Konkurs "Wybieram taniec"

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-02-14 15:56
Weź udział w konkursie "Wybieram taniec" i wygraj jedną z 3 kart podarunkowych Egurrola Dance Studio o wartości 200 zł.

[CENTER]
fot. Fotolia[/CENTER]

W tańcu kobiecość przejawia się na wiele różnych sposobów. Może być łagodna, albo zadziorna. Dostojna, lub wręcz dzika. Bardzo zmysłowa. Uwolniona w tańcu, w każdej odsłonie piękna i niepowtarzalna, dająca radość i spełnienie…

W Egurrola Dance Studio poczujesz się wyjątkowo i znajdziesz taniec dla siebie. Tańcząc poczujesz się wolna, atrakcyjna i szczęśliwa. Inaczej spojrzysz na siebie i na otaczającą Cię rzeczywistość. Weź udział w naszym konkursie i przekonaj się sama.

Co możesz wygrać?

W naszym konkursie możesz zdobyć jedną z 3 kart podarunkowych Egurrola Dance Studio o wartości 200 zł.

[CENTER][/CENTER]

Kartę będziesz mogła wykorzystać na dowolne zajęcia taneczne w wybranej przez Ciebie placówce Egurrola Dance Studio w Warszawie.

Co musisz zrobić?


[CENTER]Napisz, dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić karnet upominkowy Egurrola Dance Studio. 


[/CENTER]


Autorów 3 najciekawszych i najbardziej przekonujących wypowiedzi konkursowych nagrodzimy kartą podarunkową.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 5 marca 2013.


Wyniki konkursu ogłosimy najpóźniej 12 marca 2013. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej mailem.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i regulaminem kart podarunkowych

[CENTER][/CENTER]
napisał/a: greencherry 2013-02-14 17:09
Mam dwie lewe nogi. Myślę, że żaba w mikserze tańczy lepiej ode mnie. Chciałabym wreszcie nauczyć się tańczyć
napisał/a: anetss 2013-02-15 15:42


Karnet tak naprawdę chciałabym wygrać by móc go podarować mojej młodszej siostrze Ani.

Ania kocha taniec i od najmłodszych lat z tej miłości czerpię ogromną radość.
Taniec ją odpreża, pozwala pozbyć się kompleksów i odnaleźć w sobie siłe do działania, a czasami pozwala wyciszyć, bo jest ogromnym wulkanem energi.
Swoja przygodę z tańcem rozpoczynała od pobliskiego domu kultury i tańca nowoczesnego dla najmłodszych, po drodzę odkryła na letnich warsztatach uroki hip hopu ale tak naprawdę największym jej marzeniem od zawsze jest JAZZ
A wiadomo że najlepsze zajęcia z tańca jazzowego prowadzone są w szkołach Egurrola Dance Studio. 



Ma nadzieje że szczęście uśmiechnie się do mnie i będę mogła uszczęśliwić siostrę tą wyjątkową kartą podarunkową.





