pieluchy tanie i dobre

napisał/a: Dorota225 2012-11-20 19:57
Nie znalazłam takiego tematu, a myślę, że wielu rodzicom może się przydać, wiec zakładam wątek :) Piszcie, drogie mamy, jakie pieluchy testowałyście, jakie są tanie i dobre?
napisał/a: Lusy 2012-11-23 20:53
My używaliśmy przy córci pampers, huggies, a na koniec dada z biedronki.
Przy synku to samo próbowaliśmy ale ostatnio kupiłam bambino baby love, super są jak dla nas, chłonne, rzepy można odpinać i przypinać, żadnych przecieków nie zaliczyliśmy a i cena przystępna. Ja je w tesco kupowałam za jakieś 30 zł
napisał/a: damex 2012-11-23 22:54
Najbardziej pasowały nam Pampersy,najbardziej chłonne,mięciutkie po prostu ideał ale cena...same wiecie:( Niedawno przerzuciliśmy się na Bambino Baby Love, kupiłam najpierw 2-pack w Żabce i się sprawdziły, wygodne, dobrze się dopasowują nie powodując otarc, co spotykało nas przy innych tanich pieluchach. Może Bambino nie są tak idealne jak pampersy ale szczerze to jakośc jest doskonała jak na tak niską cenę, dobrze chłoną, nie uczulają, maja wygodne zapięcie,tzn rzepy, naprawdę polecam:)
napisał/a: kasiako91 2012-12-02 17:53
na początku Pampers, teraz przezucilam sie na dady i są dobre, fakt faktem trzeba czesciej zmieniac bo nie sa tak chlonne jak pampersa :) ale tez 3 razy tansze :)
napisał/a: Amko 2012-12-12 12:02
Jeżeli chodzi o pieluchy dady to podrażniają skórę mojego dziecka,więc my póki co pozostaniemy przy nieco droższych Pampersach- nabrałam już do nich zaufania.


[url]www.Amko.com.pl[/url]
napisał/a: adida 2012-12-19 10:08
Też kiedyś używałam tylko Pampers, ale jakiś czas temu będąc na seansie Multibabykina poznałam nowe Bambino Baby Love, w dotyku fajne, takie mięciutkie:) Jednak nie wiem gdzie je można kupic, Lusy napisałaś, że w Tesco jednak ja nie mam w pobliżu tego hipermarketu, wiecie gdzie jeszcze je dostanę?
napisał/a: Aniinka 2012-12-19 17:40
ojjj było tych pieluch, było....

tanie i dobre? przy Julku sprawdzają nam się pampersy sleep&play, czwórki 50szt za 25zł(trójki 58szt) w promocji(normalnie ok.30zł), wychodzi 50gr za pieluszkę, taniej niż biedronkowe dady(te są wg mnie do D, wcale nie są takie tanie, słabo chłoną i grube okropnie)
miałam w domu dostane pampersy baby active (te zielone) i porównałam ze sleep&play (pomarańczowymi) jedyna różnica kjaką zauważyłam to boczki, w pomarańczowych nie są rozciągliwe, w zielonych tak, ale nam to nie przeszkadza. reszta jest identyczna....tzn grubość, wkład, rzepy, miękkość, i chłonność.z tym, że mój synek to kluseczka, więc nie wiem jak te pieluszki dla chudszych dzieci.

Huggies premium udało nam się kupić pakę 84szt za 28zł rzom 3, ale to jednorazowo. zapas się już skończył niestety...

Wickies comfort z kauflandu- dla mnie super, na równi z pampersami. miękkie, cienkie, rzepy łatwo się przyklejają i odklejają, boki rozciągliwe, dość chłonne. cena czwórki 50szt za 25-26zł.

Babydream
wg mnie podobne do dady, choć chyba chłonność nieco lepsza.

Happy z belli tragedia.... wcale nie tanie, miękkie i dość cienkie, ale chłonność...masakra. najgorsza chyba ze wszystkich testowanych przez mnie :/

testowałam jeszcze pieluszki robione dla lidla, zapomnialam marki. ale też były dość dobre. chłonność ok, miękkie, rzepy itd. ale grubsze niż pampersy i kauflandowskie

nie testowałam pieluch tescowych, a podobno tez są ok ;)
napisał/a: Dorota225 2013-01-08 11:50
Dady podobno zmieniły się jakiś czas temu, nie wiem teraz nie używałam, ale kiedyś faktycznie uczulały młodego, a później większe rozmiary już nie, pampersy tylko te zielone droższe u nas dawały radę, więc żeby nie zbankrutować ciągle szukałam czegoś nowego, dobrego i taniego. Teraz pracujemy nad drugim dzieckiem i tak sobie badam rynek, żeby wiedzieć na czym stoję, bo jednak wolałabym, zaoszczędzić. Bambino, mówicie, dobre? Będę musiała sprawdzić :) te 30 zł to za ile sztuk w paczce?
napisał/a: Anka_K33 2013-01-08 13:06
Dobre, dobre ;) Ostatnio sama się skusiłam ;)
jeżeli chodzi o rozmiary to zobacz tutaj http://hygienika.pl/oferta/bambino-baby-love/ Wszystko widać na opakowaniu ;)
cycusdzemka
napisał/a: cycusdzemka 2013-01-10 20:24
Gdzie je można kupić?? Najlepiej żeby na sztuki sprzedawali to bym wzięła kilka na próbę.
napisał/a: Anka_K33 2013-01-15 08:30
W Żabce można kupić 2pac tych pieluszek, taki mały zestaw na próbę za niecałe 2 zł jak dobrze pamiętam;)

A duże paki to w Tesco, Stokrotce, Chacie Polskiej, zależy co tam masz pod ręką ;)
napisał/a: Dorota225 2013-01-15 10:08
Ja widziałam w tesco, no i te dwupaki w żabce za 1,99, więc do spróbowania w sam raz. Jak się sprawdzą to polecam zakupy na ich stronie, zawsze to parę złotych taniej i nie trzeba dźwigać, bo pod drzwi dowiozą ;)