Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Wielka Brytania więcej

Czyli miejsce dla Polek mieszkających na wyspach

forum

Białe sukienki więcej

Lubicie je nosić czy uważacie za mało praktyczne?

forum

Masaż erotyczny więcej

Czy są wśród nas zwolenniczki tej formy urozmaicania życia seksualnego?

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Dodano: 19-03-2013, 15:43 #1

olejek araganowy

Co sądzicie o olejku araganowym? Wyraźcie swoje opinie na jego temat jak ktoś używał.
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 20-03-2013 o 10:23

2. Dodano: 14-10-2013, 12:27 #2

Odp: olejek araganowy

Używam olejku arganowego do włosów jest super. Po nim włosy są lśniące,gładkie i wyglądają zdrowo. Jak dla mnie lepszy niż maski czy odżywki do włosów.Przed jego stosowaniem zawsze wyglądałam jakbym się nie uczesała puszyły się strasznie więc naprawdę polecam. Ja mam Kurację z olejkiem arganowym z Avonu.

3. Dodano: 14-10-2013, 12:57 #3
    Przegląda
    Kraków

Ja miałam kiedyś próbkę olejku aragnowego z firmy The Secret Soap Store - jest świetny tylko troszkę drogi. Ale musiałabym go używać dłużej żeby zauważyć jakieś efekty
    Blogerka zauroczona kosmetykami naturalnymi, współpracuję obecnie ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

4. Reklama

5. Dodano: 29-01-2014, 20:08 #4

także polecam do zabiegu olejowania włosów, wypróbowane na własnej głowie, włosy są piękne :-), a oprócz tego można wypróbować także na innych częściach ciała http://www.cosnet.pl/olejek-do-masaz...nowy-30ml.html

6. Dodano: 16-04-2014, 12:02 #5

Ja mam krem do rąk Ziaji z olejkiem arganowym, daje fajne działanie, ale dość krótkie... Po użyciu zostaje na rękch taka fajna powłoka, ręce są gładziutkie, ale za jakiś czas znowu mam suche dłonie i znowu musze smarować...

Uprawnienia umieszczania postów