Zabiegi ujędrniające Accent XL

napisał/a: cassadee 2013-01-31 19:42
Czy któraś z Was słyszała o zabiegach ujędrniających Accent XL? Może miałyście robiony taki zabieg i podzielicie się opiniami bo ostatnio sporo o nim słyszałam i jestem ciekawa efektów.
napisał/a: missyou 2013-06-11 09:35
Ja ostatnio trafiłam na zabieg accent elite - w którym wykorzystuje się medyczne działanie częstotliwości radiowej do podgrzania naskórka oraz głębszych partii skóry. W ten sposób stymuluje się komórki do pozbycia się toksyn, wspomaga ich drenaż, a także produkcję nowego kolagenu. Sprzęt ma takie specjalne końcówki: BiPolar - która zapewnia ogrzewanie powierzchownych warstw skóry, UniForm - redukuje cellulitu i UniLarge - ogrzewa głębsze warstw skóry. Brzmi nieźle. Wyczytałam także, że można takim zabiegiem wyleczyć rozstępy, spłycić zmarszczki, ale najbardziej zainteresowało mnie poprawa tekstury ciała na udach. Przydałoby mi się mały drenaż - kusząca jest zatem wizja skorzystania z takiego zabiegu. Czy któraś z Was już może jest po takim zabiegu? Jakie efekty?
Hannawodniak
napisał/a: Hannawodniak 2013-06-11 13:23
Wow, brzmi nieźle.
Moja mama ostatnio z takich pro-urodowo-sylwetkowych zabiegów to się skusiła na lipsukcję (uda miała masakryczne) i jest bardzo zadowolona z efektów (tu: polecany chirurg plastyczny), ale jeśli chodzi o zabiegi bardziej zaawansowane jak te o których piszecie wyżej, to niestety dla nas to wiedza zbyt skomplikowana.
A odsysanie tłuszczu było prostsze i efekt szybciutko/
napisał/a: missyou 2013-06-13 09:23
Czy ja wiem czy takie skomplikowane..? dla mnie wszystko jest jasne - chyba dobrze jest wiedzieć jak wygląda zabieg, co ma do zaoferowania, aby później się nie rozczarować efektami. Może i ja jestem trochę przeczulona, bo miałam okazję laserowo zamykań naczynka (wykupiłam zabiegi w pakiecie), nie wiem co to był za laser - ale praktycznie zero efektu po 4 zabiegach - a kasa wyrzucona w błoto ;/
napisał/a: Mikaa100 2013-07-04 13:59
Ten sprzęt produkowany jest przez izraelskiego producenta, są bardzo popularne w PL i coraz częściej można w ofercie gabinetów zauważyć zabiegi alma lasers.
napisał/a: Gosiak07 2013-07-06 21:34
hej,a ja jestem właśnie po trzeciej serii zabiegów na brzuch,ponieważ po ciąży został mi nadmiar skóry i na okolice ud,które tez do szczupłych nie należą .Lekarz dermatolog zastosował lipolizę,która polega na ostrzyknięci tkanki tłuszczowej substancją aktywną,która powoduje jej rozpuszczenie.Zabieg jest szybki i bezinwazyjny,a pierwsze efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu.Polecam bardzo dobrych lekarzy Panią doktor Baczewską i Izę z gabinetu medycyny estetycznej ELMED Ul.Haffnera 6 w SOPOCIE.
napisał/a: nikodema 2013-08-07 11:56
Ja aktualnie chodzę do centrum laseroterapii Elite w Warszawie na serię zabiegów ujędrniających (teraz jest promocja- jeden zabieg dostajemy gratis). Jestem po 3 zabiegach i efekty są naprawdę niesamowite! Nie spodziewałam się tak widocznych i tak świetnych efektów, także dziewczyny polecam Wam to miejsce z całego serca! :)
napisał/a: tomka 2013-08-22 13:31
Wiesz, proponuję Ci Mask Collagène Caviar Biologique Recherche to luksusowy zabieg przeznaczony dla wszystkich, którzy oczekują spektakularnych rezultatów. Rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe właściwości kawioru sprawiają, że jest to doskonały zabieg odmładzający. Rekomendowany dla skóry osłabionej, odwodnionej i mało sprężystej. Uspokaja skórę, dzięki czemu polecany jest także dla cery naczynkowej. Jak dla mnie REWELACJA!!!
napisał/a: agulamala 2014-12-09 12:27
Ja poleciłabym ze swojej strony odmładzającą i ujędrniającą poznańską mezoterapię. Niewiele kobiet docenia jej efekty, a to przecież nie tylko odmładzanie i ujędrnianie skóry, ale również usuwanie przebarwień i wiele więcej.
napisał/a: fiona45 2017-03-17 10:47
Ja wykonywałam zabieg ujędrniający ale nie taki w salonie Coco-time we Wrocławiu. Moim zdaniem warto najlepiej nie wybierać po nazwie zabiegów, tylko iść do salonu i dopytać co dla naszego ciała będzie najlepsze, aby nam spasowało. Bo nie sztuka wydać pieniądze na nie potrzebne zabiegi i żałować, bo efektu nie ma.