Forum
DYSKUSJE NA TOPIE
forum

Szkocka krata więcej

Ma być hitem nadchodzącej jesieni. Jak Wam się podoba ten klasyczny deseń?

forum

Kremy do skóry mieszanej więcej

Które najlepiej działają na cerę z suchymi skórkami i wypryskami?

forum

Bardzo duży problem z seksem więcej

Tym razem o radę prosi mężczyzna. Pomożecie?

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: naturhouse

1. Dodano: 25-10-2012, 22:38 #1

naturhouse

witam. Piszę by podzielić się moją opinią na ich temat.
    Generalnie nie miałam dużo do schudnięcia bo przy wzroście 165 cm. ważyłam 63,5 kg. A mażyło mi się 52... może to troche za mało ale taka swoją wagę pamietałam z przed paru lat.
    No wiec ustalili mi diete: pieć posiłkow dziennie, dużo wody, ampułka do wypicia rano przed pierwszym posiłkiem... i zaczęłam
    powiem szczerze że zaczeło działać. Główna motywacja to fakt iż co tydzień chodziłam na ważenie i omawianie efektów. Do tej pory schudłam 7 kg( 10 tyg). Już nie chodzę do nich bo stwierdziłam że dalej sobie juz sama poradze, i radze sobie. jedyne co mi sie przytrafia to ogromne napady obzarstwa. tzn ja je chamuje ale wtedy strasznie cierpie (oczywiscie psychicznie) = wlasciwie to odczuwam to tak jakby organizm pozbawiony cukru, tluszczów - domagał sie czegoś czego mu brakuje, bo tym napadom nie towazyszy głód. kiedyś poddalam sie temu i najadlam sie czegos yo potem mi sie strasznie niedobrze zrobilo i musialam zwymiotowac. To niestety jedyna wada mojej diety i nie jest ona spowodowana naturehouse bo pewnie na każdej innej też bym tak miała. A może gdybym dalej do nature chodzila to by zaradzili jakoś ale niestety nie sa tani i musialam juz spasować.
    Jeśli ktoś by miał jakieś pytanie w związku z naturhouse to poszę pytać. Chętnie odpowiem.

2. Dodano: 25-09-2013, 09:19 #2

Odp: naturhouse

Hej, jesteś tu jeszcze? Wątek jest dość stary, ale chciałabym się dowiedzieć, gdzie chodziłaś do nh? Niedawno dowiedziałam się, że u mnie w mieście też jest naturhouse i kusi mnie, aby się tam wybrać. Czytałam o tej suplementacji dobieranej do pacjenta, a w necie opinie są dość zróżnicowane jeśli chodzi o skuteczność diety. Ile miesięcznie kosztowało Cię to odchudzanie?

Uprawnienia umieszczania postów