Seks tantryczny - lepszy seks?

napisał/a: Anka6 2013-02-13 08:50
Zapoznaję się z tematem seksu tantrycznego i jestem więcej niż bardzo tym zainteresowana. Z tego co wyczytałam to tylko faceci mogą to wykorzystywać tak? Jak się można czegoś takiego nauczyć, bo z chęcią mojego chłopaka zapoznałabym z tym tematem ? :)
napisał/a: werc 2013-02-13 11:30
kobiety również mogą, nie tylko faceci ale facet chyba bardziej steruje sytuacją. Musisz nudzić się zwykłym seksem gdyż tantra to coś jakby ponad zwykły seks, czasochłonne, potrafi trwać kilka godzin
napisał/a: nina654 2013-02-13 12:14
tak właśnie sex tantryczny to sztuka opanowana przez pary zwielokrotnienia orgazmu, dzięki temu sex będzie bardziej satysfakcjonujący, a orgazm wielokrotny. Tak jak napisał werc - tantra to coś więcej niż zwyczajny sex :) Znalazłam kiedyś bardzo fajny blog, stronkę na ten temat : sexu tantrycznego na stronie oświecony kochanek . Polecam serdecznie, moim zdaniem fajne i ciekawe rzeczy piszą :)
napisał/a: grazkaaa 2013-02-13 12:56
jestem baaardzo zainteresowana również :) potrzebuję odmiany i teraz widzę, że seks tantryczny to jest właśnie to, czego szukam:)
napisał/a: nina654 2013-02-13 13:34
Tak to jest ogólnie bardzo powiedziałabym interesujący temat bo odrobina wysiłku partnera może spowodować dużą zmianę dla obojga :) Ja z tego bloga się dowiedziałam o takich rzeczach o których nie miałam zielonego pojęcia ;o! Wiec warto poczytać ! Mi się osobiście wydaje ze wiele osób nawet nie wie ze coś takiego istnieje, a to jest dużym minusem :)
napisał/a: tedybear 2013-02-23 21:03
to ma ktos tego bloga czy nie? linka moze ;)
napisał/a: Maurycy13 2013-03-04 16:03
A to wszystko dlatego, ze zyjemy w religijnym systemie przez wieki... a informacje o sexie tantrycznym siegaja tysiecy lat by poprawic namietnosc i dczucia z bycia razem. Czas na zmiany Panie i Panowie. Nie zyjemy tylko dla kosciola i celibat nie dla nas.... 21 wiek a wiekszosc ludzi nadal raczkuje w sferze sexu...to straszne! A sex moze byc tak wspanialy!
napisał/a: tedybear 2013-03-05 10:56
zgadzam sie - sex to cos niesamowitego i jak spotkaja sie dwie odpowiednie osoby moze byc czyms wow ;)
napisał/a: grazkaaa 2013-04-20 15:20
Bardzo zainteresował mnie ten temat i szukałam długo w necie na ten temat. W końcu znalazłam bloga i ten artykuł np [url]http://www.*****************************************************************************************************************************************************************/blog/ciekawostki/seks-tantryczny-co-to-takiego/[/url] Oprócz niego jest wiele innych, można się dowiedzieć czym jest tantra i jak ją stosować, nauczyć się jej i mieć przyjemność przez wiele godzin. Uwielbiam tego bloga!
gienia3
napisał/a: gienia3 2013-06-15 21:36
Podobno seks tantryczny daje większe doznania i większą satysfakcję. Ponadto przynosi wiele korzyści nie tylko w sferze intymnej, ale i dla naszego zdrowia. Warto przeczytać sobie ciekawą lekturę na temat tantry - tantra.