Wygraj modne gadżety Glitter

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2013-02-13 16:00
Weź udział w naszym konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!


[CENTER]
fot. Serwis prasowy


Marka Glitter słynąca z modnej biżuterii i akcesoriów dla pań w każdym wieku, przygotowała ciekawy konkurs, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody.

Do zwyciężczyń powędruje 6 zestawów niespodzianek od Glitter. Znajdą się w nich modne akcesoria do włosów, biżuteria, obudowy na telefon i inne dodatki z najnowszej kolekcji marki.[/CENTER]

Co musisz zrobić?


Odpowiedz na pytanie "Jakie są twoje ulubione dodatki na wiosnę?"


[CENTER]Zapraszamy do wzięcia udziału[/CENTER]

Regulamin konkursu
napisał/a: nagietkaa 2013-02-13 18:55
[CENTER]Co roku wiosną przechodzę swoją zew - wew. metamorfozę i otwieram drzwi swojej ulubionej porze roku:

A oto moje ulubione dodatki na wiosnę:

- hiszpanski temperament,
- anielska cierpliwosc nawet w trakcie stania w korkach,
- czeskie poczucie humoru zwlaszcza w stosunku do swojej osoby oraz
- szwajcarska punktualnosc na randkach ...

Żeby jednak czuć się dobrze nie tylko na duchu, ale i na ciele w tej szczególnej dla mnie porze roku niezbędne jest nie tylko fantastyczne samopoczucie, ale także dodatki pod postacią biżuterii. Wiosną zawsze stawiam na bransoletki, które cechuje uniwersalność, albowiem można je założyć do każdego stylu modowego. Zazwyczaj charakteryzują się soczystymi barwami oraz posiadają dodatki pod postacia zawieszek z różnymi motywami typu: serce, czterolistna koniczyna itp Podsumowując "Niby mało, a znaczy wiele" [/CENTER]
napisał/a: jaga12Xj1 2013-02-13 19:11
Latem uwielbiam chodzić w bransoletkach mam ich mnóstwo i w różnych kolorach ,srebrne ,złote można powiedzieć że mam hobby w zbieraniu bransoletek
napisał/a: AlicjaStar 2013-02-13 21:23
Ja mam najbardziej ulubione gadżety w zależności od nastroju :)
Na imprezy uwielbiam ubrać się klasycznie, w stonowane kolory i całość mojego stroju zwieńczyć wyrazistym naszyjnikiem, który przykuwa uwagę wielu osób :)

Na co dzień muszę koniecznie mieć na ręce zegarek! Ostatnio uwielbiam nosić zegarek z kilkoma bransoletkami. Poddałam się modzie na różowe złoto, ale jeśli chodzi o tradycyjne żółte złoto, to nie ma u mnie nudy. Mój złoty zegarek tylko tarcze ma w tym kolorze, a za to bransoleta wygląda, jakby była zrobiona z bursztynu, co dodaje mu pazura :)

Oczywiście nie tylko ja lubię wyglądać stylowo, a zarazem tajemniczo ;)
Mój telefon też ma wiele ubranek :) W zależności od okazji nakładam na niego obudowę z ciekawym mottem, motywem zwierzęcym, kryształkami, w neonowych lub pastelowych kolorach, ale czasem ma też dzień kiedy lubi sobie odpocząć od tych ciągłych przebieranek :)
napisał/a: marta_z1907 2013-02-14 11:11
Odkąd pamiętam zawsze uwielbiałam biżuterię. Z czasem plastikowe ozdoby kupowane na pobliskim targowisku ustąpiły miejsca srebrze i zlotu. To właśnie wtedy pokochałam prawdziwą i szczerą miłością wszystko co ładnie wygląda i błyszczy. Stąd jeden z moich pseudonimów aktualnych przy każdej porze roku- Sroka. Na wiosnę tą i kolejną pozostałam wierna wielkiej miłościi mnie w trendach biżuteryjnych króluje złoto i srebro.
napisał/a: natalka_mwo 2013-02-14 11:29
Biżuteria jest nieodzowną częścią mojego stroju nie tylko wiosną i latem ale i na co dzień... Ja nie traktuję biżuterii jako dodatku lecz jako część mojej garderoby która dopełnia cały strój :) Wiosna to czas kiedy wszystko rozkwita dlatego i ja zakładam wtedy na siebie kwieciste bransoletki oraz kolczyki, nie rozstaję się z rzemykami w neonowych kolorach w które wplecione są finezyjne figury (serducha, kotwice) :) Na wieczorne wyjścia zdarza mi się zaszaleć i wtedy ćwieki idealnie dopasowują się do tegoż szaleństwa... Zatem jeśli biżuteria wiosną i latem to dosłownie eksplozja wzorów i kolorów :D
napisał/a: aleks92 2013-02-14 11:58
Bransoletki, bransoletki i jeszcze raz bransoletki ;) Kocham !!! :)
napisał/a: greencherry 2013-02-14 11:59
Moje ulubione wiosenne dodatki? Wyglądają jak ukradzione z tajemnej skrytki leśnych wróżek - staram się by moja wiosenna biżuteria wyglądała, jakby została zrobiona jakimś czarodziejskim sposobem z kropelek rosy lśniących w trawie o poranku, magicznych pereł znalezionych w krystalicznym potoku ukrytym w głębi leśnej głuszy, piórek tajemniczych ptaków, których nigdy nie widziało ludzkie oko, żeby przypominała jakieś magiczne talizmany, czarodziejskie przedmioty przynoszące szczęście lub obdarzające właściciela ponadludzkimi zdolnościami. Lubię, kiedy moje dodatki są nietuzinkowe, oryginalne niczym żywcem wyciągnięte z jakiegoś szalonego snu przy którym "Alicja w Krainie Czarów" wydawałaby się szczytem normalności. Poza tym: mnóstwo kwiatów. Skoro cała przyroda wokół rozkwita, dlaczego ja miałabym być gorsza?
napisał/a: agnes123122 2013-02-14 12:31
Uwielbiam modne gadżety,moim zdaniem właśnie one określają naszą osobowość.Mogą one również w znaczący sposób wpłynąć na naszą przyszłość.Tak, przyszłość może to troszkę naiwne lecz cały czas wierzę w osobników tzw."płci przeciwnej" w ich dbałość o szczegóły, zwracanie uwagi na to co my panie nosimy na sobie.Miałam na myśli to,że ów osobnik płci brzydszej ;) to jest osobnik płci męskiej może zwrócić na nas panie swoją samczą uwagę dzięki takim dodatkom. Z racji tego,że jestem osobą wrażliwą, ale także radosnym osobnikiem ubóstwiam dodatki zgodne z moim charakterem...Moimi ukochanymi dodatkami są bransoletki z "charmsami". Tymi poważnymi jak i zwariowanymi(na te niezapomniane, ważne noce). Podobno to złoto jest przyjacielem kobiety, nie zgadzam się z tym mitem.To właśnie bransoletki "charmsowe" są przyjacielem nas dziewczyn są one uniwersalne a także po prostu piękne ,szczególnie na wiosnę kiedy nasze ciało i dusza powinny emanować wigorem i wdziękiem dziewczęcej niewinności ;)
P.S.Nie zapominajmy także o naszych ukochanych szpilkach ;))Choć nie wszystkim one służą z całą pewnością!!
POZDRAWIAM ;D
Panie bądźmy szczęśliwe tej wiosny...dzięki Gliterowi!!:)
kruszynka88
napisał/a: kruszynka88 2013-02-14 12:32
Na wiosnę lubię lśnić w promieniach słońca więc wybieram najczęściej biżuterie błyszczącą. Jednak ze względu na odzwierciedlenie moich gustów wybieram raczej z dodatkiem czerni i ciemnej zieleni w srebrzystej lub złotej oprawie. Jedno drugiemu nie przeczy. Czego bym pragnęła na wiosnę to odświeżenie mojej skromnej kasetki, w której zostało naprawdę niewiele (głównie plastiki bo to co dało się sprzedać zostało skradzione).
Co jest absolutnym MUST HAWE w mojej birzuteri na wiosnę:

