olejek araganowy

napisał/a: andziaa23 2013-03-19 15:43
Co sądzicie o olejku araganowym? Wyraźcie swoje opinie na jego temat jak ktoś używał.
napisał/a: Mrskobietka 2013-10-14 12:27
Używam olejku arganowego do włosów jest super. Po nim włosy są lśniące,gładkie i wyglądają zdrowo. Jak dla mnie lepszy niż maski czy odżywki do włosów.Przed jego stosowaniem zawsze wyglądałam jakbym się nie uczesała puszyły się strasznie więc naprawdę polecam. Ja mam Kurację z olejkiem arganowym z Avonu.
napisał/a: Anna_N 2013-10-14 12:57
Ja miałam kiedyś próbkę olejku aragnowego z firmy The Secret Soap Store - jest świetny tylko troszkę drogi. Ale musiałabym go używać dłużej żeby zauważyć jakieś efekty
napisał/a: 5Sonia75 2014-01-29 20:08
także polecam do zabiegu olejowania włosów, wypróbowane na własnej głowie, włosy są piękne , a oprócz tego można wypróbować także na innych częściach ciała http://www.cosnet.pl/olejek-do-masazu-twarzy-arganowy-30ml.html
napisał/a: JoaSzasz 2014-04-16 12:02
Ja mam krem do rąk Ziaji z olejkiem arganowym, daje fajne działanie, ale dość krótkie... Po użyciu zostaje na rękch taka fajna powłoka, ręce są gładziutkie, ale za jakiś czas znowu mam suche dłonie i znowu musze smarować...
napisał/a: rosie_hw 2014-06-15 23:19
JoaSzasz napisal(a):Ja mam krem do rąk Ziaji z olejkiem arganowym, daje fajne działanie, ale dość krótkie... Po użyciu zostaje na rękch taka fajna powłoka, ręce są gładziutkie, ale za jakiś czas znowu mam suche dłonie i znowu musze smarować...


spróbuj z olejkiem arganowym z bielendy. nie natluszcza na mocno nawilza i jest niedrogi ;)
napisał/a: rosie_hw 2014-06-22 00:44
a ja uzywam serii olejek arganowy z bielendy - glownie na cialo bo mam strasznie sucha skore po kapieli ;)
napisał/a: iza_bella 2014-06-22 16:05
rosie_hw napisal(a):a ja uzywam serii olejek arganowy z bielendy - glownie na cialo bo mam strasznie sucha skore po kapieli ;)


ja uzywam tego olejku naprzemiennie z maslem owocowym bielendy :)
napisał/a: 5Sonia75 2014-06-23 20:11

Też stosuję ten olejek naprzemiennie z masłem Bielendy


Olejek parę kropli do balsamu do ciała, i skóra super nawilżona i odżywiona.
Masło głęboko nawilża, poprawia jędrność, relaksuje, pięknie pachnie. Same plusy :)
napisał/a: justtinne33 2014-08-12 09:51
ja używałam olejku z bielendy i jestem bardzo zadowolona, bo sługo szukałam czegoś co naprawdę intensywnie nawilży skórę i włosy
napisał/a: 5Sonia75 2014-08-12 21:04
Rzeczywiście olejek z Bielendy to strzał w dziesiątkę :)
napisał/a: lindos 2014-09-01 20:32
i ja fascynuję się ostatnio olejkiem arganowym! kupiłam już szampon i odżywkę do włosów z jego dodatkiem. Dlatego zgłosiłam się do wzięcia udziału w akcji tuszu Rimmel'a Wonder'full. I tym razem olejek arganowy nie zawiódł - rzęsy wyglądają jakoś tak zdrowiej. A i efekt naturalnego pogrubienia zasługuje na pochwałę :)