze z rodziną, jestem tradycjonalistką, nie wyobrażam sobie inaczej spedzac świąt niż z bliskimi. Jednego dnia jedziemy do moich rodziców, drugiego do rodziców męża. Chciałabym kiedys zorganizować święta u siebie ale rodzice chcą żeby do nich przyjeżdzac, mam dużo rodzeństwa i tam sie wszyscy spotykamy, u mnie w sumie nie byłoby tyle miejsca w mieszkaniu, a dom sie dopiero buduje, to może w przyszłości ich namówie

3. Dodano: 24-03-2017, 12:50 #33

Ja spędzę wielkanoc w swoim rodzinnym domu Moja mama zawsze przygotowuje wyśmienite śniadanie wielkanoscen i te wszystkie wypieki <3

4. Dodano: Wczoraj, 12:22 #34

Cytat Zamieszczone przez dziewiatka9 Zobacz posta
    No właśnie? Jak wygląda Wielkanoc Polek w 2013 roku? Coraz więcej osób woli spędzać święta na wyjazdach, na sportowo, nie w rodzinnym gronie. Jak to z Wami jest?

Bo ze mną jest tak, że wolę, chcę odpoczywać w gronie rodzinnym
    Ja za granicą, gdzie obecnie mieszkam. Niestety bilety lotnicze na okres świąteczny zawsze idą strasznie w górę... Dlatego wolę przyjechać i odwiedzić rodzinę tydzień-dwa później za kilkukrotnie mniej, bo w świętach nie jest najważniejsze to że MUSISZ się spotkać z rodziną- najważniejsze jest, żeby o nich myśleć.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Powiązane wideo

Uprawnienia umieszczania postów