Konkurs "Celebruj swoją kobiecość z pierścionkami PANDORA"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-03-06 17:41
Do wygrania wyjątkowa biżuteria PANDORA

[LEFT][CENTER]
fot. serwis prasowy[/CENTER][/LEFT]

PANDORA to ręcznie wykańczana i ponadczasowa biżuteria symbolizująca wyjątkowe chwile w życiu. Z okazji Dnia Kobiet przygotowała konkurs, w którym do zdobycia jest piękna biżuteria w postaci trzech pierścionków.

[CENTER]Zadanie konkursowe:
Napisz, który z zaprezentowanych zestawów oddaje Twój styl i podkreśla Twoją kobiecość?






[/CENTER]

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 21 marca 2013.

Regulamin konkursu
napisał/a: jaga12Xj1 2013-03-06 19:04
Styl Rockowy To Jest Ten Zestaw Który Wyraża Mnie Jest Zestawem Wyrazistym Taki Jaki Ja Mam Charakter W Którym Wiem Czego Chcę Od życia
napisał/a: iris91 2013-03-06 21:34
Zestaw numer 3 - czyli romantyczny.
Styl glamour może być czasem przesadzony. Ba! Nawet czasem zbyt modny, przekombinowany, a rockowy może wręcz odebrać całą kobiecość. Nie twierdzę że tak być musi i jest absolutnie w każdym przypadku, ale - zdarza się ;) Za to styl romantyczny jak żaden inny podkreśla kobiece walory- zwiewne sukienki, delikatne kolory, miękkie tkaniny, subtelne kształty, delikatne dodatki. Lubię to!
Zestaw trzeci jak najbardziej podkreśla mój styl - jest uroczy, efektowny, a jednocześnie niezwykle stylowy.
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2013-03-06 21:54
Styl rockowy w wykonaniu tej biżuterii to to co jest idealne dla mnie. Duże wyraziste i rzucające się w oczy kamienie, ciężki i bogaty styl, a zarazem fantazyjne wykonanie to coś dla mnie. Ot uwielbiam rzucać się w oczy tak jak i ten wyjątkowy pierścień.
napisał/a: Monic90 2013-03-06 22:28
Styl Glamour - cała ja,
mody i szyku esencja!
Nic tak kobiecości nie dodaje,
jak stylowych dodatków himalaje!
Ale, ale - chwila moment!
Ten pierścionek to ewenement!
Wystarczy tylko ON na palcu,
aby poczuć się niczym dama w tańcu!
A już kończąc tę opowieść,
Styl Glamour - potrafi kobiecości dowieść!
:)
primadonna
napisał/a: primadonna 2013-03-06 23:48
Styl romantyczny - jestem niepoprawną marzycielką, jeśli chodzi o miłość to granice i odległości przestają dla mnie istnieć... :)
Czasem tak się zapomnę w tym swoim romantycznym zakochaniu, że maluję usta tuszem do rzęs, ubieram sweter tyłem do przodu i wychodzę z domu w kapciach... ale co tam, najważniejsze, że robię to z uśmiechem na twarzy i myślami pełnymi Niego. :)

Tak, zdecydowanie styl romantyczny to mój styl. :)
A ten pierścionek pasuje do niego doskonale - sama się rumienię w tym kolorze jaki ma kamyczek w pierścionku, jak tylko słyszę cudowne komplementy z ust mojego Mężczyzny... :)
napisał/a: aneta1114 2013-03-07 09:09
Wybieram pierścionek nr 1 połączenie fioletu i czerni jest bardzo oryginalne!Ten jest dla kobiety odważnej,śmiałej ,która wie jaki ma cel w życiu: jest twarda i jednocześnie wrażliwa -jest opoką,indywidualnością !Dodatki są bardzo ważne -odkąd pamiętam zawsze uwielbiałam biżuterie,która jest nieodzowna częścia mojego stroju.Stawiam na oryginalność i indywidualność,która to nadaje zupełnie inne znaczenie codziennemu ubiorowi.Biżuteria ta sprawia, ze jestem szczęśliwa i w biżuterii zakochana po uszy.Lubie prostą,nietuzinkową ale z pazurem i charakterem......Wiem,że moda i trendy przemijają ale tak stylowa biżuteria nigdy nie straci swego blasku,uroku )Moja kobiecość to zewnętrzna delikatność i wewnętrzna siła i tylko pierścionek Pandory styl rockowy potrafi ukazać to jaka jestem w środku ,a moje życie dzięki temu nabiera barw ........... .)
napisał/a: Poleczka2001 2013-03-07 09:45
Witam!
Wybór był trudny, tak jak w życiu:)
Stawiam jednak na Styl Glamour!!!
Idealny dla kobiety zdecydowanej ale i romantycznej!
Esencja kobiecości!
Piękne, subtelne i wyrafinowane połączenie zimnych kolorów!
Jest dopełnieniem wizerunku eleganckiej kobiety - skupia uwagę i dodaje blasku kobiecie podczas romantycznej kolacji:)
Idealny dla mnie!
napisał/a: halinaotta 2013-03-07 12:46
Podobają mi się wszystkie trzy wersje,jednak ROCKOWY oddaje całkowicie mój charakter-przypomina o wyjazdach na rockowe koncerty,na tysiące płyt,których codziennie słucham.Rock to styl życia- w ciągłym ruchu,kolorowy-bo rockman/czy jak w moim przypadku rockwoman/nie lubi rutyny-w życiu szuka wciąż nowych wyzwań,realizuje swoje marzenia i przede wszystkim kocha wolność-bardzo szeroko pojętą.ROCK to FREEDOM-a Wolność to ja-moja osobowość.Do tej pory na zajęciach tanecznych zawsze dostaję dodatkowego powera przy muzyce jive lub rocke&roll.Chociaż tańczę tez zmysłową rumbę i romatycznego walca - to rock&roll sprawia,że żyję,mam jeszcze większy apetyt na życie,nowe przygody.Bardzo rockendrolowo wyglądałabym w takim pierścionku tańcząc rocka
napisał/a: jolunia559 2013-03-07 13:19
GDYBYM MIAŁA WYBRAĆ I OKREŚLIĆ SWÓJ STYL TO ZDECYDOWANIE STYL ROMANTYCZNY.
Niepoprawna romantyczka ,która przez całe życie szuka miłości,czułości.Czeka na rycerza,który przyjedzie na białym rumaku pod okno,poprosi o spuszczenie warkocza i wspólne spędzenia upojnej nocy w łożu pod baldachimem rozgwieżdżonego nieba.Książe od lat ten sam.Nie na białym rumaku przyjechał,a na rozklekotanym rowerze,a spełniają się podczas czytania romansów i magicznych snów.
napisał/a: kwiatek21 2013-03-07 14:11
Zdecydowanie styl rockowy! Pierścionki te są takie jak ja, zupełnie zakręcone, niebanalne, oryginalne. Podkreślają moja buntowniczą naturę, czasem czarny charakterek.. Lubie takie połączenia kobiecości z zadziorem.
napisał/a: kwiatek21 2013-03-07 14:14
Zdecydowanie styl rockowy! Pierścionki te są takie jak ja, zupełnie zakręcone, niebanalne, oryginalne. Podkreślają moja buntowniczą naturę, czasem czarny charakterek.. Lubie takie połączenia kobiecości z zadziorem.