Monroe1591
napisał/a: Monroe1591 2013-02-15 21:09
Karnet upominkowy powinnam dostac ja,ponieważ gdy bylam młodsza chodzilam do szkoły tanca.Kochałam to i uwielbialam zaraz po szkole uczeszczac na zajecia taneczne.Niestety doznalam lekkiej kontuzji nogi i musialam przerwac treningi.Nogę wyleczylam,ale studia,praca..brak czasu ..i taniec zostal zapomniany.
Mysle,ze jestem gotowa znow zakochac sie w swojej pasji ..:)
napisał/a: Monic90 2013-02-18 10:33
Dlaczego ja powinnam otrzymać tę wyjątkową kartę podarunkową? Powiem tak, może nie pałam szaloną miłością do tańca, pewnie dlatego, że moje umiejętności taneczne ograniczają się do bliżej niezdefiniowanych "wygibasów" w klubach, które odchodzą w niepamięć wraz z nadchodzącym porankiem... :). Mimo to, karnet ten umożliwi mi być może spotkanie samego Mistrza, który założył tak wspaniałe dance studio, czyli Agustina Egurroli! Ten facet (mimo że tylko zza szklanego ekranu dane mi jest go oglądać) ma charyzmę, ma to COŚ i przede wszystkim wielką klasę, jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Spełnieniem marzeń byłoby móc choć przez 5 min stanąć z nim twarzą w twarz... :).
napisał/a: megi89 2013-02-21 02:24
Jestem tancerką towarzyską i robię to już od wielu lat. Taniec jest całym moim życiem, nie potrafię bez niego egzystować - tańczę kiedy słyszę gdzieś muzykę, powtarzam kroki rumby kiedy robię śniadanie, przemieszczam się między pokojami krokiem walcowym, mimo dziwnych spojrzeń domowników ;). Każdą wieczór spędzam na sali treningowej. Bardzo jednak dużo zależy od trenerów którzy prowadzą Twoją karierę. Dlatego bardzo zależy mi na doświadczeniu czegoś nowego - na lekcjach z trenerami z studia tańca Egurolla bo reprezentują oni bardzo wysoki poziom. A w tańcu nigdy się nie osiągnie perfekcji - przez całe życie trzeba się tego uczyć i doświadczać na nowo. Mam nadzieje, że wyrwę się z rejonu pomorza i będę miała okazje doznać nowych tanecznych inspiracji w stolicy! )
napisał/a: kinias19 2013-02-22 15:45
Czyż nie każda z nas chciałaby choć raz zostać królową parkietu? Obstawiam, że tak! Tylko jak tego dokonać jak się ma "dwie lewe nogi" tak jak ja? Hmm..myślę, że właśnie taka karta podarunkowa wiele by zdziałała! Jedna, druga, trzecia lekcja i....mig na parkiet w świetle reflektorów! :) Od zawsze chciałam nauczyć się jakiegoś tańca, poznać fajne ruchy, które dodają kobiecie uroku. Kto wie...może będę miała w końcu szansę..:)
amelia171
napisał/a: amelia171 2013-02-24 01:03
Dlaczego ja?

Na wesołka: Taki jestem fajna, dajcie mi karnet!
Na litość: Tak mi źle, tak mi źle, dajcie mi karnet!
Na niedbalca: W sumie mi nie zależy, ale dajcie mi karnet.
Na pracusia: Tak dużo pracuję, dajcie mi karnet.
Na biedaka: Tak mało mam pieniążków, dajcie mi karnet.
Na marudę: Nudzi mi się, dajcie mi karnet!
Na samotnika: Taka jestem samotna, dajcie mi karnet!
Na "jestem w trudnym związku": Pokłóciłam się z chłopakiem, dajcie mi karnet.
Na dobrą matkę: Tak mało czasu spędzam z dzieckiem, dajcie mi karnet!
Na zapracowaną matkę: Cały czas spędzam z dzieckiem, dajcie mi karnet!
Na dobrą żonę: Dawno nie byliśmy z mężem w kinie, dajcie mi karnet!
Na złego męża: Chcę się pozbyć żony z domu, dajcie mi karnet.
Na dobrego, lecz biednego męża: Nie stać mnie na zabranie żony do kina, dajcie mi karnet.
Na studentkę: Kieszeń studenta pusta, dajcie mi karnet!
Moja prośba:
Dajcie mi karnet. Bo tak. Jestem wyjątkowa.
napisał/a: Milusienka 2013-02-25 16:07
Napisz, dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić karnet upominkowy Egurrola Dance Studio.

