Konkurs "Bądź piękna w Dzień Kobiet"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-03-01 09:41
Z okazji Dnia Kobiet zadbaj o zdrową, świeżą skórę - weź udział w naszym konkursie i wygraj jedno z dwóch zaproszeń na zabieg hydrabrazji

[CENTER][/CENTER]

Z okazji Dnia Kobiet Dr Monika Grzesiak zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne konsultacje, w trakcie których będą mogły poznać odpowiedzi na wszystkie pytania związane z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Co możesz wygrać?

Każda w Was może także wziąć udział w naszym konkursie i wygrać jedno z dwóch zaproszeń na zabieg hydrabrazji w Klinice dr Grzesiak!

[CENTER][/CENTER]

Co musisz zrobić?

Aby wygrać jedno z dwóch zaproszeń na zabieg hydrabrazji wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

[CENTER]Dlaczego chciałabyś skorzystać z zabiegu dermabrazji wodnej?[/CENTER]

Autorów 2 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na zabieg hydradermabrazji w Klinice dr Grzesiak. Więcej o zabiegu możesz przeczytać tutaj.

Ważne: Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie FanPage'u Kliniki Dr Moniki Grzesiak

Na wasze zgłoszenia czekamy do 7 marca 2013.

Wyniki konkursu ogłosimy 8 marca. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej mailem.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
rendus
napisał/a: rendus 2013-03-01 23:41
Dlaczego chciałabym skorzystać z zabiegu dermabrazji wodnej?

