Fantazje erotyczne - zagrożenie dla związku?

basiekkk
napisał/a: basiekkk 2013-01-10 08:47
Niedawno byliśmy, wraz z moim chłopakiem, na imprezie ze znajomymi. Wszyscy, gdy trochę popili, zaczęli być nad wyraz szczerzy. Mężczyźni wprost przyznawali, że mają fantazje erotyczne odnośnie innych kobiet niż partnerka. Później rozmawialiśmy w domu i chłopak, przyciśnięty do muru, przyznał, że czasem przypadkowo spotkana na ulicy, w sklepie itp. dziewczyna wywołuje w nim takie myśli. Zatkało mnie, bo ja nie mam fantazji erotycznych z obcymi mężczyznami. Mogę stwierdzić: "O, ten jest przystojny" i tyle.

Jest się czym martwić?
napisał/a: moniek86 2013-01-10 13:20
Nie ma czym;) To tylko myśli, a nie zamiary.
napisał/a: tedybear 2013-01-12 12:19
kazdy facet no chyba ze gej obejrzy sie za zgrabna i piekna kobieta i kazda kobieta obejrzy sie za niezłym ciachem i zgrabnym tyleczkiem
wiec spokojnie - wszystko jest w normie i nie zawracaj sobie glowy duperelami
napisał/a: tedybear 2013-01-12 12:20
choc powiem szczerze ze gdymym szedl z Toba Moniek89 to nie obejrzalbym sie za inna kobieta (mialbym kołnierz ortopedyczny na szyi)
napisał/a: moniek86 2013-01-12 18:44
tedybear napisal(a):choc powiem szczerze ze gdymym szedl z Toba Moniek89 to nie obejrzalbym sie za inna kobieta (mialbym kołnierz ortopedyczny na szyi)

:p
Misku, wiele pieknych kobiet chodzi pp tym swiecie, wiec nie badz taki pewien.
napisał/a: tedybear 2013-01-13 20:35
uwierz mi Moniek ze idac z Tba nic i nikt nie bylby mi potrzebny
napisał/a: moniek86 2013-01-13 21:42
OK.Nie bede dyskutowac;) Dzieki:*
napisał/a: tedybear 2013-01-14 12:31
Moniek a Ty co tak sceptycznie podchodzid o mnie? co?
basiekkk
napisał/a: basiekkk 2013-01-14 14:40
Obejrzenie się a fantazje erotyczne to dwie różne sprawy. Poza tym absolutnie nie jest tak, że każda kobieta obejrzy się za "niezłym ciachem" - wręcz nie znam żadnej, która by się obejrzała. Kobiety są w tej dziedzinie jednak inaczej skonstruowane niż mężczyźni, na nie takie wzrokowe bodźce nie działają z taką siłą.

Ale skoro Moniek - kobieta - potwierdza, to może rzeczywiście nie ma się co martwić ;)
emisia8
napisał/a: emisia8 2013-01-28 13:52
każdy ma jakieś fantazje i najfajniejsze w nich jest to, że pozostają w myślach. ja osobiście mam dzikie fantazje, ale nawet nie chciałabym tego próbować w praktyce. po prostu podnieca mnie sama myśl :)
napisał/a: moniek86 2013-01-28 14:13
tedybear napisal(a):Moniek a Ty co tak sceptycznie podchodzid o mnie? co?

Tedy, oj tam zaraz sceptycznie;) Po prostu tak już to jest, że faceci lubią się obejrzeć za pięknymi kobietami, choćby nawet tak samo piękną mieli obok siebie:p Choć podobno każdą regułę potwierdza wyjątek;)
Iloveszpilki
napisał/a: Iloveszpilki 2013-05-24 18:22
nie masz na pewno fantazji? każdy jakieś ma, to tylko zamiary w każdym razie