Wisiorki zazwyczaj długie jednak te krótkie tez mi się zdarza ale zależy jaki dekold :P
I przede wszystkim mnóstwo, mnóstwo bransoletek
Oryginalne materiały jak naboje, ćwieki, zawiasy, łańcuchy rowerowe :P no bez przesady.
Skromnością też nie grzeszę ale nie lubię przesady w biżuterii i zamętu kolorystycznego.
Nosze ją często więc musi być wytrzymała np. koralik nie odpadnie a przywieszka się nie urwie
Atrakcyjnie się prezentować czyli wygląda na droższą niż jest, a jest w przystępnej cenie :)
napisał/a: askka 2013-02-14 13:52
Uwielbiam przeróżne dodatki i ozdoby, a wiosna sprzyja ich ukazywaniu i wręcz prosi się o dodatki w ciekawych motywach i kolorach. Wiosną zdecydowanie typowe srebro i złoto idą w odstawkę na rzecz pastelowych ozdób. Kocham kolczyki z kwiatkami, długie wisiorki z śmiesznymi i ciekawymi motywami, a także kolorowe torebki i paski. Również dbam o to, aby na mojej głowie znalazły się opaski z ciekawymi plecionkami. Na wiosnę czas się obudzić i wyrazić to w swoich dodatkach, dla niektórych może i są śmieszne i infantylne, ale dla mnie są całkowicie kobiece i pozytywne.
napisał/a: karolina_mag 2013-02-14 16:50
Wiosną lubię nosić kolorowe dodatki, podkreślające radosną porę roku, która się zaczyna. :) Wszystkie dodatki muszą pasować do stylizacji, w której dominują radosne, pastelowe kolory. Biżuteria ma na celu nadawanie oryginalności stylizacji, dlatego też stawiam na duże dodatki lub intensyfikowanie ich funkcji poprzez noszenie dużej ich ilości. Wieczorem oraz na większe okazje stawiam na błyszczące dodatki, współgrające z pierwszą opalenizną nadawaną przez promienie słońca oraz powodujące że czuję się wyjątkowo i błyszczę w towarzystwie. :) Uwielbiam bransoletki, nie mogę również obyć się bez kolczyków, szczególnie na imprezach, kiedy zakładam te większych rozmiarów. Na co dzień preferuję mniejszą biżuterię, pozwalającą czuć się swobodnie, jednak nadrabiam w tym wypadku jej oryginalnością.;) Stawiam na indywidualność, lubię gdy biżuteria jest kolorowa, piękna, radosna, nadająca zupełnie inne znaczenie codziennemu ubiorowi. :) Nie boję się biżuterii pełnej kwiatów, wzorów, koloru trawy i kwiecistej łąki. :) Lubie gdy moje wiosenne dodatki zawierają wszystko co jest w tej porze roku najpiękniejsze, moje dodatki na wiosnę pokazują, że jest to pora roku pełna radości, miłości i nowych nadziei! :)