Wirować na parkiecie lubiłam od dziecka. Jak tylko umiałam chodzić to tańczyłam słuchając melodii lecącej z radia. Tańcząc czuję, że żyję, wtedy zapominam kompletnie co wokół się mnie dzieje. Zachowuję się jakby w transie, liczę się tylko ja i taniec.
Realizować swojego marzenia z tańcem nie mogłam, ponieważ mieszkając na wsi nie miałam takiej możliwości jak dziś, chociaż w głębi duszy zawsze liczyłam na to, że kiedyś stanę się prawdziwą tancerką.
Niestety tak się nie stało. Dziś zajmuję się 8-miesięcznym synkiem, jednak często tak jak za dziecka wchodzę do mojego pokoju, włączam muzykę i tańczę właśnie dla mojego synka przy obecnym hicie "Ona tańczy dla mnie" ;), to moment w którym jestem znowu szczęśliwa, jestem sobą.
Karnet upominkowy Egurrola Dance Studio byłby spełnieniem mojego marzenia, z całą pewnością sprawiłby, że choć na chwilę wirując na parkiecie zrealizowałabym swoje marzenie z lat dziecięcych o byciu tą prawdziwą tancerką przy upojnych rytmach samby, rumby czy cza-czy :).
napisał/a: ab88 2013-02-26 21:25
Chciałabym wziąć udział w kursie tańca i nauczyć się czegoś nowego, a przy tym zwiększyć aktywność fizyczną i uelastycznić swoje ciało. Niestety ten konkurs nie jest dla mnie, ponieważ pochodzę z odległego miasteczka na Mazurach i nie dam rady dotrzeć na zajęcia :( Ale...życzę miłej zabawy zwyciężczyniom :) Pozdrawiam
SirBAngel
napisał/a: SirBAngel 2013-02-27 14:47
Dlaczego to ja powinnam wygrać ten karnet? Bo zaczęłam tańczyć szybciej, niż nauczyłam się chodzić! Od zawsze taniec był obecny w moim życiu, ale nie miałam sposobności wykorzystania talentu. Taniec jest uniwersalną formą komunikacji, emocjonalną i pełną pasji. Dlaczego karnet powinien trafić w moje ręce? Bo jestem kobietą! Składam się z emocji i chcę je wyrażać w tańcu :)
asiabeata
napisał/a: asiabeata 2013-02-28 00:12
Uwielbiam taniec ... oglądać! Chciałabym uczestniczyć w zajęciach z profesjonalistami! To jest moje marzenie od kiedy obejrzałam pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami". Jeśli dostanę kartę to wreszcie zrobię coś dla siebie!











Redakcja napisal(a):Weź udział w konkursie "Wybieram taniec" i wygraj jedną z 3 kart podarunkowych Egurrola Dance Studio o wartości 200 zł.

[CENTER]
fot. Fotolia[/CENTER]

W tańcu kobiecość przejawia się na wiele różnych sposobów. Może być łagodna, albo zadziorna. Dostojna, lub wręcz dzika. Bardzo zmysłowa. Uwolniona w tańcu, w każdej odsłonie piękna i niepowtarzalna, dająca radość i spełnienie…

W Egurrola Dance Studio poczujesz się wyjątkowo i znajdziesz taniec dla siebie. Tańcząc poczujesz się wolna, atrakcyjna i szczęśliwa. Inaczej spojrzysz na siebie i na otaczającą Cię rzeczywistość. Weź udział w naszym konkursie i przekonaj się sama.

Co możesz wygrać?

W naszym konkursie możesz zdobyć jedną z 3 kart podarunkowych Egurrola Dance Studio o wartości 200 zł.

[CENTER][/CENTER]

Kartę będziesz mogła wykorzystać na dowolne zajęcia taneczne w wybranej przez Ciebie placówce Egurrola Dance Studio w Warszawie.

Co musisz zrobić?


[CENTER]Napisz, dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić karnet upominkowy Egurrola Dance Studio. 


[/CENTER]


Autorów 3 najciekawszych i najbardziej przekonujących wypowiedzi konkursowych nagrodzimy kartą podarunkową.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 5 marca 2013.


Wyniki konkursu ogłosimy najpóźniej 12 marca 2013. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej mailem.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i regulaminem kart podarunkowych

[CENTER][/CENTER]