Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Pogaduchy przy kawie więcej

Czyli rozmawiamy, o czym tylko chcemy

forum

Życzenia świąteczne 2014 więcej

Czego sobie życzymy z okazji świąt Bożego Narodzenia?

forum

Gdzie w tym roku spędzacie Wigilię? więcej

Organizujecie wieczerzę same, gościcie u rodziny, a może gdzieś wyjeżdżacie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. Dodano: 19-03-2013, 16:43 #1

olejek araganowy

Co sądzicie o olejku araganowym? Wyraźcie swoje opinie na jego temat jak ktoś używał.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 20-03-2013 o 11:23

2. Dodano: 14-10-2013, 13:27 #2

Odp: olejek araganowy

Używam olejku arganowego do włosów jest super. Po nim włosy są lśniące,gładkie i wyglądają zdrowo. Jak dla mnie lepszy niż maski czy odżywki do włosów.Przed jego stosowaniem zawsze wyglądałam jakbym się nie uczesała puszyły się strasznie więc naprawdę polecam. Ja mam Kurację z olejkiem arganowym z Avonu.

3. Dodano: 14-10-2013, 13:57 #3
    Przegląda
    Kraków

Ja miałam kiedyś próbkę olejku aragnowego z firmy The Secret Soap Store - jest świetny tylko troszkę drogi. Ale musiałabym go używać dłużej żeby zauważyć jakieś efekty
    Blogerka zauroczona kosmetykami naturalnymi, współpracuję obecnie ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

4. Reklama

5. Dodano: 29-01-2014, 21:08 #4

także polecam do zabiegu olejowania włosów, wypróbowane na własnej głowie, włosy są piękne :-), a oprócz tego można wypróbować także na innych częściach ciała http://www.cosnet.pl/olejek-do-masaz...nowy-30ml.html

6. Dodano: 16-04-2014, 13:02 #5

Ja mam krem do rąk Ziaji z olejkiem arganowym, daje fajne działanie, ale dość krótkie... Po użyciu zostaje na rękch taka fajna powłoka, ręce są gładziutkie, ale za jakiś czas znowu mam suche dłonie i znowu musze smarować...

7. Dodano: 16-06-2014, 00:19 #6

Cytat Zamieszczone przez JoaSzasz Zobacz posta
    Ja mam krem do rąk Ziaji z olejkiem arganowym, daje fajne działanie, ale dość krótkie... Po użyciu zostaje na rękch taka fajna powłoka, ręce są gładziutkie, ale za jakiś czas znowu mam suche dłonie i znowu musze smarować...
    spróbuj z olejkiem arganowym z bielendy. nie natluszcza na mocno nawilza i jest niedrogi

8. Dodano: 22-06-2014, 01:44 #7

a ja uzywam serii olejek arganowy z bielendy - glownie na cialo bo mam strasznie sucha skore po kapieli

9. Dodano: 22-06-2014, 17:05 #8

Cytat Zamieszczone przez rosie_hw Zobacz posta
    a ja uzywam serii olejek arganowy z bielendy - glownie na cialo bo mam strasznie sucha skore po kapieli
    ja uzywam tego olejku naprzemiennie z maslem owocowym bielendy

10. Dodano: 23-06-2014, 21:11 #9

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	olejek.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	7.3 KB
ID:	42601
    Też stosuję ten olejek naprzemiennie z masłem Bielendy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	masło arbuzowe.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	11.3 KB
ID:	42603

Olejek parę kropli do balsamu do ciała, i skóra super nawilżona i odżywiona.
    Masło głęboko nawilża, poprawia jędrność, relaksuje, pięknie pachnie. Same plusy

11. Dodano: 12-08-2014, 10:51 #10

ja używałam olejku z bielendy i jestem bardzo zadowolona, bo sługo szukałam czegoś co naprawdę intensywnie nawilży skórę i włosy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów