Mój wyjątkowy mężczyzna!

Redakcja
napisał/a: Redakcja 2012-12-18 11:41
Laureatami konkursu są:
marzena258
justina625
anusia12346

Gratulujemy!

Pragniesz obdarować swojego mężczyznę w wyjątkowy sposób? Co roku na Święta szukasz dla niego idealnego prezentu? Razem z marką Braun pragniemy ułatwić Ci to zadanie. Weź udział w naszym wyjątkowym konkursie, a być może wygrasz ekskluzywną golarkę z limitowanej edycji Braun Hugo BOSS, model 390cc! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe, a odpowiedź zamieścisz na forum Polki.pl w tym wątku.

[CENTER][/CENTER]

Pytanie konkursowe:

[CENTER]Co sprawia, że Twój mężczyzna jest wyjątkowy i dlaczego właśnie to on powinien otrzymać golarkę Braun BOSS 390cc?[/CENTER]


Nagrodami są 3 golarki Braun BOSS 390cc. Poznaj je bliżej!

[CENTER][/CENTER]


Konkurs trwa od 18.12.2012 do 31.12.2012

Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin!
napisał/a: agniechazzz 2012-12-18 12:13
Mój mężczyzna jest wyjątkowy, bo tylko on potrafi mnie skutecznie rozśmieszyć próbując strzelić na mnie focha, tylko on sprawia,że poziom mojej adrenaliny jest na odpowiednim poziomie, tylko na niego mogę bezkarnie pokrzyczeć, tylko on ma tak paskudny charakterek.
Tylko on potrafi przytulić mnie po ciężkim dniu tak,że wszystkie problemy znikają, tylko przy nim potrafię śmiać się oglądając po raz setny ten sam głupi film, tylko jego spojrzenie działa na mnie tak,że po 6 latach małżeństwa wiem czemu za niego wyszłam.
mimo,że życie nie jest bajką i czasem mam ochotę go zamordować gołymi rękoma to wiem,że skoczyłabym za nim w ogień.

a golarka byłaby idealnym prezentem żeby mnie nie drapał podczas tego przytulania, bo mam uczulenie na zarost...
napisał/a: AlianaAine 2012-12-18 13:44
10 powodów dlaczego mój mężczyzna jest wyjątkowy:

1. Słucha tego co mówię (od czasu do czasu).
2. Pomaga mi w gotowaniu (nie tylko podjadając).
3. Naprawia różne usterki w domu (czasem lepiej, czasem gorzej).
4. Wiosną zabiera mnie na długie przyjemne spacery.
5. Nauczył się, że kolorowych ubrań nie pierze się z białymi (po kilku materialnych stratach).
6. Gdy jestem chora biega wokół mnie jakbym była co najmniej umierająca.
7. Rozśmiesza mnie każdego dnia.
8. Nie pozwala mi martwić się błahostkami.
9. Kocha mnie pomimo moich wad.
10. Ale najważniejsze: jest moim najlepszym przyjacielem.

Czemu to On powinien otrzymać golarkę Braun BOSS 390cc? Ponieważ chcę dać mu coś co sprawi mu przyjemność. Mimo moich wad i humorów okazuje mi swoją miłość każdego dnia. Gdybym mogła podarowałabym Mu cały świat, ale do tego czasu musi zadowolić się solidną, dobrą golarką :)
Cikitusia
napisał/a: Cikitusia 2012-12-18 13:55
Mój mężczyzna jest wyjątkowy, bo....
właśnie myje za mnie okna,
pozwala mi oglądać ulubione seriale, nawet gdy równocześnie idzie mecz,
sprawia, że czuje się szczęśliwa i bezpieczna.
Mój mąż od dłuższego czasu walczy ze mną, aby mógł zapuścić brodę, jednak mamy odmienne zdanie, gdyby udało mi się wygrać dla niego taki wspaniały prezent z pewnością zmuszony byłby odpuścić swoje żądania :D
keisha23
napisał/a: keisha23 2012-12-18 14:36
Mój mężczyzna jest wyjątkowy, ponieważ jest bardzo cierpliwy i potrafi znosić moje "humorki". Zawsze mogę na niego liczyć-nie ważne w jakiej sytuacji-on nigdy nie zawodzi. Stara się aby dla mnie było jak najlepiej. A najbardziej cenię w nim delikatność i szacunek do mnie. Taki mężczyzna powinien otrzymać tak wyjątkowy prezent. Mam nadzieję że uda mi się dla niego zrobić coś równie miłego;)
happy652
napisał/a: happy652 2012-12-18 17:14
Co sprawia, że mój mężczyzna jest wyjątkowy....hmm...dla mnie jego wyjątkowość to fakt, że mimo iż na pierwszy rzut oka jesteśmy różni, to jednak razem doskonale do siebie pasujemy,tworząc niezłą całość:) Jak o nim myślę, to nasuwają mi się słowa: opiekuńczość, troska, czułość, zniewalający uśmiech, duże zielone oczy, taka dziecięca naiwność,dobro i niecierpliwość, a jednocześnie stanowczość, opanowanie, niekiedy zadziorna spontaniczność :), i ta niesamowita chęć bycia moim Superbohaterem w każdej dziedzinie życia - tym mnie rozczula:) Mój mężczyzna to również mój najlepszy przyjaciel, który zna mnie jak nikt inny i chce wciąż poznawać....:) ach...chciałabym bardzo, aby dostał tę golarkę, bo uwielbiam sprawiać mu radość! a zobaczyć jego oczy pełne zdziwienia i niedowierzania, że dostanie golarkę Brauna..... uwierzcie mi ....bezcenne:)
napisał/a: candywatch 2012-12-18 20:13
Dlaczego to właśnie mój mężczyzna powinien dostać nagrodę?
Mogłabym opowiadać godzinami, ale słowa nie oddadzą tego co do Niego czuję. Mój chłopak jest dla mnie kimś absolutnie wyjątkowym- osobą, która sprawiła, że uwierzyłam w miłość. Z dziewczyny, która żyła chwilą, przygodnymi znajomościami i jedynie nauką, stałam się świadomą swoich atutów kobietą, dla której ważniejsze zaczęło być szczęście drugiej osoby, niż własne. Moje największe marzenie się ziściło, spotkałam miłość swojego życia, swoją drugą połowę. Spotkałam Go w ciepły, wrześniowy poranek i w mrokach jesieni wyszłam z mroków swego życia. Przestałam blokować się strachem przed zmianami, które są tak potrzebne. Przede mną szansa, a ja nie mogłam, nie chciałam! jej zmarnować. Kawałek mięsa między piersiami ożył, zaczął bić tylko dla Niego. Był… niczym towar na półce, który kiedyś oglądałam i dotykałam. I to było właśnie tak ekscytujące i podniecające. Miałam Go już w dłoni, ale odłożyłam myśląc, że jest nieciekawy i zwyczajny, i taki osiągalny. Myliłam się, dlatego znów wyciągnęłam rękę. Nie mogłam się powstrzymać. Chcę Go mieć, na zawsze, na wieczność. Najlepsze rzeczy pojawiają się w naszym życiu, gdy pozwalamy im płynąć w zgodzie z ich tempem oraz dostosowując się do zmiennych okoliczności. Ja pozwoliłam, dałam mu się pokochać i sama pokochałam. Wyciągnął do mnie rękę, spojrzeniem powiedział, że chce abym znalazła rozwiązanie. Był tajemnicą, pozostawiał mi wolność interpretacji. A ja tak bardzo chciałam Go poznać, rozwikłać zagadkę, którą dla mnie stanowił. Myślałam, że to już koniec, że zagadka rozwiązana. Ale cóż, myliłam się. Z każdą myślą, kropką, przecinkiem, widziałam to wyraźniej. Sprawdzałam odpowiedzi, ale nie zgadzały się z moją. Wiedział, że nie interesuje mnie złapanie króliczka, tylko gonienie go. I wciąż nie odkrywał kart, wciąż odwracał wzrok. Fascynuje mnie każdego dnia, każdego dnia, każdej chwili, za każdym spojrzeniem, zakochuję się w Nim na nowo. Gdyby mnie dotknął na mojej skórze pozostałby wypalony ślad, ślad, który oglądałabym wciąż i wciąż, na nowo. Taki kochany ślad, Jego ślad. Zamykam oczy i czuję te tatuaże wspomnień, które zostawia skrupulatnie na mojej skórze.
Zanim pojawił się On, moje serce było zimne i nieczułe, ale On je ogrzał i chociaż to takie banalne, nauczył mnie kochać, tak szczerze, tak prawdziwie. Byłam otoczona murem. Przechodzili przez niego tylko wyjątkowi, osoby, na których mi zależało. Dzień po dniu, powoli, rozbijał go i udało się. To było pracochłonne, wiem, ale dało efekty. Wariowałam, rozpadałam się na tysiące elementów, a On mnie poskładał, sprawił, że nie jestem ziemią niczyją i pustkowiem po wojnie światów. Ilekroć patrzę na Jego twarz, po kręgosłupie przebiega mi jak mysz, cichy dreszcz. Czasem jak ślepiec, próbuje nie widzieć i jedynie opuszkami palców wraz z grą wyobraźni poznać fakturę Jego skóry, zagłębić dotyk w łuki brwiowe, kciukami musnąć usta. Twarz do poduszki tulę myśląc o zapachu Jego włosów, o ramionach silnych, które zamykają mnie w uścisku najstabilniejszych przeżyć świata. Dla Niego pragnę być tą najpiękniejszą, jedyną, wyjątkową. Czy jestem? W sercu odpowiadam sobie sama, tak jestem! I wszystko we mnie krzyczy, wszystko woła! Kochany! Mój! Najdroższy!Jestem ozdobą trzech słów- wiara, nadzieja, miłość. Wiara, że My, że na zawsze, nadzieja, że uczciwość, wierność, zaufanie, miłość, tak po prostu, bezgranicznie. Kocham Go miłością wierną, uczciwą i jedyną, miłością oddaną, bezinteresowną i największą. Kocham Go i kochać będę. To dla Niego i o Nim piszę wiersze, to dla Niego się zmieniłam i przewartościowałam wszystko.
Mój mężczyzna jest dla mnie... dotknięciem warg wilgotnych, uśmiechem pogodnym, ciepłym spojrzeniem i rozbawieniem, dotykiem, pragnieniem, spełnieniem, myślą i słowem. Miłością.
Dlatego chciałabym mu dać coś od siebie, ofiarować mu golarkę Braun BOSS 390cc. Dla mojego chłopaka byłoby to coś wyjątkowego- uwielbia bowiem wszelkiego rodzaju gadżety, nowinki techniczne czy ciekawe urządzenia. Niestety, nie stać mnie na tak drogi prezent, jestem tylko biedną studentką ;) Ale z okazji zbliżającej się gwiazdki, a następnie naszej styczniowej rocznicy wspólnych 3 lat, z ogromną radością podarowałabym mu również coś niebanalnego- żeby wiedział, że tak szalenie go kocham!
napisał/a: halinaotta 2012-12-18 20:36
Mój mąż jest moim wyjątkowym mężczyzną od ponad 32 lat,bo tylko przy nim ja zawsze czuję się wyjątkową KOBIETĄ-GWIAZDĄ.Myślę,że to największy skarb wiedzieć,że zawsze u boku swego mężczyzny będzie błyszczyć się.Prezentami obsypywana chętnie lubię prezenty dawać,a taka golarka to nie byle co-i dobrze,bo przecież on zasługuje na wszystko co najlepsze/Nawet taką żonę!!!/
napisał/a: zakupoholicz 2012-12-18 22:53
Ktoś kiedyś powiedział, że mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie. Cóż za nieprawda! Dzięki mojego ukochanemu zrozumiałam, że prawdą jest, że piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem , druga - skarbem. Mój mężczyzna zawsze mi powtarza, że jest najszczęśliwszy mając u boku mnie- jego skarb i klejnot. Aczkolwiek żartuje też, że ile razy na mnie patrzy, szatan zakłada mu różowe okulary. Właśnie za to poczucie humoru i dystans do siebie, mnie, Nas i rzeczywistości tak go kocham. Szalenie mocno, bezgranicznie wręcz!
Jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ honor i godność, cechy obecnie tak rzadko spotykane, u Niego świecą jasnym blaskiem rycerstwa w najczystszej postaci.
Mój ukochany to ramiona szeroko otwarte, to tors silny i mocny, na którym zawsze mogę się oprzeć i wesprzeć.
Mój najdroższy mężczyzna to polityk na arenie życia, to wybitny sportowiec w biegu po bułki na śniadanie dla mnie, to najlepszy kierowca bezpiecznie wiozący dzieci do szkoły, to precyzyjny chirurg wyjmujący odłamki szkła z rozbitego kolana naszego syna, to wrażliwy poeta czytający wiersze córce, to cierpliwy rozmówca o stalowych nerwach w starciu z teściową, to przedwojenny dżentelmen otwierający drzwi starszej pani, to dokładny hydraulik naprawiający rurę, która pękła podczas prania jego brudnych skarpetek, to mechanik i wulkanizator w jednym- gdy najdroższej zepsuje się auto, to najczulszy pielęgniarz opiekujący się chorą matką, to waleczny lew w starciu z brutalną codziennością i walką o chleb dla rodziny, wreszcie, to istota kochająca szczerze, prawdziwie i na wieczność.

Moja druga połówka jest tak wyjątkowa, ponieważ rozum i rozsądek stanowią jego formę, a serce tę formę napełnia materią.
Właśnie dlatego chciałabym dla Niego wygrać golarkę, aby jego pocałunki zawsze zadziwiały mnie delikatnością i czarowały subtelnością dotyku gładkich policzków. Tym gestem przypomniałabym mu jak bardzo go kocham i że zawsze chcę dawać mu to, co najlepsze, tak jak w tym przypadku golarkę.
napisał/a: zakunia 2012-12-18 23:08
"Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją. Mężczyzna to proza życia, zaś My, kobiety, wypełniamy ją poezją. "
Mój mężczyzna jest najpiękniejszą prozą życia skąpaną słoneczną poezją. Gdy składa na moich ustach pocałunki, odnawia je jak księżyc sprawiając, że błyszczą i proszą o więcej.
Mój ukochany to miłość, miłość, którą daje i miłość, którą ode otrzymuje. Spytacie, co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kochać za wszystko i za nic, wczoraj, dzisiaj, jutro. Kochać zawsze. Tak właśnie go kocham i tym samym On odwdzięcza się mi.

Mój mężczyzna jest dla mnie jest bezpieczną przystanią, pewnością, stabilizacją. Uśmiechem podczas burzy i deszczem podczas suszy. Ukojeniem każdego nerwu i otuleniem ciepłym kocem, gdy jest źle, a świat się wali.
Aniołem, który czuwa nad naszą rodziną i diabłem walczącym o jej byt. Opoką, podporą i wzmocnieniem.
Nie tylko mięśniami i sprawnością, ale też duszą i sercem.
Mój ukochany potrafi uwieść mnie swoim głębokim spojrzeniem, zainteresować opowieścią o ciekawej książce i rozkochać w sobie jednym pocałunkiem.
Właśnie dlatego jest tak wyjątkowy.
I właśnie dlatego chciałabym obdarzyć go tak niezwykłym upominkiem jakim jest golarka Braun BOSS 390cc. Prezent niebanalny, acz potrzebny; wdzięczny i wyrafinowany; trafiony w jego gust, zapewniający o mojej dozgonnej miłości i pokazujący moje starania w walce, by go dla niego zdobyć ;)
sylciar
napisał/a: sylciar 2012-12-19 02:31
Mój mężuś jest wyjątkowy bo...
Nie denerwuje się, nie krzyczy,
Nie wybija moich głupot z głowy...
Uśmiech się wciąż i choć
Dba o siebie ciut przesadnie
Robi to dla mnie by wyglądać ładnie...
Wyjątkowy jest mój luby
Bo ma w nosie nocne kluby,
Jestem dla niego ważną osobą
I choć marudzę on wciąż jest sobą...
Uczucia swoje mi ofiaruje
W naszym domu miłość wiruje
Bo on mnie rozumie i jest zawsze
Gdy go potrzebuję....
Za wszystko co robi,
i za to ze wciąż
ma mnie za laseczkę
chcę zdobyć dla niego
Braun BOSS 390cc maszyneczkę
Bo ja naprawdę
Tak bardzo go kocham
Jego klatę i biodra
Jego jędrne pośladki
i wszystkie dodatki...
Za jego wyjątkowość:)
napisał/a: sage 2012-12-19 09:31
Co sprawia, że Mój mężczyzna jest wyjątkowy?
-Jego reakcja gdy dowiedział sie, że jestem w ciąży!!! Jego szaleńcze bicie serca i miłość, którą zobaczyłam w Jego oczach.
-Jego "zakręcenie", które sprawia, że życie z nim nigdy nie jest nudne!
-I Jego poczucie humoru, które wywołuje uśmiech na mojej twarzy nawet gdy mam "doła"!