Skończyłam 44 lata i kiedy patrzę w lustro coraz mniej przypominam roześmianą, ładną dziewczynę sprzed lat. Samej trudno mi w to uwierzyć, że od dawna jestem już dojrzałą kobietą. Nie mam pojęcia, gdzie zapodziało się ostatnich 20 lat mojego życia. Przyglądam się sobie w lustrze i myślę czy to naprawdę ja? Dziwię się bruzdom na czole, że takie mocno zarysowane, że głębokie...
I te uporczywe linie zmarszczek w okolicach oczu, które cienką pajęczyną oplatają skórę wokół nich. Zmarszczki mimiczne, które są tak mało kobiece wprawiają mnie czasem w zakłopotanie. Rozszerzone pory jak u skórki pomarańczy, przykryły gładką niegdyś cerę.
Zawsze dbałam o siebie. Stosowałam odpowiednie kosmetyki, ale kiedy skóra się starzeje nic jej przed tym nie powstrzyma. Tak kosmetyki hamują i łagodzą skutki, ale nie są w stanie powstrzymać tykającego zegara biologicznego.
A może tak choć na krótki czas powrócić do młodości? Przywrócić skórze blask i gładkość? Zapomnieć o zmarszczkach? Popatrzeć w lustro i uśmiechnąć się do siebie... Nie oczekuję cudu, ale ...
za dwa miesiące mój syn bierze ślub, chciałabym być piękną choćby w ten jeden, jedyny dzień. Oto powody dla których obnażając swoje kobiece wnętrze z delikatnym przymrużeniem oka, opowiedziałam o sobie, gdyż zapragnęłam skorzystać z zabiegu dermabrazji wodnej. Czy znajdą Państwo bardziej zdesperowaną kandydatkę?
napisał/a: kinias19 2013-03-02 15:23
Dlaczego chciałabym skorzystać z zabiegu dermabrazji wodnej?
Ponieważ nie jestem w stanie wyjść z domu bez makijażu. Nie wyobrażam sobie nawet wyskoczyć do pobliskiego sklepu po bułki bez nałożenia podkładu i pudru…Pomimo tego, że nie jestem już nastolatką i okres dojrzewania mam dawno za sobą to wciąż borykam się z trądzikiem. Każdego dnia moja skóra doprowadza mnie do istnego szału- gdy pozbędę się jakiś krostek, pojawiają się następne i tak w kółko. Dlatego staram się jak najrzadziej patrzeć w lustro żeby nie popaść w jakąś chandrę z ich powodu (wiem, wiem zapewne dla wielu osób może wydawać się to głupie, ale uwierzcie, że jeśli ktoś zmaga się z trądzikiem 10 lat i efektów nie widać to naprawdę może to wykończyć psychicznie człowieka). Długotrwałe stosowanie maści i kremów przeciwtrądzikowych doprowadziły do tego, że moja skóra jest bardzo wrażliwa. Leki, maseczki, domowe sposoby nie pomogły mi uporać się z tym strasznym problemem jakim jest trądzik. W dodatku w niektórych miejscach pojawiły się blizny. Kto wie, może właśnie zabieg dermabrazji wodnej byłby moim sprzymierzeńcem w tej nierównej walce..Chciałabym sprawdzić czy faktycznie potrafi pomóc w oczyszczeniu i nawilżeniu skóry, poprawie jej kolorytu oraz złagodzeniu zmian trądzikowych. Jeśli tak to z pewnością zostałabym jego największą fanką i korzystała z niego regularnie!
napisał/a: edyta1421 2013-03-03 10:27
Cudownie jest wygrywać!! Osobiście bardzo mi zależy na tym, ponieważ od dawna zastanawiam się nad skorzystaniem z tego zabiegu. Chociaż mam 21 lat to moja twarz jest niedotleniona, o nierównym kolorycie, z przebarwieniami. Przede wszystkim jest bardzo bardzo sucha i nie potrafię sobie z nią poradzić. Używam dużo kremów i peelingów ale i tak nic to nie daje. Zawsze na twarzy muszę mieć fluid, zazdroszczę dziewczynom które mogą cieszyć się swoim naturalnym wyglądem w lustrze. Pieniądze nie odgrywają u mnie za dużego problemu tylko czas. Dlatego myślę, że gdybym wygrała to co innego i musiałabym go znaleźć. Dodam również, że mam koleżanki z podobnymi dolegliwościami i one chętnie posłuchają mojej opinii na temat zabiegu. Każda kobieta zasługuje na wszystko co najlepsze mam nadzieję, że Wasza klinika jest właśnie tym. Liczy się naturalne piękno!! Pozdrawiam.
napisał/a: kj23 2013-03-03 18:56
Gdyby nie fakt że przeczytałam artykuł o dermabrazji wodnej zapomniałbym o sobie .No tak praca - dom i tak na okrągło ,czasem nie pamietam jak się nazywam ! Ale dosc z tym ! W koncu widze ,ze klinika dr Grzesiak przemówiła do mnie - BĄDZ PIĘKNA ! tak chcę być piękna ! chcę bym moja twarz pasowała do mnie ,do mojego wieku , tak aby Ci którzy mnie zobacza na dzień dobry zapytali - KInga cos inaczej wyglądasz !a ja usmiechne się w duchu i odpowiem tak masz racje, ale tylko dzieki hydradermabrazji taki efekt zyskasz - zyskasz siebie , wewnetrzna radosć z codziennego spoglądania w lustro tak własnie na codzień !
napisał/a: AleAlexa 2013-03-04 13:18
Dlaczego chciałabym skorzystać z zabiegu?
Ponieważ wielkimi krokami nadchodzi wiosna, ja - księżniczka szukająca księcia na białym koniu powinnam wyglądać nienagannie Nie godzi się wychodzić na spotkanie z powiększonymi porami, niezbyt miło jest spoglądać w lustro i widzieć lekkie przebarwienia, a nie daj Boże zmarszczki! Jestem pewna, że hydrabrazja przygotuje moją twarz do wiosny i położy kres poszukiwaniom tego jedynego :D
napisał/a: zosiaczek11 2013-03-04 14:06
Jako młoda mama nie czuję się atrakcyjna. Moim uciążliwym problemem są wągry i wciąż pojawiające się zanieczyszczenia w tzw. strefie 'T'. Brakuje mi motywacji do pracy nad sobą ( to całodzienne siedzenie z malenstwem rozleniwia :o ) i myśle, że taki zabieg mógłby być idealnym początkiem. W końcu twarz jest najważniejsza, bo jest zawsze na widoku!!!
napisał/a: oliwka95 2013-03-04 15:36
Bo życie jest zbyt krótki, aby je marnować. Trzeba "rwać" z niego ile się da. A jeżeli możemy wyglądać i czuć się lepiej wykorzystując najnowsze technologie i wynalazki to trzeba z nich skorzystać by móc cieszyć się życiem, bo" NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA"
bluangel
napisał/a: bluangel 2013-03-05 15:36
Dlaczego chciałabyś skorzystać z zabiegu dermabrazji wodnej?
Niedawno ukończyłam 40 lat , w swoje urodziny z przerażeniem spojrzałam w lustro ,niestety fakty mówią same za siebie . Skóra twarzy poszarzała ,stracila jędrność ,sińce pod oczami dają się we znaki ,krótko mówiąc nie wyglądam powalająco . Czy tak powinna wyglądać kobieta dojrzała,w kwiecie wieku ? NIEEE!
Chcialabym wygrać zabieg dermabrazji wodnej ponieważ chcę wyglądać jak prawdziwa 40 ,pewna swej atrakcyjności ,zadowolona z życia :) Zgłaszam się do tego konkursu ponieważ wszyscy mówią że życie zaczyna się po 40
napisał/a: basiula1 2013-03-05 16:07
To się porobiło !
Oczekujecie bym podała dlaczego chcę skorzystać z zabiegu dermabrazji wodnej a moja skóra już potrzebuje pomocy i twardych konkretów w postaci spektakularnych efektów :) Najlepiej żeby było szybko , przyjemnie i skutecznie -skóra powinna odzyskać jędrność i elastyczność ponieważ wygląda fatalnie ! W pracy przezywają mnie biedronka ,a wszystko przez ślady po pryszczach .Moje życie nie należy do latwych...Pragnę odzyskać zdrowy koloryt skóry by móc cieszyć się życiem .Myślę że hydrobrazja w Klinice dr Grzesiak by mi w tym pomogła
napisał/a: basiula1 2013-03-05 16:29
To się porobiło !
Oczekujecie bym podała dlaczego chcę skorzystać z zabiegu dermabrazji wodnej a moja skóra już potrzebuje pomocy i twardych konkretów w postaci spektakularnych efektów :) Najlepiej żeby było szybko , przyjemnie i skutecznie -skóra powinna odzyskać jędrność i elastyczność ponieważ wygląda fatalnie ! W pracy przezywają mnie biedronka ,a wszystko przez ślady po pryszczach .Moje życie nie należy do latwych...Pragnę odzyskać zdrowy koloryt skóry by móc cieszyć się życiem .Myślę że hydrobrazja w Klinice dr Grzesiak by mi w tym pomogła
HOLLYWODD
napisał/a: HOLLYWODD 2013-03-05 17:15
Zaproszenie na na zabieg hydrabrazji w Klinice dr Grzesiak pragnę wygrać ponieważ we wrześniu tego roku mam ślub . Chciałabym w tym dniu wygladać oszałamiająco i sprawić na przyszłym mężu jak i gościach niesamowite wrażenie .
Wierzę że w Klinice dr Grzesiak doprowadzono by moja skórę do perfekcji . W chwili obecnej na mojej twarzy widać drobne zmarszczki mimiczne i kilka miniaturowych blizn po trądzikowych.Potrzebny mi doskonały specjalista który fachowo podejdzie do mojego problemu .
Dlaczego zabieg w Klinice dr Grzesiak? ponieważ chcę by najlepsi zajęli się moją skórą :)