Strony dla początkujących modelek?

napisał/a: modziarka 2013-03-14 00:58
Cześć dziewczyny,

ostatnio zaczęłam szukać stron dla początkujących modelek i fotomodelek które mogą pomóc im w rozpoczęciu pracy w branży.

Zaintrygowała mnie przede wszystkim jedna, a uściślając jeden blog o modzie który ma na celu właśnie pomóc młodym nie tylko modelkom ale również początkującym projektantom mody, wizażystom i wszystkim chcącym zaistnieć w świecie mody.

TheFashionProject bo tak się nazywa, jak zauważyłam została założona w 2012 roku w Wielkiej Brytanii, ale posiada również polską wersje językową więc każdej z Was powinna podpasywać. Posiada póki co małą bazę modelek, stylistów i wizażystów ale jak już zauważyłam istnieje dosyć krótko lecz zapowiada się świetnie!

Wydaje mi się, że to świetny pomysł i nie spotkałam się jeszcze z takim projektem w Polsce więc chciałam się z Wami nią podzielić.

Link - Blog o modzie

Znacie podobne strony/blogi które mogą pomóc w taki sam sposób? Zrobimy listę dla zainteresowanych dziewczyn, Kto wie, może dzięki Nam którejś z nas uda się zaistnieć w tym jakże ciężkim do przebicia się sektorze.

Pozdrawiam!