Biała kuchnia i fototapety

napisał/a: RozaMagda 2013-02-20 14:41
Jak wiadomo ostatnimi czasy króluje trend w aranżacji kuchni uwzględniający biel, biel i jeszcze raz biel. Muszę przyznać, że niektóre aranżacje są naprawdę bardzo udane mimo, iż zwolenniczką bieli w kuchni nie jestem. Ciekawa natomiast jestem co myślicie na temat fototape - uważacie, że fototapety to hit czy kit?
napisał/a: gochaRA 2013-03-04 14:24
Wszystko zależy od stylu i pomysłu na kuchnię. Myślę, że fototapeta sprawdzi się bardziej w nowoczesnej kuchni.
napisał/a: anijaa 2013-03-06 14:00
Też mi się podobają takie aranżacje kuchni, biel i czerń ma być w modzie w tym roku:)
napisał/a: MartynaK79 2013-03-07 11:51
Fototapety to zdecydowanie hit! Z użyciem fototapety można stworzyć ciekawą aranżację wnętrza. Sama mam czarno-białą fototapetę w kuchni i na wszystkich robi wrażenie. Teraz jest ogromny wybór nowoczesnych i ciekawych fototapet, które w prosty sposób ożywiają wnętrze. Zobacz tutaj http://www.eplakaty.pl/ Zamawiałam tam swoją fototapetę:) ciężko było się zdecydować, bo wiele mi się podobało.
napisał/a: anow0885 2013-03-28 08:15
Moim zdaniem kit ;p wcale nie podoba mi się taki pomysł na aranżację, nie tylko w kuchni.
napisał/a: berserker 2013-04-03 12:01
Czemu kit, moim zdaniem świetnie to wygląda, powiększa wizualnie kuchnie, odpowiednie dobranie fototapety do pomieszczenia jest najważniejsze, ja w jasnej kuchni mam coś takiego i wygląda to świetnie.
napisał/a: fejmsiezgadz 2013-04-03 13:22
kuchania powinna być kolorowa a nie biało jak w szpitalu
napisał/a: wika7577 2013-04-04 15:56
Biała kuchnia okej, ale na jednej ścianie przydałaby się tapeta do kuchni, ja mam coś takiego jak na zdjęciu poniżej

PatiNova
napisał/a: PatiNova 2013-05-20 09:58
Zdecydowanie podobają mi się eleganckie fototapety, jest sporo fajnych wzorów dostępnych, ale z jakością różnie. Dlatego moim zdaniem warto wybrać fototapety utwardzane laminatem.
napisał/a: magduchaa 2013-10-11 16:44
ja także uważam, że fototapeta to w ogóle dobry pomysł - ja mam akurat w sypialni na całą ścianę, i dwie naklejki - jedną w przedpokoju, drugą w sypialni. Uważam, że takie elementy nadają wnętrzu charakteru, tym bardziej w kuchni:)
napisał/a: Alinnnnn 2013-12-15 14:50
Uwielbiam biel w kuchni - mam wrażenie że jest sterylna i czysta, chociaż wiadomo, wymaga to więcej pracy, żeby tak wyglądała. Odnośnie fototapet, to zdania są wśród moich znajomych podzielone - jedni uważają że to kicz innym się natomiast podobają. Ja należę do tej drugiej grupy i ostatnio zleciłam druk fototapety, też do kuchni. Mam wnękę (zamurowane okno) i postanowiłam, że skoro nie mogę mieć okna, to zrobię we wnęce widok z okna, a fototapeta się idealnie do tego nadaje.
Marlenka80
napisał/a: Marlenka80 2013-12-16 12:08
Dla mnie białe kuchnie są super i bardzo mi się podobają. Szczególnie, jeśli są połączone z salonem albo jadalnią. Wtedy można je jakoś fajnie ocieplać innymi przedmiotami. Np. stołem, krzesłami czy chociażby dywanem. Załączam zdjęcie idealnej wg przestrzeni kuchennej. :)